Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Sve to stoji, ali cinjenica da svi to znaju, i igraci cak, pa se i navikavaju na taj nacin poslovanja, ne cini nas nista profesionalnijim. Naprotiv.
    Ma slazem se apsolutno. Ali tako je I igrac je to znao I kada je dolazio.
    Elem pare su ovde najmanji problem. Sto Jovanovic nije trazio raskid?
    Jankovic je teski debil..Verovatno je umislio da je Dzordan, da se eto samo u Americi igra kosarka. Takav mentalni sklop u kombinaciji sa onom prevarom od trenera koji je lecio komplekse na Jankovicu jer setimo se da se jedino njemu drao, labilan karakter, novo podneblje, punjenje glave da je on najbolji, da treba vise da igra itd,itd su doveli do ovoga.
    Jos jedno a ne mislim manje vazno je to sto je Alimpije autoritet gradio dranjem a ne znanjem I igracu to sigurno vide.
    Elem nek ide de hoce. Zbog takvih likova I karaktera I onakvog ,,trenera,, mi smo dobro prosli prosle sezone.

    Comment


    • Sta pricaju ljudi !!! Jankovic velik igrac u 3pm..cuj neko je morao DA AMINUJE DA IGRAC PREDJE IZ JEDNOG KLUBA U DRUGI I TO VEROVATNO VUCIC hahahahahahahaha...da, samo o tome misli....

      Sve je ovo deo spin masinerije doktora iz Zeleznika..da SE PRICA O SVEMU SEM O PROSLOJ GODINI...

      Mi smo drzavni bankomat i to je to..kakav crni partizan, ugasili su ih i u vaterpolu a nece u kosarci...

      partizan ima smesan tim i tesko ce uci u 4, bice im borba do zadnjeg kola za to mesto..doduse ako se ne pojacaju..izmlatice ih Mornari ko iz pi...

      Tomic je ako ostavi ovo dvoje, za mene je obican bezveznjak..u rangu mozda malo iznad DA..nije ni cudo sto ga Oly nikad nije stavio za prvog trenera..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Ma slazem se apsolutno. Ali tako je I igrac je to znao I kada je dolazio.
        Elem pare su ovde najmanji problem. Sto Jovanovic nije trazio raskid?
        Jankovic je teski debil..Verovatno je umislio da je Dzordan, da se eto samo u Americi igra kosarka. Takav mentalni sklop u kombinaciji sa onom prevarom od trenera koji je lecio komplekse na Jankovicu jer setimo se da se jedino njemu drao, labilan karakter, novo podneblje, punjenje glave da je on najbolji, da treba vise da igra itd,itd su doveli do ovoga.
        Jos jedno a ne mislim manje vazno je to sto je Alimpije autoritet gradio dranjem a ne znanjem I igracu to sigurno vide.
        Elem nek ide de hoce. Zbog takvih likova I karaktera I onakvog ,,trenera,, mi smo dobro prosli prosle sezone.
        Pazi nisu pare problem to svi znamo. Ali ti imas u timu nezadovoljnog igraca. Njega su vaspitavali, kinjili, on uz to bio verovatno prenadrkan i antipatican i strcao u ekipi. Nezadovoljan minutazom bio sigurno. Ti vodis klub i znas sve te stvari. I znas da dolazi taj rok. Pa resi ga na vreme, makar uzeo od kamatasa jebem mu lebac. Jer upravo mu tu dajes prostor da iz drugih razloga nadje nacin da otpali iz kluba.

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Pazi nisu pare problem to svi znamo. Ali ti imas u timu nezadovoljnog igraca. Njega su vaspitavali, kinjili, on uz to bio verovatno prenadrkan i antipatican i strcao u ekipi. Nezadovoljan minutazom bio sigurno. Ti vodis klub i znas sve te stvari. I znas da dolazi taj rok. Pa resi ga na vreme, makar uzeo od kamatasa jebem mu lebac. Jer upravo mu tu dajes prostor da iz drugih razloga nadje nacin da otpali iz kluba.
          A sa druge strane pitanje koji ce nam moj takav lik u timu.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            A sa druge strane pitanje koji ce nam moj takav lik u timu.
            I to stoji kao validno misljenje. Ali onda sigurno ga platis pre tog roka i gledas da ga uvalis negde za obestecenje.

