Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni nisu jasni ovi forumaši koji dođu i kažu (parafraziram) Dobro, hoćeš ti, ti bi znao bolje? Da vidimoo tvoj plan...pa jbt da li je moguće da niko neće u Crvenu Zvezdu KK, neka se onda ugasi, jebeš i ovakvu gde zavisimo od Čovića koji zavisi od vlasti a ovamo kao DV, izigrava opzicionara do zadnje državne pare uložene u klub...
    Koji je plan Čovića? Koji je plan forumaša koji slepo podržavaju istog?
    Meni je dosta tih fora ja dm na majce, ja kupuem redovno sezonsku, pa jbt bolje onda ako baš toliko voliš basket da gledaš neke klince nego ovo što smo gledali ove sezone. Vrhunac bezobrazluka i bahatosti je dovođenje Filipa (koliko god Filip bio dobar momak).
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Covic je privatizovao Zvezdu. Dok je imao podrsku brace dovodio je Silba, Dzenkinsa itd vec u Junu. Dejan Radonjic je stvorio sistem koji je doneo rezultate I uspehe. Ali ego Covica nije dozvolio da bilo ko bude iznad njega, da bilo ko bude zasluzan za uspehe od njega.
      Sve je klub na sopstvenu prciju u kojoj je on I predsednik, trener, skaut, ekonom. Odjebao sve koji ne misle kao on. Njegova parola je ,,Dajte pare I odjebite ja se pitam,,. Uvlaci se ko kurton Vucicu jer zbog sopstvene bojazni za svoje dupe a ne za Zvezdu cuti ko sisa.
      Evo prvi put se za apsolutno sve pitao prosle sezone pa videsmo de nas to dovede.
      Covic bez DR I obilate pomoci brace je go kurac sto se I potvrdilo.
      Covic bez Rase Radovanovica u FMPu je uradio nista.
      Vidi sta je bilo sa FMPom pisle Rase, sa Zvezdoom posle DR.
      Isto ovo sam pisao I u sezonama najvecih uspeha.
      Nismo nista dobili od EL.
      No to je samo moje misljenje.
      Dok je imao podrsku doticnog mladjeg iz familje Vucic osvojili smo ukupno 1 Kup RK u Kragujevcu. I slovima JEDAN. Taj isti strucnjak kojeg smatras ociglednim tvorcem svih uspeha KKCZ od 2011 do danas je trazio hitnu smenu Radonjica posle Cibone i postavljanje partijskog druga a danasnjeg predsednika OK i da se Radonjic protera iz Srbije. Radonjic se verovatno drzao za kos na Malom Kalemegdanu i nije zeleo da ode ili je neko rekao NE tom istom strucnjaku sa kosarkaskim backroundom Mladosti iz Zemuna i Kiparskog drugoligasa. Tog leta odlazi iz kluba zajedno sa Banetom Djordjevicem i ostalim prijateljima kluba sponzorima koji su se obavezali da ce biti sponzori kluba i u godinama posle toga na osnovu petogodisnjeg plana koji su zajedno dogovorili. Od tog leta i odlaska ekipe osvajaju se 10 trofeja zakljucno sa ovim ove sezone. Covic se valjda za nesto pitao i kada je Radonjic bio trener i nemojte od Radonjica praviti mesiju jer svakako je morao pitati Covica za bilo koga igraca da se dovede u smislu da li moze da obezbedi i pare za tog i tog igaraca. Ispada da je Radonjic samo dovodio igrace a Covic se igrao sa unucima po Banovom Brdu. Bila je obostrana saradnja u obostranom interesu. Radonjic trenutno ubira plodove te saradnje dok KKCZ trenutno trpi zbog tog prekida saradnje jer im su se interesi razisli. Radonjic nije zeleo da kvari renome koji je stigao jer je osetio ili znao da ova prethodna sezona biti problematicna kao i sve prethodne. Nije zeleo vise da radi pod tim uslovima. Tacka . KRaj.
      Sto se tice Rase Radovanovica i svih njegovih zasluga za uspehe u Fmp pitam se samo kako niko od odlaska iz Fmp nije prepoznao taj talenat Rase i niko od klubova kako kod nas ili regiona nije nasao za shodno da ga angazuju. Evo znamo svi da je sada u Slobodi iz Uzica , bogati je finansijer tamo, dajmo vremena da vidimo da li ima i dalje te magije kod njega. Rasa zajedno sa Rajkom Avlijasem iz Nikolasa su imali sjajan model i koncept u Fmp i svi znamo kolko je igraca izaslo iz Fmpa. Prelaskom Covica u kkcz , Fmp nije isti klub pre i posle uspostavae saradnje sa KKCZ.

