Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Davidovac nije plej i nikada nece biti..cim su ga malo provalili, nestao je...imao je tu srecu da kao klasicni ciglar, u prvoj pravoj profi sezoni ubada sve zivo...Nisam siguran da ce ikada takav procenat suta imati, ali koristan je za druge stvari, ali ne toliko koliko se ovde prica...

    Realno NC nije trebao ici na odmor dok ne zavrsi sve sto se treba zavrsiti.. meni je to neverovatno, dok se posa ne zavrsi nema odmora..a posle kad zavrsis ima kraj Avgusta, Septembar pa idi, nikom nece faliti to je sigurno...

    Slabo je trziste trenutno ako im ne uspe ovo sto vijaju..ja se molim Bogu da ne dodje Teodor..retko los igrac u odbrani, cak sam pre i za onog Mekintajera iz Parme..za ovog je avion a kosta najmanje duplo manje kesha..
    Last edited by LosmiSK; 08-08-18, 19:08.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Hmmm ne pada mi na pamet da gledam njegove utakmice a i zasto bih ovde je lijepo opisano skoro sve. Problem njegovog suta je sto je 1 motion sut sa trzajem pri izbacaju, kazu da mu procenti idu uzlaznom putanjom, moguce zbog jaceg tijela da taj trzaj slabi i da dobija na procentima, tu mora dosta da radi, ili da promjeni u 2 motions ili da 1 motion sut bude stabilniji bez tog trzaja pa ce i procenti porasti znacajno. Kompletan igrac, skolovan, bas onako kako svaki trener voli, da se radi u odbrani, da se zagradi kos, da se kontra istrci ako si na suteru i sl osnovne kosarkaske stvari koje ovaj decko ima. Ne odaje mi utisak nosioca igre ali kao bekup varijanta ako je vrijedan i radan moze da bude eeeeextra pojacanje.
      Pogledaj mu i weaknesses video

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Slabo je trziste trenutno ako im ne uspe ovo sto vijaju..ja se molim Bogu da ne dodje Teodor..retko los igrac u odbrani, cak sam pre i za onog Mekintajera iz Parme..za ovog je avion a kosta najmanje duplo manje kesha..
        Isti slučaj, samo ako ga uskoro škartiraju ... problem je što može to da se oduži.
        Sve je već probrano, ponuda siromašna a naši zahtevi premašuju i NBA kvalitet
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Imam nedoumica, da li je ovaj Isaiah Taylor prekrizen od ATL, ne mogu da nadjem podatak. Gledam mu platu pa mi ni to nije jasno bas koliko bi trebalo da zaradi i da li uopste ima vazeci ugovor sa njima.
          https://www.spotrac.com/nba/atlanta-...-taylor-20273/
          Kako sam ja skontao dobija 300K ako ga se odreknu do 27.7. e sad ne znam jel se to uopste desilo, kontam ako jeste da bi mogao ladno da pristane i 300k da igra za nas ako su mu tamo vrata zatvorena za ovu godinu.

          Comment


          • Ako ti šta znači ...
            Jul 2, 2018 - Isaiah Taylor, previously with the Atlanta Hawks, became a free agent.
            ko ne bi voleo, al ipak nerealno ... skroz
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              Isti slučaj, samo ako ga uskoro škartiraju ... problem je što može to da se oduži.
              Sve je već probrano, ponuda siromašna a naši zahtevi premašuju i NBA kvalitet
              haha, dobar. Kad bi sve znao,a bio jeftin to bi bilo idealno mi cigani smo uvek imali niske kriterijume
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by kankkunen View Post
                Ako ti šta znači ...

                ko ne bi voleo, al ipak nerealno ... skroz
                Sto? Msm to znaci da je dobio 300k, nesto ne vjerujem da ce ga ko free agenta uzeti neki drugi klub. Sta mu ostaje? Inace kakve su opcije igraca koji dobiju mahanje na pocetku sezone? G liga za 30k dok se neko ne sjeti da im treba igrac? Msm 300k u Evropi why not? Ako mozes da mi objasnis kako to funkcionise nije mi to bas jasno.