            Comment


            • I ja mislim da je bio nezadovoljan jer je umislio da je Durant licno, pa je gledao najbrzi i najlaksi nacin da zapali. Klasican milenijalac. I izabrao je najgori moguci nacin. Ogroman broj igraca bi na taj nacin mogao da izadje iz ugovora jer se u Srbiji uglavnom kasni sa primanjima, a mali broj njih se odluci na isti (uglavnom stranci) jer i po potpisivanju znaju da postoji problema sa kes-flouom, a glavni razlozi potpisivanja mladih igraca i nisu finansijske prirode, vec zato sto ce nakon toga moci da zabodu bolji ugovor, dok za to vreme mogu da uznapreduju igracki i skupe neko iskustvo u evropi. Jankovic je u Americi igrao za kikiriki, pa mu je Zvezda prakticno obezbedila prvi profesionalni ugovor i prozor u dalji kosarkaski svet, pa je totalno jadno (ili je tacnije da kazemo - jajarski) da iz njega izadje bez obestecenja za klub koji mu je pruzio takvu sansu. Poslednji bi trebao da bude nezadovoljan na pruzenu minutazu u svojoj prvoj profesionalnoj sezoni jer u odnosu na pruzeno, ona je bila na sasvim zadovoljavajucem nivou.
              Sto se tice kluba, zakazali smo sa procenom sto mu je uopste i pruzena sansa, i sto jajaru nisu prokljuvili na vreme, a sto se tice primanja to je ona stara prica.... daleko smo mi od toga da svakom igracu obezbedimo redovnu platu bez kasnjenja. Prvo se isplacuju stranci sa jednogodisnjim ugovorima, pa tek onda mladji sa dugogodisjiim i tako ce uvek biti.... ili barem dok se nesto znacajno ne promeni ali to ne moze biti skoro.
              Last edited by mmajstor; 13-08-18, 15:48.

              Comment


              • Dok god je dobra uprava koja ne moze da obezbedi redovne plate onda ovde imamo ozbiljne probleme...

                To je cist stokholmski sindrom..u drzavi ih hajce za platu i onda eee ovi imaju stotine hiljada pa nek im kasne..kako ja zivim sa svojih 300-500e...

                Jankovicu bi skinuo kapu,samo da nije otisao u partizan...ovo je cist mobing i izrabljivanje mladih igraca..uz fazon mi ti pruzamo sansu..ne bi kosarku niko igrao da nema Zvezde...

                Moze neko reci, hoce li doci back up ili nece..posto sve smrdi na juniora...iskreno mislim da neki od insajdera nisu pogodili nista ili pak to namerno rade..Treba 5 pogresnih informacija ban na godinu dana.. ) ali ako pogrese 5 puta u jednoj sezoni ) sto se vec desilo za 2meseca..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Iskreno se nadam da su Keselj i Covic na pripremama samo da bi popunili mesto dok ne stignu pojacanja.Zao mi je zbog Jankovica jer i dalje verujem da bi uz adekvatan rad u svakom pogledu mogao da napreduje.Covek jednostavno zeli sve i zeli odmah sto je problem mnogih mladih igraca danas.Plus dosta mu je boostovan ego prosle godine pa sad misli da je prva zvezda tima.

                  S druge strane otvara se mesto za Simanica da makar kao backup konacno pokaze deo tog raskosnog talenta o kom svi godinama unazad pricaju.Sad kad se setim tih gotovo krimi prica kako su jurili da presretnu auto u kom su bili Borisa i njegov otac samo da bi ga potpisali.

                  Derick Brown je meni zelja odavno,cuo sam da se na njega i ne racuna u Efesu ali cisto sumnjam da bi Efes pristao da sa nama podeli njegov ugovor 50-50 pa i da mu damo tih 350000-400000.Kad je zdrav,jedan od najboljih igraca u Evropi na svojoj poziciji.

                  Comment


                  • 15 godina u Evroligi Partizan je kasnio sa primanjima, ali su uvek na kraju isplacivani. Takva situacija je bila ista i kod nas prethodnih godina. Da im obezbedimo redovna primanja je tesko ocekivati dok su klubovi u drustvenom vlasnistvu gde im drzava obezbedjuje sredstva, a znamo kako ti sponzori placaju.