      @Antona

      Dejan Radonjic je za skoro 4 godine rada u KKCZ primio oko 1 miliona Eur potpuno zasluzeno i posteno. Preko te iste KKCZ postao je priznati trener u evropskim okvirima i iz KKCZ je otisao sa mnogo vecim imenom a i znanjem nego kada je dosao. Zajednickom saradnjom svako je izvukao najbolje za sebe i KKCZ i Radonjic. Otisao je u bogatiji, sredjeniji klub, otisao je u uredjeniju drzavu i nema razloga da ga prizivamo nazad kada on sam to ne zeli.
      Last edited by Šarac; 30-06-18, 21:20.

      Comment


      • I isti taj Radonjić je godinu dana pre išao u Baskoniju tajno na pregovore. Antona mene je sramota dok čitam šta ti pišeš o kkcz i koliko pojma nemaš.

        Comment


        • Originally posted by la haine View Post
          I isti taj Radonjić je godinu dana pre išao u Baskoniju tajno na pregovore. Antona mene je sramota dok čitam šta ti pišeš o kkcz i koliko pojma nemaš.
          A to je problematicno iz kog razloga? Isticao mu je ugovor. Nece valjda da ceka zadnji tren da resava svoju buducnost? Ili je trebao da ceka Zvezdu da izadje s novim ugovorom, sto uvek radi kasno?

          Da me neko ne razume pogresno, ja nisam ljubitelj Radonjica i ne mislim da je on neki top trener. I dok je bilo trofeja, ja nisam voleo ni igru, ni rad u klubu pa ni samog Radonju...

          Comment


          • DR nije hteo da ostane, posto je radio sa Covom 4-5 godina, vise covek nije mogao i kraj...bio je isplacen ali sve sto se desavalo te sezone je dovelo do toga da nije ni razmisljao u tom pravcu sto potpuno razumem..Posto se opet preskace prica o platama i pricama iznutra..treba imati zivaca za to,dosta je i izdrzao..ali DR je temelj evropske Zvezde, zajedno sa Covicem,dok ovaj nije osetio da DR preuziam primat i ostaje bez love..pred kraj one tamo sezone ,prosle NC radi lose i vuce lose poteze...i to je kraj price...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Dok je imao podrsku doticnog mladjeg iz familje Vucic osvojili smo ukupno 1 Kup RK u Kragujevcu. I slovima JEDAN. Taj isti strucnjak kojeg smatras ociglednim tvorcem svih uspeha KKCZ od 2011 do danas je trazio hitnu smenu Radonjica posle Cibone i postavljanje partijskog druga a danasnjeg predsednika OK i da se Radonjic protera iz Srbije. Radonjic se verovatno drzao za kos na Malom Kalemegdanu i nije zeleo da ode ili je neko rekao NE tom istom strucnjaku sa kosarkaskim backroundom Mladosti iz Zemuna i Kiparskog drugoligasa. Tog leta odlazi iz kluba zajedno sa Banetom Djordjevicem i ostalim prijateljima kluba sponzorima koji su se obavezali da ce biti sponzori kluba i u godinama posle toga na osnovu petogodisnjeg plana koji su zajedno dogovorili. Od tog leta i odlaska ekipe osvajaju se 10 trofeja zakljucno sa ovim ove sezone. Covic se valjda za nesto pitao i kada je Radonjic bio trener i nemojte od Radonjica praviti mesiju jer svakako je morao pitati Covica za bilo koga igraca da se dovede u smislu da li moze da obezbedi i pare za tog i tog igaraca. Ispada da je Radonjic samo dovodio igrace a Covic se igrao sa unucima po Banovom Brdu. Bila je obostrana saradnja u obostranom interesu. Radonjic trenutno ubira plodove te saradnje dok KKCZ trenutno trpi zbog tog prekida saradnje jer im su se interesi razisli. Radonjic nije zeleo da kvari renome koji je stigao jer je osetio ili znao da ova prethodna sezona biti problematicna kao i sve prethodne. Nije zeleo vise da radi pod tim uslovima. Tacka . KRaj.
              Sto se tice Rase Radovanovica i svih njegovih zasluga za uspehe u Fmp pitam se samo kako niko od odlaska iz Fmp nije prepoznao taj talenat Rase i niko od klubova kako kod nas ili regiona nije nasao za shodno da ga angazuju. Evo znamo svi da je sada u Slobodi iz Uzica , bogati je finansijer tamo, dajmo vremena da vidimo da li ima i dalje te magije kod njega. Rasa zajedno sa Rajkom Avlijasem iz Nikolasa su imali sjajan model i koncept u Fmp i svi znamo kolko je igraca izaslo iz Fmpa. Prelaskom Covica u kkcz , Fmp nije isti klub pre i posle uspostavae saradnje sa KKCZ.

