Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Imacemo gotovo ceo tim na pocetku priprema.
    Nisam siguran Lazo koliko ce Tiodor doci bas na pocetak priprema ali ga ocekujem od 1 septembra,cisto zbog plate jedan mesec manje znaci jbg

    Comment


    • Originally posted by Maverick88 View Post
      Nisam siguran Lazo koliko ce Tiodor doci bas na pocetak priprema ali ga ocekujem od 1 septembra,cisto zbog plate jedan mesec manje znaci jbg
      Ugovori se potpisuju u fiksnom iznosu. Primera radi ako dogovorimo igraca za 200.000 tesko tu mozemo ustedeti mesec dva jer se ugovori potpisuju na sezonu.
      Elem igraci su iskljucivo Tomicev izbor. Kazu da je Tomic vrlo, vrlo nezgodan karakter, da insistira na sitnicama, paklena disciplina. Kontam da bi Lesora I Jankovica ubio da je bio prosle sezone.
      Verovatno cemo na Zlatar otici na pripreme, turnir u Grckoj, Beogradu.

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Pazi dobro znamo svi koji su bili budzeti u Zvezdi prethodnih godina i sam Gazda Covke ih je navodio. Dakle pricao je stalno od 4, do 4.5. do 5 miliona evra. To je ono sto je on pricao o budzetima, dakle nije moja izmisljotina. Naravno to je ukupno i sa administracijom, putnim troskovima i sl.

        Avellino je imao prosle godine 3.2 milke budzet, skoro 2 miliona evra su bili igraci i strucni stab. Tako da reci da su oni platezno jaci od nas je prilicno smesno.

        A evo i svih Francuza pa se uveri i sam. LNB kao liga svake godine objavljuje budzete svih klubova javno, eh kamo srece da je to tako i sa nasom ligom.


        chemical formula for aluminum oxide


        Evo ja sam izbrojao ukupno 13 klubova koji imaju vece budzete od nas, i slovima (trinaest), a svako je ovde na forumu bio spreman da napise da KKCZ ima veci budzet od bilo kog tima u Francuskoj jer mi igramo El a oni igraju Fibu i Ec. T

        Comment


        • Samo sto mi imamo najvece plate moras i porez racunati koji je u FRA i Nem jako visok ) i mora da se plati, sitan detalj
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Nakratko zastavši, prvi čovek Zvezde govorio je u sklopu tog odgovora i o budžetu za takmičarsku 2017/18.
            "Pričamo o ciframa, da Zvezda ide sa bruto budžetom seniorskog tima koji ne prelazi 3,3 miliona.
            nije to ni tako loše ...
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              nije to ni tako loše ...
              Pa to ti je negdje 2m za plate sto rekoh nije lose i sa tim moze da se radi.

              Comment


              • najmasniji deo tog budžeta ide sakloni me,
                najvećem pozeru i gutaču lopti u našem dresu...ikada.

                a evo već usitnilo:
                Uprava mora da izađe iz okvira ... puštaj plaćenu akciju na fejsu za Feldina...
                ili šerujte ovaj klip navlake za nekog Makabija...Zenita...,,glej šta radi dečko"

                Last edited by Wingwalker; 10-08-18, 00:35.

                Comment


                • Ja nemam fejsbuk
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Po cemu to KKCZ ili KKP treba da dobiju te pare umesto stadiona a ne KK BORAC KK Vrsac ...... nastavi niz. Fudbal je najpopularniji sport u ovoj zemlji i mozemo se okrenuti naopacke ali pre neko vece je ta nasa FkCZ dovukla skoro 40.000 ljudi na stadion.40.000 ljudi da gleda Spartu iz Trnave za koju nikada cuo nisam.

                    Kada kazes da se okrenu navijaci protiv koga ? ljudi koji rukovode klubovima ili ka drzavi zato sto pare daje na stadion a ne u njihove omiljenje kk klubove. A ko ce to da pokrene tu hajku i protiv koga, Odakle ce da krene skandiranje, iz partera B mozda, sa C tribine Pionira. Pa nema reakcije za sve sto se desava u drzavi a tice se Kosova a ocekujes da ce sada neko da huce protiv Vucica sto KKCZ nije jos dovela playa, sto je NIkols otisao u Avelino zato sto drzava ne daje dovoljno para. Daje onoliko koliko je ona odredila, druga je stvar sto to nije dovoljno za borbu sa ovim siromasnim klubovima iz Francuske i Italje.

                    Sto bi rekli ovi sa severa, niko vama sa Zapada ili Pionira ne brani da pokrenete skandiranje protiv Vucica, rado ce oni da se pridruze, ali ajde pokrenite vi prvi a ne mi stalno.
                    To je to.

