Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On je u Redjini,ali ne znam gde mu je Sanikidze..nije igrao dve godine zadnje mislim..Mozda bi dosao za sicu ;) elem, salim se...ali lika nema nikako..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Zdravo ljubitelji KKCZ a i oni drugi "ljubitelji" KKCZ. Samo sam vas citao dok sam bio na odmoru jer za to i odmor i sluzi da se odmoris i ne nerviras. Srecom nismo ugasili klub u ovom periodu jer po pisanju nekih mi smo ga ugasili jer jos nismo doveli zverke na 1 i 4 i imamo gomilu gradje na rosteru ( sa i bez ugovora).


        NC je na odmoru od petka tako da li klub moze da funkcionise u njegovom odsustvu videcemo, play nam mozda dodje iz Grcke (nisam dzabe tamo letovao)

        Skupstina je 24.08 iz razloga sto se UO menja i trazi se pojacanje i na tim pozicijama a mislim da je to vec neko pisao. Ako mislite da klub ne moze da funkcionise bez te famozne skupstine, pa kako su dosli i otisli ovi igraci ako se ceka skupstina.

        O imenima na playu i 4ci stvarno je glupo pricati, vidim da su Cedevita i ostali velikani pokupili sve sto vredi tako da nam verovatno ostaje ovo sto niko nece.
        Last edited by Šarac; 30-07-18, 11:54.

        Comment


        • Dobro nam dosao, nadam se da je odmor i put prosao kako treba. Ovo ostalo sto si napisao ne kapiram. Nadam se nekom konkretnom upisu cim se raspakijes

          Comment


          • Skupstina sluzi za presek stanja..Prosli put se u Junu mnogo oduzimalo i sabiralo, sada nekako sablasno tiho..Neka si ti nama dosao
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Da li je plej iz Grcke mozda kvalitetan kao osvajac nekog MVP priznanja i da je malo stariji a opet bi se moglo reci ZELEN?

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Da li je plej iz Grcke mozda kvalitetan kao osvajac nekog MVP priznanja i da je malo stariji a opet bi se moglo reci ZELEN?
                Kontraverzna ličnost ...
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Da li je plej iz Grcke mozda kvalitetan kao osvajac nekog MVP priznanja i da je malo stariji a opet bi se moglo reci ZELEN?
                  Originally posted by kankkunen View Post
                  Kontraverzna ličnost ...
                  Metar i šumska jagoda
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Zna li se uopšte da li mi tražimo dva pleja, ili samo jednog, pa će neko da glumi bekapa?

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Da li je plej iz Grcke mozda kvalitetan kao osvajac nekog MVP priznanja i da je malo stariji a opet bi se moglo reci ZELEN?

                      Ceka se odobrenje forumaskih skauta pa ako oni kazu da moze da prodje onda cemo ga potpisati, dzabe to sto nasi treneri znaju za njega jos bili u istom klubu, dok forum ne da zeleno svetlo nema nista od potpisa.

                      jbga, vidis koliko igraca nam potpisase ugovore po Nba, Efesu, Kini a kod nas nisu dosli jer nama treba play.Ne verujem ni da ce ovaj da zadovolji ukuse.

                      Comment


                      • koliko god mi se lesor ne svidjao, ne mogu bas reci da sam odusevljen nejgovim odlaskom jer ovim mi samo pokazujemo koliko smo mali kao klubi organizacija. cekajte prosle godine je doveden na poziciji mitske zveri, mlad, talentovan, nba prospekt (koliko god jos tad sumnjao u sve to) ne moze se reci da je decko putpuni teletabis. istina, glup je i iq mu je 0, ali ne moze se reci da nije imao dobrih partija, nekih gde je nagovestio talenat ipotencijal. ne zaboravite da decko do sad nije imao krstenog trenera u karijeri. uz dobrog trenera verujem da moze biti samo bolji i da mu je upside daleko veci i od ristica i od oja. da ne pricam a bi nam na ovakvu centarsku liniju legao jedan atletski, eksplozivniji centar. nikad on nece imati bbiq jednog jokica, ali s iskustvom, radom sa dobrim trenerima i plejom koji zna da vrti pik moze biti samo bolji. neko rece ispravljamo proslogodisnje greske, meni se cini (iako nisam bio odusevljen njegovim dolaskom)da je on mnogo manja greska od JJ tandema, keselja, antica, bjelice, od toga sto nismo imali drugog centra sto nismo imali rezervnog pleja.
                        odjednom lesor i feldin ispadose najveci prolemi prosle godine. ok ocekivalo se mnogo vise od njih, ali bilo je i mnogo vecih problema od njih dvojce.