              @Antona

              Dejan Radonjic je za skoro 4 godine rada u KKCZ primio oko 1 miliona Eur potpuno zasluzeno i posteno. Preko te iste KKCZ postao je priznati trener u evropskim okvirima i iz KKCZ je otisao sa mnogo vecim imenom a i znanjem nego kada je dosao. Zajednickom saradnjom svako je izvukao najbolje za sebe i KKCZ i Radonjic. Otisao je u bogatiji, sredjeniji klub, otisao je u uredjeniju drzavu i nema razloga da ga prizivamo nazad kada on sam to ne zeli.
              Opet masis poentu I navodis vodenicu u korist prepidobnog Covica. I posle udaljavanja brata iz kluba pristizale su pare u Zvezdu.
              Opet je poenta ista. Bio to DR, Radovanovic, braca Covic je uz njihovu pomoc dolazio do rezultata sa Zvezdom I FMPom.
              Naravno ti kao I uvek kao oparen skocis na svaki pokusaj da neko drugi bolje zna od Covica. Lepo sam napisao ali ti to svesno tumacis drugacije da Covic u saradnji sa ,,kosarkaskim,, ljudima, sponzorima,sa ljudima od autoriteta najbolje funkcionise I u toj saradnji su pravljeni najveci uspesi.
              Krajnji je bezobrazluk da ti navedes da ja jednog od brace smatram strucnjakom. Totalni idiotizam jer to nikada I nigde napisao nisam.
              Pitao sam te 10 puta pa cu opet jer ne cuh odgovor.
              UKOLIKO SU SVI PROTIV COVICA, NE DAJU PARE, SPUTAVAJU GA ZASTO ON NE IZADJE I JAVNO TO KAZE ?

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                A to je problematicno iz kog razloga? Isticao mu je ugovor. Nece valjda da ceka zadnji tren da resava svoju buducnost? Ili je trebao da ceka Zvezdu da izadje s novim ugovorom, sto uvek radi
                Da me neko ne razume pogresno, ja nisam ljubitelj Radonjica i ne mislim da je on neki top trener. I dok je bilo trofeja, ja nisam voleo ni igru, ni rad u klubu pa ni samog Radonju...

                Isao je na razgovor u Baskoniju u godini kada je jos bio pod ugovorom sa nama. Onda je odrzana konferencija za stampu gde je NC rekao bolje vrabac u ruci nego golub na grani, niko nije znao o cemu se radi ali je receno Radonjic nastavlja sa radom u KKCZ jer je jos pod aktuelnim ugovorom.
                U veceri konferencije za stampu i dalje je bio pod ugovorom iako je rekao da od sutra vise nije trener KKCZ, formalno pravno je bio pod ugovorom sa KKCZ do poslednjeg dana tog meseca.
                Kao sto je i danas formalno pravno jos uvek pod ugovorom sa Bayernom a u stvari ni on sam ne zna da li ce i dalje biti trener u Bayernu.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Opet masis poentu I navodis vodenicu u korist prepidobnog Covica. I posle udaljavanja brata iz kluba pristizale su pare u Zvezdu.
                  Opet je poenta ista. Bio to DR, Radovanovic, braca Covic je uz njihovu pomoc dolazio do rezultata sa Zvezdom I FMPom.
                  Naravno ti kao I uvek kao oparen skocis na svaki pokusaj da neko drugi bolje zna od Covica. Lepo sam napisao ali ti to svesno tumacis drugacije da Covic u saradnji sa ,,kosarkaskim,, ljudima, sponzorima,sa ljudima od autoriteta najbolje funkcionise I u toj saradnji su pravljeni najveci uspesi.
                  Krajnji je bezobrazluk da ti navedes da ja jednog od brace smatram strucnjakom. Totalni idiotizam jer to nikada I nigde napisao nisam.
                  Pitao sam te 10 puta pa cu opet jer ne cuh odgovor.
                  UKOLIKO SU SVI PROTIV COVICA, NE DAJU PARE, SPUTAVAJU GA ZASTO ON NE IZADJE I JAVNO TO KAZE ?
                  ,
                  Ko kaze da drzava ne dalje pare, na kakav spin ste vi legli, legli ste na spin od tegija i ovih grobara twiterasa da u nas se sipaju milioni, a ovaj se na svaku izjavu u medijama javljao gde nam je taj bankomat ako se sipa toliko u KKCZ Ocigledno se pokvario bankomat.