                    Takodje je jadno sramotno ako i Partizan i Zvezda imaju isti modus vivendi, da se na ovaj nacin stipaju igraci.... pa sutra ce se to isto desiti Partizanu i gde to onda vodi? Najbolje je imati neki dzentlmenski sporazum gde se ovakve stvari nece raditi na obostranu korist. I s obzirom da i jedni i drugi imaju istog sponzora zato sam i u ubedjenju da ovakvi potezi bi bili spreceni da je neko iz kluba sendvicara zeleo to da spreci.
                    Last edited by mmajstor; 13-08-18, 16:11.

                    Comment


                    • Oni su govna pa su govna. To je uvek bio njihov modus poslovanja i to nije nista novo ili neobicno, ali ono na cemu im treba skinuti kapu je to da i pored ogromnih kasnjenja, dugovanja , davljenja nijednom njihovom igracu nije palo na pamet da dodje kod nas cak ni na pozajmicu iz treceg kluba. Kako to da nasi uvek tako lako prelaze kod njih?

                      Comment


                      • Ja ne znam kakvu mi košarku planiramo sa plejmejkera od 178 i 180.
                        Pored Reglanda nam je trebao potpuno drugačiji tip igrača, a ne FČ3.

                        Comment


                        • Eventualnim ostankom Covica juniora pokazace se sva bahatost Covica.
                          To bi bila bruka I sramota.
                          Pitanje je koji ce kurac moj on na pripremama??? Sta prerastao je FMP.
                          Zer nije receno da je dosao kao pomoc ( ma koliko to.jadno.zvucalo) posle odlaska Enisa.
                          Otkud sad price da ima Ugovor???
                          Marsupickumaterinu.

                          Comment


                          • Originally posted by NateHuffman View Post
                            Oni su govna pa su govna. To je uvek bio njihov modus poslovanja i to nije nista novo ili neobicno, ali ono na cemu im treba skinuti kapu je to da i pored ogromnih kasnjenja, dugovanja , davljenja nijednom njihovom igracu nije palo na pamet da dodje kod nas cak ni na pozajmicu iz treceg kluba. Kako to da nasi uvek tako lako prelaze kod njih?
                            Ima tu vise stvari.

                            Prvo njihov skauting je uvek bio bolji od naseg i retko im se desavalo da dovedu problematicnog lika ili jajaru. Cim sada jednog od takvih dovode (ako ga dovedu), znaci da im je i skauting opao u rangu naseg.

                            Drugo, tadasnji format takmicenja im je dozvoljavao da izmedju utakmica sa po 5 treninga dnevno individualno rade sa igracima i dizu njihov kvalitet. Takodje takav format je dozvoljavao da sa 19 godina ubacis klinca u igru (sto je zelja svakog mladog igraca) i sa malim brojem pobeda odes u drugi krug Evrolige. Sada se taj prostor suzio.

                            Trece, imali su lojalnog trenera entuzijastu koji nije imao problem sto svake ili svake druge godine ima nov tim.

                            Sve to im je diglo cenu kao pozeljne sredine za igrace. Mi smo to kao zapoceli, pa se zakasljucali i eto sta imamo sada.
                            Last edited by mmajstor; 13-08-18, 17:13.

                            Comment


                            • Originally posted by NateHuffman View Post
                              Oni su govna pa su govna. To je uvek bio njihov modus poslovanja i to nije nista novo ili neobicno, ali ono na cemu im treba skinuti kapu je to da i pored ogromnih kasnjenja, dugovanja , davljenja nijednom njihovom igracu nije palo na pamet da dodje kod nas cak ni na pozajmicu iz treceg kluba. Kako to da nasi uvek tako lako prelaze kod njih?
                              Mora li ovakva kvalifikacija?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Prvo niko ne zna tacno sta se desilo...i tacnu pricu...cujemo ispiranja sa jedne strane..Drugo, ti Lazo kao neki kao advokat, ladno kaze da je debilcina covek koji trazi svoju platu,a evidentno je bio jeban i nije dobio nesto sto je ocekivao kako u novcu tako i u minutama..

                                Znaci neko je budala ako mu kasni plata i moguci mobing sto hoce da ode..zanimljviu teoremu imas...Malo su se presli posto je rodjen preko...cenili strance placamo,a domace ne..i covek otisao..To sto Covic oce da umanji sve svoje nesposobne i lose poteze je drugi par opanaka...
                                Jankovic za 5 min napravi 4 lične,putuj igumane!

                                Comment

                                Working...
                                X