Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Teodor, Avramovic
    Baron, Dobric, Nenadic
    Lazic, Perperoglu, Davidovac
    Faje, Ilic, Simanic
    Cirbes, Ojo, Ristic

    Ovo bilo OK
    Pa ono dobro u smislu da bi roster bio kompletiran. U takmicarskom pogledu [emoji16][emoji16]

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Pa ono dobro u smislu da bi roster bio kompletiran. U takmicarskom pogledu [emoji16][emoji16]

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
      Za takmicarski ce vidimo.
      Ovo je manje vise realno. Sad dal je dobro videcemo al tesko da bolje mozemo osim sto smo mogli malo vise rizikivati za pozivijom 1 I 4 sa igracima preko bare.

      Comment


      • Originally posted by Pejko View Post
        Bice ovo veoma zanimljiva sezona svakako...i da mi je neko rekao da cemo da vratimo Cirbija i dovedemo Perpea...a igramo EuroCup,oterao bi ga u pm.
        Jos plej i neka zamena za feldina...i moze da se krene.
        Zamena za Feldina je vec dosla

        Comment


        • Vidim da se Aleksa Ilic ozbiljno razmatra, ja nemam takav info sto ne znaci da nije tacno. Takav igrac da se dovodi nema mnogo smisla. Ako jedna Zvezda ne moze sebi priustiti kvalitetno dovodjenje nekog igraca (da je bolji od onog sto imamo) onda ne treba ni da dolazi. Sto se ostatka rostera tice, zadovoljan sam, najvise zato sto je Tomic birao i sto je imao viziju kod izbora. Vjerujem da je imao drugih opcija i da je zelio nesto drugacije pojedince ali to je to sto smo mogli priustiti i dovesti.

          Comment


          • Erick Green je bio u foksu za poziciju 1, iako je on po meni kombo 2/1, da ne kazem cista dvojka.
            Zelja Tomica navodno...

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Pa ono dobro u smislu da bi roster bio kompletiran. U takmicarskom pogledu [emoji16][emoji16]

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
              Ma kao da je bitan takmicarski deo, poenta je rasterati one iz prosle sezone - jer je ona bila neuspesna i dovesti sto vise novih igraca. Kvalitet i kompatibilnost su manje bitni, ako nesto opet ne bude stimalo - rasteracemo i ove. Vazno je da postoji ta dinamika, da se teraju dezurni krivci koji nam sve upropastise i da stizu nova, sveza lica u sto vecem broju, jer ona daju tu neku novu (laznu) nadu, novu sansu... Samo ulaz-izlaz, samo lozenje, ostalo je nebitno.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Vidim da se Aleksa Ilic ozbiljno razmatra, ja nemam takav info sto ne znaci da nije tacno. Takav igrac da se dovodi nema mnogo smisla. Ako jedna Zvezda ne moze sebi priustiti kvalitetno dovodjenje nekog igraca (da je bolji od onog sto imamo) onda ne treba ni da dolazi. Sto se ostatka rostera tice, zadovoljan sam, najvise zato sto je Tomic birao i sto je imao viziju kod izbora. Vjerujem da je imao drugih opcija i da je zelio nesto drugacije pojedince ali to je to sto smo mogli priustiti i dovesti.
                Slazem se.
                Zvezda treba da dovodi suv kvalitet a ostatak tima da popunjava iz svojih redova.
                Samo sto je FMP potpuno.promasen koncept.
                Ilic nije bolji igrac od Simanica.

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  Erick Green je bio u foksu za poziciju 1, iako je on po meni kombo 2/1, da ne kazem cista dvojka.
                  Zelja Tomica navodno...
                  Covek nikada nije igrao pleja. On kroz karijeru nema vise od 2as po mecu.

                  Comment


                  • Ja razmatram igrača koji mi se po stilu igre sviđa, to ne znači da iko vrši razgovor sa njim. Kažu nema šut ali se to može navežbati do solidnog i pouzdanog šutera. Čini mi se da ima veliki raspon ruku i dobar odraz te iako je lagan dobro može da sačuva igrača i ne retko i da ih izblokira.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Ja razmatram igrača koji mi se po stilu igre sviđa, to ne znači da iko vrši razgovor sa njim. Kažu nema šut ali se to može navežbati do solidnog i pouzdanog šutera. Čini mi se da ima veliki raspon ruku i dobar odraz te iako je lagan dobro može da sačuva igrača i ne retko i da ih izblokira.
                      O cemu pises[emoji3]

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Covek nikada nije igrao pleja. On kroz karijeru nema vise od 2as po mecu.
                        Znam.
                        Samo prenosim svoja saznanja...

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Ja razmatram igrača koji mi se po stilu igre sviđa, to ne znači da iko vrši razgovor sa njim. Kažu nema šut ali se to može navežbati do solidnog i pouzdanog šutera. Čini mi se da ima veliki raspon ruku i dobar odraz te iako je lagan dobro može da sačuva igrača i ne retko i da ih izblokira.
                          Simanic ti dodje sve to pride i sut. Pri tome si ga platio suvim zlatom i sad ces da dovedes igraca starijeg 2god od njega koji nema sut i cekaces da se on utrenira a ovog gdje si ulozio pare, jos je tvoj ces sta? Zato kazem nema Ilic nekog smisla. Kad se vec dovodi sa strane onda daj da ima neki kvalitet koji mozemo da stavimo u sluzbu tima, a da sa nasim igracima punimo roster i da im se da neka sansa kroz ABA pri velikoj razlici, u KLS potpuno...

                          Comment


                          • Ne znam šta će nam Ilić, bolje da proslede Duop Reath-a iz FMP-a ... bolji je igrač, i ne bacaš pare bez potrebe
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Niko da pomene indijanca, novog igraca mornara?

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Niko da pomene indijanca, novog igraca mornara?
                                Samo da ne skalpira nekog.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X