Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemojmo se zajebavati ni s Čovićem (koji bi predstavljao šoranje Gazde po svima) niti s Đokovićem, koji je em nedovoljno kvalitetan, em je budaletina neopevana karakterno.

    Pot nema kvalitet za timove koji hoće titulu.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Uopste ne bih dovodio drugog pleja ako nema neki izrazen kvalitet. Prenos lopte bih radio sa Baronom i Davidovcem a igrao pozicioni napad na centra ili povratnom sutirao za 3p stim sto Baron zna i pik da vrti. Tako da nama nije bas nuzan drugi plej, nuzno nam je prvi koji diktira tempo, ima sigurnost i zna da brani p&r. Cetvorka nam treba sa iskustvom (da zna da rotira na vrijeme i zastiti obruc) jos ako zna da pogodi iza, onda se ja ne brinem za nas. Od ovih pomenutih ni jedan mi se ne svidja, ali ako bih birao manje zlo onda vjerovatno Covic mada kazem ne treba nam ni jedan od takvih. Ako Danguba ne bude zelio na SF, steta jeste ali i prostor za Radanova, ne ocekujem mnogo od njega ali da makar malo napreduje to da.

      Comment


      • Cedevita pored drugog dovela i prvog pleja. U ovom trenutku se po kvalitetu bijemo za plej of sa Mornarima i Partizanom.

        Comment


        • Evo i zvanicno, ponedeljak kasnije, Lesor u Unikahi. Zapelo oko velicine otkupne klauzule i nekih sitnih dugovanja koja su se poravnala do potpisa.

          Comment


          • A onaj drugi i dalje nece da se odveze od radijatora?

            Comment


            • Lesor1+1 potpisan..Sve najbolje..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Evo i zvanicno, ponedeljak kasnije, Lesor u Unikahi. Zapelo oko velicine otkupne klauzule i nekih sitnih dugovanja koja su se poravnala do potpisa.
                I je l na kraju on oprostio ono što mu se dugovalo i jesu naši izvukli više para od Španaca?

                Comment


                • Originally posted by quentin View Post
                  I je l na kraju on oprostio ono što mu se dugovalo i jesu naši izvukli više para od Španaca?
                  Ma kakav on i oprost, mislim da dug uopste nije postojao, papiri su bili cisti. Bilo je gotovo sve zavrseno u pon, ostalo da se papirologija sredi oko ugovora a sad zasto se oduzilo 5 dana ne znam. Feldin je mogao u Kanarince al doveli Strawberry a pa ne znam, ako nadju drugi klub, super, ako ne opet super. Dobar je to suter, ako se angazuje odbrambeno onda imas super igraca...

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Ma kakav on i oprost, mislim da dug uopste nije postojao, papiri su bili cisti. Bilo je gotovo sve zavrseno u pon, ostalo da se papirologija sredi oko ugovora a sad zasto se oduzilo 5 dana ne znam. Feldin je mogao u Kanarince al doveli Strawberry a pa ne znam, ako nadju drugi klub, super, ako ne opet super. Dobar je to suter, ako se angazuje odbrambeno onda imas super igraca...
                    OK, bila je priča da mu dugujemo nekih 25 hiljada, tako nešto. I koliko smo onda dobili za Lesora, 250 ili 300 hiljada?

                    Comment


                    • Originally posted by quentin View Post
                      OK, bila je priča da mu dugujemo nekih 25 hiljada, tako nešto. I koliko smo onda dobili za Lesora, 250 ili 300 hiljada?
                      Cuo sam i ja al mislim da je sve izmireno prije potpisa u prosli pon jer ne vjerujem da bi se napravio posao da nesto nije cisto. Zapelo oko velicine otkupa, a za pare nemam pojma sta i koliko. To jedino Sarac moze da zna ili Daba.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Cuo sam i ja al mislim da je sve izmireno prije potpisa u prosli pon jer ne vjerujem da bi se napravio posao da nesto nije cisto. Zapelo oko velicine otkupa, a za pare nemam pojma sta i koliko. To jedino Sarac moze da zna ili Daba.
                        Ma dobro, nije bitno.
                        Usput, šta se planira sa Jovanovićem u novoj sezoni? Možda FMP?

                        Comment


                        • 250k, objavile su njihove novine https://www.laopiniondemalaga.es/uni...t/1023489.html
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Dobro to, nije loše... čistimo prošlogodišnje greške, nego imali ko da dolazi? Postavili smo temelj (stručni štab) i izgleda da nemamo više para za dalju gradnju?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ma nude se, ima love..zivo me zanima gde ce cova objasniti prihod )) mozda gleda i ceka Zvezdu u LS )) ja ocekujem bar dva kvalitetna igraca...i nadam se do pocetka priprema da ce doci plej...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Sprdnja od prelaznog roka.

                                Gde je i sta radi Haubica iz Gruzije, Manuchar Markoishvili

                                Comment

                                Working...
                                X