Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ventspils View Post
    Nego, da li je dobijeno obestecenje za Lessorta? Onih 250k ili je raskinut ugovor, a mi cemo da racunamo plus jer ne moramo da ga placamo 2 godine kao da necemo dovoditi zamenu?

    Silan posao uradise sa novim ciklusom, lika koji je predstavljen kao buduci izvor zarade pustaju za dzabe?

    Prosla sezona i gde smo sad:

    Plemejkeri: Istekao ugovor, oteran, (zamena oterana)
    Bekovi: U procesu teranja, Dobric
    Krila: Istekao ugovor, Lazic, Davidovac, Keselj
    Kr.centri: oteran, Jankovic
    Centri: Pusten za dzaba/oteran, istekao ugovor, penzija, u procesu teranja.

    Trener: Oteran

    Pitati Dr Perce da napravi majice sa ovim natpisom tj tvojim upisom.. Kroz upis na majici, onako iza da ide slika FC3 i sa druge seniora.... Samo na donjem delu majice bi napisao na engleskom ali moze i srpskom Trust in process,sa Alimpijovom slikom na pocetku i kraju....kao da stoji u zagradi...

    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Filip će ostati 99% po meni jer ćemo dovesti jednog pleja

      Comment


      • Onda nije vazno kog ce dovesti. Daj neko dete da igra na 5 godina ugovor, krajnji rezultat ce biti isti

        Comment


        • Ne mogu reci da sam odusevljen sa ova dva dolaska niti da mi se svidjaju pogotovu ako se setimo naseg sastava id pre dve ili tri sezone ali s druge strane pronalazim opravdanje. Faye je jeftino i kvalitet o resenje. Dace nam sirinu, ofanzivni skog, skok generalno, korekciju u odbrani.
          Sto se stratosa tice verujem da je na njemu tomic insistirao. Verujem da ga dobro poznaje da zna kakav je za svlacionicu, siguran sam da nisu samo igracki kvaliteti bili presudni. S druge strane opet ce nam nedostajati talenta i potencijala. Kao inprosle godine mi nemamo nijedan prospek ili igraca u kojeg vredi ulgati. Ovaj sastav je trenutno donji prosek evrokupa i stvarno jos uvek ne mogu da dodjem sebi da smo za samo jednu sezonu tako nisko pali.
          Nije mi jasan ni tomic. Prosle godine je odbio EL tim a ove godine dosao u ovu rui u od tima. Izuzev buducnosti ne vidim ove godine ozbiljan tim u aba ligi.

          Comment


          • Ako Filip ostane salje se jasna poruka Radanovu, Uskokovicu I ekipi. ,,Dibicete sansu nikada,,
            Koliko sam ja cuo o Filipu se ne razmislja. Sto.od strane Tomica sto od strane Covica seniora koji zna sta povlaci ostanak sina u klubu.

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              Ne mogu reci da sam odusevljen sa ova dva dolaska niti da mi se svidjaju pogotovu ako se setimo naseg sastava id pre dve ili tri sezone ali s druge strane pronalazim opravdanje. Faye je jeftino i kvalitet o resenje. Dace nam sirinu, ofanzivni skog, skok generalno, korekciju u odbrani.
              Sto se stratosa tice verujem da je na njemu tomic insistirao. Verujem da ga dobro poznaje da zna kakav je za svlacionicu, siguran sam da nisu samo igracki kvaliteti bili presudni. S druge strane opet ce nam nedostajati talenta i potencijala. Kao inprosle godine mi nemamo nijedan prospek ili igraca u kojeg vredi ulgati. Ovaj sastav je trenutno donji prosek evrokupa i stvarno jos uvek ne mogu da dodjem sebi da smo za samo jednu sezonu tako nisko pali.
              Nije mi jasan ni tomic. Prosle godine je odbio EL tim a ove godine dosao u ovu rui u od tima. Izuzev buducnosti ne vidim ove godine ozbiljan tim u aba ligi.
              Pazi sve stoji sto kazes, ali ne bih isao dotle da smo dno Evrokupa. Bar dok se ne vidi ko je plej. Ako budu kreten neki, onda imamo potencijal da budemo dno.

              Sto se tice mladih igraca sa potencijalom, oni pre svega treba da igraju negde a ne da sede na klupi jer nisu dovoljno dobri. Dakle pozajmljivati ih nekom Borcu, Zlatiboru kurcu palcu. E sada ono sto smatram da treba trpeti i forstirati, cak i kad nije nivoa nekih seniorskih igraca je klinac, talenat visoke klase ali polivalentan. Dakle igrac koji moze da iskreira svoj sut, koji moze da iskreira napad za druge, ulaz, fizikalije i sl. Takav neki paket. To treba forsirati i trpeti i da se pegla sa nasim, pa i na ustrb rezultata.

              Mi nazalost takvog na rosteru nemamo...

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                Ne mogu reci da sam odusevljen sa ova dva dolaska niti da mi se svidjaju pogotovu ako se setimo naseg sastava id pre dve ili tri sezone ali s druge strane pronalazim opravdanje. Faye je jeftino i kvalitet o resenje. Dace nam sirinu, ofanzivni skog, skok generalno, korekciju u odbrani.
                Sto se stratosa tice verujem da je na njemu tomic insistirao. Verujem da ga dobro poznaje da zna kakav je za svlacionicu, siguran sam da nisu samo igracki kvaliteti bili presudni. S druge strane opet ce nam nedostajati talenta i potencijala. Kao inprosle godine mi nemamo nijedan prospek ili igraca u kojeg vredi ulgati. Ovaj sastav je trenutno donji prosek evrokupa i stvarno jos uvek ne mogu da dodjem sebi da smo za samo jednu sezonu tako nisko pali.
                Nije mi jasan ni tomic. Prosle godine je odbio EL tim a ove godine dosao u ovu rui u od tima. Izuzev buducnosti ne vidim ove godine ozbiljan tim u aba ligi.
                Donji prosek? Zajebi to,uz dva pleja mi smo top 8 !

                Comment


                • Ako npr ostavimo Feldina i dovedemo jos pleja, ovaj tim je vise nego kvalitetan po meni...Pa i za prvo mesto u ABA... To sto sam napisao tako mislim..Naravno uz sut kartu covicu, keselju itd...

                  Plej,Baron

                  Feldin,Lazic,Dobric

                  Davidovac, Stratos

                  Jankovic,Faye

                  Zirbes, Ojo i Ristic

                  sedam stranaca, ali dobar tim, smanjiti Feldinu platu malo i to bi bilo to..super tim, sa Tomicem i strucnim stabom, bolji nego prosle godine i to dosta..
                  Last edited by LosmiSK; 03-08-18, 08:18.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Kako može biti kvalitetno nešto što poseduje feldina sisicu u sebi?
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Možda su ovo i buve, neko ih namerno pušta dok se završava neki 5. Igrač na pleju.

                      Comment


                      • Izgleda i zvanično za Perperogluoa.

                        U pizdu materinu.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Gde?

                          Edit:Eurohoops objavio, ali opet dok zvanični ne objavi ne verujem.
                          Last edited by Tesla/24; 03-08-18, 10:19.

                          Comment


                          • za Perperoglua Eurohoops a za Faye BasketballSphere.

                            Ali i ovi nasi "insajderi" nisu demantovali.

                            Comment


                            • http://prntscr.com/ke6e9v
                              Last edited by Laki21; 03-08-18, 10:22.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Gavrilović beše priča grčki?

                                Comment

                                Working...
                                X