                        Comment


                        • Ja se ne pitam a da se pitam, doveo bih dva amera poz 1 iz G lige (različitog profila..da se dopunjavaju) na tri godine i platio bi ih kao jednog vremešnog iz europe. Male šanse za promašaj a ionako mi ove sezone teškoo da možemo biti ozbiljan kandidat za ABA titulu.
                          Pokušati ove sezone "popraviti" sistem koji je napušten i pokušati prethodnu sezonu zaboraviti što pre.
                          Do duše, nije mi baš najjasnija Tomićeva izjava o načinu igre buduće Zvezde ali mi ipak nadu daje taj stručni štab.
                          Last edited by nebitan; 30-07-18, 12:36.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Falio si mi. Trolujes za sve pare. Ipak, moram odati priznanje da si iz treceg puta pogodio kada ce biti skupstina, doduse bilo je i u novinama.

                            Prosle godine je skupstina bila u Junu, sezonske u Maju, mozes napisati koliko ce biti sad cene ili ce biti pustene otvorene kapije tokom cele sezone

                            Elem kao i uvek, nista receno...ali si dao bar malo dinamike, od kada je Dekkard otisao u banovinu
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Ceka se odobrenje forumaskih skauta pa ako oni kazu da moze da prodje onda cemo ga potpisati, dzabe to sto nasi treneri znaju za njega jos bili u istom klubu, dok forum ne da zeleno svetlo nema nista od potpisa.

                              jbga, vidis koliko igraca nam potpisase ugovore po Nba, Efesu, Kini a kod nas nisu dosli jer nama treba play.Ne verujem ni da ce ovaj da zadovolji ukuse.
                              nadam se da nije waters? jesmo se dogovorili da nema insajderisanja bez imena. baci nam neku kosku ovde

                              Comment


                              • Originally posted by NateHuffman View Post
                                koliko god mi se lesor ne svidjao, ne mogu bas reci da sam odusevljen nejgovim odlaskom jer ovim mi samo pokazujemo koliko smo mali kao klubi organizacija. cekajte prosle godine je doveden na poziciji mitske zveri, mlad, talentovan, nba prospekt (koliko god jos tad sumnjao u sve to) ne moze se reci da je decko putpuni teletabis. istina, glup je i iq mu je 0, ali ne moze se reci da nije imao dobrih partija, nekih gde je nagovestio talenat ipotencijal. ne zaboravite da decko do sad nije imao krstenog trenera u karijeri. uz dobrog trenera verujem da moze biti samo bolji i da mu je upside daleko veci i od ristica i od oja. da ne pricam a bi nam na ovakvu centarsku liniju legao jedan atletski, eksplozivniji centar. nikad on nece imati bbiq jednog jokica, ali s iskustvom, radom sa dobrim trenerima i plejom koji zna da vrti pik moze biti samo bolji. neko rece ispravljamo proslogodisnje greske, meni se cini (iako nisam bio odusevljen njegovim dolaskom)da je on mnogo manja greska od JJ tandema, keselja, antica, bjelice, od toga sto nismo imali drugog centra sto nismo imali rezervnog pleja.
                                odjednom lesor i feldin ispadose najveci prolemi prosle godine. ok ocekivalo se mnogo vise od njih, ali bilo je i mnogo vecih problema od njih dvojce.
                                Potpuno se slazem sa ovim postom od reci do reci.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X