                  Koliko puta su svi pisali ovde koliko para daje grad, Mts, toliko je dobijeno a on je kukao tajno i javno smatrao da kao klub zasluzujemo vise. Ne moze vise i snalazio se klub onako kako se snalazio , sezonskim, majicama. ulaznicama i prodajom igraca.
                  Tvoje su reci dok su Vucici sipali pare u klub osvajali su se trofeji ili sam ja corav ili glup. AKo je drzava Vucic onda jeste sipali su to sto je uplatio grad i Mts a to je oko 20 % ukupnog budzeta.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Isao je na razgovor u Baskoniju u godini kada je jos bio pod ugovorom sa nama. Onda je odrzana konferencija za stampu gde je NC rekao bolje vrabac u ruci nego golub na grani, niko nije znao o cemu se radi ali je receno Radonjic nastavlja sa radom u KKCZ jer je jos pod aktuelnim ugovorom.
                    U veceri konferencije za stampu i dalje je bio pod ugovorom iako je rekao da od sutra vise nije trener KKCZ, formalno pravno je bio pod ugovorom sa KKCZ do poslednjeg dana tog meseca.
                    Kao sto je i danas formalno pravno jos uvek pod ugovorom sa Bayernom a u stvari ni on sam ne zna da li ce i dalje biti trener u Bayernu.
                    Biti pod ugovorom je jedna stvar ali to ne znaci da niko ko je pod ugovorom nema pravo da trazi alternativu za sebe kad isti istekne. Sta je trebao da kaze, daj da odradim ovo do kraja, pa ako Zvezda mi da ponudu videcu, ako ne onda cu tek da trazim sta dalje. Pa to niko normalan ne radi. Vazno je da trener sto pre dodje u ekipu i zbog sistema i transfera i igraca i sl. I 10 godina da ima ugovor nema nikoga ko moze da mu zabrani da cujes druge klubove.

                    Problem sa ugovorom bi postojao da je on uradio bilo sta na stetu Zvezde u tom periodu, zarad nekog drugog kluba. Jel on to uradio?

                    Noc pred istek ugovora je objavio da vise nije trener od sutra. Sta je tu problem? Odbio da produzi saradnju i to je to. Mnoooogo vise treba da se zapitas zasto ako ga je ta ista Zvezda i uprava zelela za trenera mu nije ponudjena obnova ugovora ranije u sezoni. Ili se cekalo da ako bude sranja na kraju i omase trofeji da se isti zrtvuje?
                    Last edited by MannyCalavera; 30-06-18, 21:39.

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      Antona mene je sramota dok čitam šta ti pišeš o kkcz i koliko pojma nemaš.
                      Ne bulazni.Pogledaj se u ogledalo pa ces videti sta je prava sramota.. Ja i dalje tvrdim da nisi u stanju nista smisleno da napises osim da prosipas gluposti i floskule koje si nabubao na RSB
                      Last edited by Antona; 30-06-18, 21:46.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Biti pod ugovorom je jedna stvar ali to ne znaci da niko ko je pod ugovorom nema pravo da trazi alternativu za sebe kad isti istekne. Sta je trebao da kaze, daj da odradim ovo do kraja, pa ako Zvezda mi da ponudu videcu, ako ne onda cu tek da trazim sta dalje. Pa to niko normalan ne radi. Vazno je da trener sto pre dodje u ekipu i zbog sistema i transfera i igraca i sl. I 10 godina da ima ugovor nema nikoga ko moze da mu zabrani da cujes druge klubove.