                    Comment


                    • Originally posted by Nas View Post
                      Koliko je ovo pouzdano? Pitam posto meni deluje nerealno da recimo Asvel izdvaja za igrace i strucni stab 2.7 miliona evra, da ako se ne varam imaju 11 seniorskih igraca (+Briki, Maledon i Sow), a da nemaju nijednog igraca sa platom od 200 hiljada evra. Nesto mi tu bas i ne stima.
                      Mala ispravka 220 iljada evra za osam meseci

                      https://www.basketeurope.com/livenew...ueur-de-pro-a/

                      Comment


                      • Kao da je skinuo neko kilo ...
                        [IMG][/IMG]
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          I slazem se da i ostali KK zasluzuju ulaganje, i ne bih imao nista protiv da se rasporedi na ravne casti, ali znamo da je ovde fokus na 2 kluba jer i postoje navijaci samo 2 kluba.
                          To je kokoska i jaje fazon. Imao si ulaganja u Kragujevcu i uvek oko 3-4 hiljade navijaca u Jezeru. Bilo gde da ulazes, dovodis dobre igrace, igras ABA, EC, imaces (bar na pocetku) i publiku i zainteresovane za klub.

                          Sad ces ti reci, oni se zasite vremenom, to je ulaganje koga nikoga ne interesuje, e pa nije ni navijace Zvezde interesovalo vise kada su videli sta se sprema i kakva sezona. Otisao radonjic i gro igraca i otislo i interesovanje.

                          To je nesto na sta racunaju i navijaci Partizana, te brojke o 2 miliona zvezdasa, 1,5 miliona partizanovaca, 10 000 svih ostalih, pa zato drzava vrsi represiju jer ne daje ravnopravno (naravno, ravnopravno se ne odnosi na kk borac, vrsac, sto je napisao sarac (vidi, rimuje se )). Super, neka tih milion mesecno odvoji 5 evra i eto budzeta.

                          Imao si akciju doniraj i dominiraj, nemoj da se pravimo naivni.

                          Jedino ulaganje koje podrzavam je - 6 miliona za EL, 3 miliona za EC, 1 miliona za samo ABA ligu, 100k za KLS i to javno da se objavi. Zasto se nasa liga uopste igra, cemu ta sarada i predstava, takvim drzavnim ulaganjem se zna ko ce biti na prva dva mesta narednih .. pa onoliko godina koliko postoji drzava Srbija.

                          Lepo, privatizacija ili nagradjivanje uspeha.

                          Originally posted by Maverick88 View Post
                          Nisam siguran Lazo koliko ce Tiodor doci bas na pocetak priprema ali ga ocekujem od 1 septembra,cisto zbog plate jedan mesec manje znaci jbg
                          Sta ga ocekujes, to znaci da je to done deal?
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Evo ja sam izbrojao ukupno 13 klubova koji imaju vece budzete od nas, i slovima (trinaest), a svako je ovde na forumu bio spreman da napise da KKCZ ima veci budzet od bilo kog tima u Francuskoj jer mi igramo El a oni igraju Fibu i Ec. T
                            Mislim da sam upravo zavrsio sve vrste komunikacija sa tobom vezano za kosarku nakon ovog groznog spina.

                            Lepo pise o cemu se radi ovde a ti se hvatas za total budzete. Hoces da kazes da Zvezda nije davala vise od 2.5 milki za svoje igrace? Sramota je to sto pokusavas.

                            Strane ekipe mnogo skuplju administraciju imaju, uzimaju cartere, spavaju u boljim hotelima, neki od tog budzeta placaju kredite za sopstvenu infrastrukturu, grade hale takodje neki. Mi od svega sipamo u Zeleznik pare koji nije nas.

                            Pokraj svega toga si rekao u avom postu od kog to Francuskog ili Italijanskog kluba mi imamo veci budzet. Odgovor je od 70% bar.

                            Molim te nemoj da spinujes opet, pricamo kao ljudi i ne vredjaj mi inteligenciju.



                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Pa to ti je negdje 2m za plate sto rekoh nije lose i sa tim moze da se radi.
                              To su samo plate igraca plus strucni. Admin troakovi, Zeleznik, kljnci sve ide odozgo na to.

                              https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1290145

                              Jasno je koliki nam je budzet bio. Ladno mozemo u Francuskoj bilo kome na crtu, u Italiji nas sije Armani u parama za igrace.

                              Sve ostalo su lazi.

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                              Comment


                              • Batali to, džaba krečiš ...
                                nego, radi li riba vataš li šta
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X