                @many jebga totalno sam zaboravio kineze mada nije on toliko atraktivan, ako bi se pritisnulo mozda i prelomi. Mada pola njih ne zeli da igra van USA.
                Last edited by Victor BG; 08-08-18, 22:03.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Imam nedoumica, da li je ovaj Isaiah Taylor prekrizen od ATL, ne mogu da nadjem podatak. Gledam mu platu pa mi ni to nije jasno bas koliko bi trebalo da zaradi i da li uopste ima vazeci ugovor sa njima.
                  https://www.spotrac.com/nba/atlanta-...-taylor-20273/
                  Kako sam ja skontao dobija 300K ako ga se odreknu do 27.7. e sad ne znam jel se to uopste desilo, kontam ako jeste da bi mogao ladno da pristane i 300k da igra za nas ako su mu tamo vrata zatvorena za ovu godinu.
                  Stari je to info. Raskinuli su ugovor sa njim. Covek je free agent.

                  https://www.peachtreehoops.com/2018/...guarantee-date

                  Otpusten je pre guaranteed datuma, sto znaci da nije dobio dinara. I ostaje mu ta G League crkavica. Tako da on je mnooogo zainteresovan da nadje negde ugovor. E sad mene vise plasi Kina nego bilo sta drugo.
                  Last edited by MannyCalavera; 08-08-18, 21:59.

                  Comment


                  • Dominique Sutton inks with Rytas Vilnius



                    Sta mi nismo doveli a ocigledno smo mogli...auu koja zal....nerealno skroz..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Dominique Sutton inks with Rytas Vilnius



                      Sta mi nismo doveli a ocigledno smo mogli...auu koja zal....nerealno skroz..
                      Mavrokefalidis, Sutton, Kramer i brat Butkevicius

                      Koliko ce biti Rytas do jaja za gledanje. Uz to svi nadrkani da mere kurac

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Sto? Msm to znaci da je dobio 300k, nesto ne vjerujem da ce ga ko free agenta uzeti neki drugi klub. Sta mu ostaje? Inace kakve su opcije igraca koji dobiju mahanje na pocetku sezone? G liga za 30k dok se neko ne sjeti da im treba igrac? Msm 300k u Evropi why not? Ako mozes da mi objasnis kako to funkcionise nije mi to bas jasno.
                        Taylor je prosle sezone imao platu 1.3 miliona dolara, odigrao je skoro 70 utakmica sa solidnom minutazom i pristojnim ucinkom. Dakle, uopste nije iskljuceno da ga kao slobodnog agenta uzme neka druga ekipa. Takodje, kao igrac koji nema tri sezone u NBA, a pritom je relativno mlad i talentovan, moze biti interesantna opcija i za two way ugovor. A ako bi kojim slucajem i dolazio u Evropu, isao bi u neki Makabi ili Himki za duplo vise para nego sto mi mozemo da ponudimo.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Mavrokefalidis, Sutton, Kramer i brat Butkevicius

                          Koliko ce biti Rytas do jaja za gledanje. Uz to svi nadrkani da mere kurac
                          Tacno tako..jos su doveli ove strane litvance..Kairis i Bendzius a tu je i Girdziunas voleo sma ga iz Neptunasa a i ovaj Farel deluje kao da su doveli novog Barona )) sto vidim iz statistike...mada je ovaj kao plej...

                          Bas merak ekipa da je odgledas ceo mec i pratis tokom sezone...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Smeo bih da se kladim da će Sutton oko Nove godine ponovo obući dres Trenta, to se njemu događa svake godine, redovno
                            Još depresivni Vilnus, ma nema šanse da se on tamo dugo zadrži ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Trebao je doci kod nas, on Odzo i Faye..ne bi prosao vazduh kroz reket )
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • sto mi nismo pojurili laprovittola, produzio ugovor sa huventudom. ne verujem da se radi o nekoj ludackoj cifri. jbt cekamo sa ovim plejom ko sa centarforom u fk

                                Comment

                                Working...
                                X