                        Problem sa ugovorom bi postojao da je on uradio bilo sta na stetu Zvezde u tom periodu, zarad nekog drugog kluba. Jel on to uradio?

                        Noc pred istek ugovora je objavio da vise nije trener od sutra. Sta je tu problem? Odbio da produzi saradnju i to je to. Mnoooogo vise treba da se zapitas zasto ako ga je ta ista Zvezda i uprava zelela za trenera mu nije ponudjena obnova ugovora ranije u sezoni. Ili se cekalo da ako bude sranja na kraju i omase trofeji da se isti zrtvuje?
                        Many brate nije moralno bas da u sred sezone trazis klubove a ovamo postavljas nemoguce uslove da se zadrzi kostur rostera i da se plate redovno isplacuju a znao si u maju koji igraci idu i da ne mozemo da ih zadrzimo. Msm jasno je svima bilo da ce se te klauzule u ugovorima lako isplatiti. Ja potpuno razumijem i Radonjica daj ljudi da se ne lazemo svaki klub u EL je ljepsi za trenirati od nas, em pritisak strasan, em plate kasne, em letimo ekonomskom, budzet kratak, rizikujes sa igracima (prinudjen si, moras jer nemas milion da istreses za provjerenog) sta sve jos ne... Al da sad od trenera sa napadom rogovi i Jenka one on one pravimo Fil Dzeksona ne ide pride jos Covica optuzujemo kako ga je lafo otjerao pa nema smisla. Jos da covjeka koji je bio predsednik za 11 titula nazivamo nesposobnjakovicem, meni to nikako ne ide u glavu eto. RA je znao kako ce izgledati sezona, znao je da je vrijeme da naplati odlican rad u zadnje dvije godine i on je gledao svoj interes sto je i logicno.

                        Comment


                        • Kome da pišem? Tebi? Ti si ovde po zadatku, tvrdim da nisi video utakmicu kkcz uživo, sa tobom nema razgovora.

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Biti pod ugovorom je jedna stvar ali to ne znaci da niko ko je pod ugovorom nema pravo da trazi alternativu za sebe kad isti istekne. Sta je trebao da kaze, daj da odradim ovo do kraja, pa ako Zvezda mi da ponudu videcu, ako ne onda cu tek da trazim sta dalje. Pa to niko normalan ne radi. Vazno je da trener sto pre dodje u ekipu i zbog sistema i transfera i igraca i sl. I 10 godina da ima ugovor nema nikoga ko moze da mu zabrani da cujes druge klubove.

                            Problem sa ugovorom bi postojao da je on uradio bilo sta na stetu Zvezde u tom periodu, zarad nekog drugog kluba. Jel on to uradio?

                            Noc pred istek ugovora je objavio da vise nije trener od sutra. Sta je tu problem? Odbio da produzi saradnju i to je to. Mnoooogo vise treba da se zapitas zasto ako ga je ta ista Zvezda i uprava zelela za trenera mu nije ponudjena obnova ugovora ranije u sezoni. Ili se cekalo da ako bude sranja na kraju i omase trofeji da se isti zrtvuje?
                            Ako imas ugovor sa svojim klubom ti gledas da ga odradis do kraja. I naravno saopstis svom klub sa kojim imas ugovor da imas ponudu od drugog kluba za razgovor sa drugim klubom sta vi mislite o tome da ja sa njima popricam da vidim o cemu se radi, svakako ako bude ponuda koja se ne odbija ja cu je prihvatiti a vi kao klub cete biti obesteceni svakako. Ne, on nikog u klubu nije obavestio o tajnom putu u Vitoriu, nego je jos i rekao da je u Budvi na moru. Nije bitno bilo pa proslo.
                            Trogodisnji rastuci ugovor je njemu putem Miska ponudjen dan po osvajanju Aba lige. Misko je imao veliku ulogu u ogovoranju Dejana da ne prihvati novi ugovor, sto moze ko se seca iz tog perioda i na osnovu javnih izjava Miska u medijama da je Dejan pogresio sto nije prihvatio ponudu Baskonije dok je jos bio pod ugovorom sa nama.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Ako imas ugovor sa svojim klubom ti gledas da ga odradis do kraja. I naravno saopstis svom klub sa kojim imas ugovor da imas ponudu od drugog kluba za razgovor sa drugim klubom sta vi mislite o tome da ja sa njima popricam da vidim o cemu se radi, svakako ako bude ponuda koja se ne odbija ja cu je prihvatiti a vi kao klub cete biti obesteceni svakako. Ne, on nikog u klubu nije obavestio o tajnom putu u Vitoriu, nego je jos i rekao da je u Budvi na moru. Nije bitno bilo pa proslo.
                              Trogodisnji rastuci ugovor je njemu putem Miska ponudjen dan po osvajanju Aba lige. Misko je imao veliku ulogu u ogovoranju Dejana da ne prihvati novi ugovor, sto moze ko se seca iz tog perioda i na osnovu javnih izjava Miska u medijama da je Dejan pogresio sto nije prihvatio ponudu Baskonije dok je jos bio pod ugovorom sa nama.
                              Pa dobro ne mozes bas da krivis Miska za to, nastojao je da zaradi na dobrim sezonama RA. Cist biznis, nema ljutnje. Sad sto neki ukljucuju emocije to njihov problem, al priznaces da Zvezda za sve ove godine nije mogla bez problema, briga, nedostatka para a pritisak strasan.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Many brate nije moralno bas da u sred sezone trazis klubove a ovamo postavljas nemoguce uslove da se zadrzi kostur rostera i da se plate redovno isplacuju a znao si u maju koji igraci idu i da ne mozemo da ih zadrzimo. Msm jasno je svima bilo da ce se te klauzule u ugovorima lako isplatiti. Ja potpuno razumijem i Radonjica daj ljudi da se ne lazemo svaki klub u EL je ljepsi za trenirati od nas, em pritisak strasan, em plate kasne, em letimo ekonomskom, budzet kratak, rizikujes sa igracima (prinudjen si, moras jer nemas milion da istreses za provjerenog) sta sve jos ne... Al da sad od trenera sa napadom rogovi i Jenka one on one pravimo Fil Dzeksona ne ide pride jos Covica optuzujemo kako ga je lafo otjerao pa nema smisla. Jos da covjeka koji je bio predsednik za 11 titula nazivamo nesposobnjakovicem, meni to nikako ne ide u glavu eto. RA je znao kako ce izgledati sezona, znao je da je vrijeme da naplati odlican rad u zadnje dvije godine i on je gledao svoj interes sto je i logicno.
                                Pazi nema tu morala, covek brine o svojoj buducnosti. Sve ostalo bi bilo neodgovorno i neeticki prema njegovoj porodici. Dejan Radonjic je znao koji su uslovi u Zvezdi i ocigledno da raditi u takvim uslovima je izuzetno tesko i naporno i dolazi do zasicenja. On je trazi da se isti poboljsaju, i naravno to je za upravu i klub bilo nerealno i nisu mogli da mu izadju u susret. Tu se cela ta prica zavrsava. Upravo si sam sve rekao, zna se kako se radi u drugim klubovima i koji su uslovi. On je odlucio da ode i to je to.

                                Ja sam uvek pricao o njemu kao dobrom treneru ali koji je daleko od neke extra klase i naveo sam hiljadu puta razloge za to misljenje. I nisam mislio da ce posle njega biti potop. Ono sto mi je smetalo je sto su ga cim je otisao iz kluba nahranili govnima, jer pazi covek izasao i rekao istinu o tome sta se zbivalo sa igracima i platama i kroz tu pricu provukao da vise nece biti trener. Jel treba za to osudjivati coveka i napadati ga onako po medijima? To je odvratno, i naravno velika sramota za nas klub a i medju ostalim trenerima ti rusi ugled koje bi hteo da dovedes. Ako su njega tako ispratili posle svih titula, kako li ce onda mene i sl...

                                On s druge strane o Covicu ali i o klubu nije rekao nista lose od tada, pa sve do sada. Ali jebi ga istina je ovog udarila u sujetu i napravio je sprdnju od sebe i kluba nakon toga. Ja sam prvi koji ne veruje da je posle Radonje morao da bude potop, jer nije nezamenljiv bio. Naravno ono sto je klub odradio nakon toga, je stvorilo ogromnu kolicinu gorcine kod navijaca da su se pojavili ovi sada sto dizu Radonjiceve ikone.

                                Ja to nikada nisam radio, ni kad je pobedjivao i uzimao titule i sl. Ali isto tako necu ni da branim neodbranljivo ponasanje NC i uprave...

                                Comment

                                Working...
                                X