Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Pola četri
    Originally posted by Victor BG View Post
    Ista strepnja
    Originally posted by dekkard View Post
    Ništa izgleda. E hebi ga, više sreće u narednom izvačenju. [emoji41]
    Originally posted by dekkard View Post
    Nisam, pomešao si me s nekim.
    Ovo je sa rasprave da li Feldeine odlazi. Znaci, tada si bio i da ostane i sa 450k, sad kad vidis da ga se resavaju, dobar je i za 350k.

    Nazalost, takav igrac, kao i Bjelica, mogu biti resenja za klub kao sto je KKCZ samo ako bi pristali na drasticno smanjenje plata. Za prve opcije nisu, za rezerve nisu jer imaju najvece plate u klubu.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Ja sam najavio da se ceka ozvanicenje odlaska Lesora taj dan, dan prodje objave nema. Pa nam je Dekard replicirao na to.

      Comment


      • Originally posted by Ventspils View Post
        Ovo je sa rasprave da li Feldeine odlazi. Znaci, tada si bio i da ostane i sa 450k, sad kad vidis da ga se resavaju, dobar je i za 350k.

        Nazalost, takav igrac, kao i Bjelica, mogu biti resenja za klub kao sto je KKCZ samo ako bi pristali na drasticno smanjenje plata. Za prve opcije nisu, za rezerve nisu jer imaju najvece plate u klubu.
        Ja sam uvek bio za to da ostane, normalno da je bolje da se plati manje za njega ako postoji mogućnost.
        Edit: a i ovo što spominje Victor, to se odnosilo na Lessort-a.
        Last edited by dekkard; 24-07-18, 22:38.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ja sam uvek bio za to da ostane, normalno da je bolje da se plati manje za njega ako postoji mogućnost.
          Pa to i kazem i Bjelica je mogao da ostane za 200k. Ali nije i tu nas je (zajedno sa forsiranjem Mitrovica) zeznula pogresna procena Radonjica. Bolje dati tih 450k - 500k za nekog jakog igraca na 1 i 4, nego da igrac koji je u evroligi bio najbolji kada je trpao iz drugog plana bude opet jedna od tri opcije u napadu.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by Ventspils View Post
            Pa to i kazem i Bjelica je mogao da ostane za 200k. Ali nije i tu nas je (zajedno sa forsiranjem Mitrovica) zeznula pogresna procena Radonjica. Bolje dati tih 450k - 500k za nekog jakog igraca na 1 i 4, nego da igrac koji je u evroligi bio najbolji kada je trpao iz drugog plana bude opet jedna od tri opcije u napadu.
            Bjelicu ne bih ni za 200k, iskreno. A kad bih bio uprava u ovakvom klubu kao što je Zvezda, dakle sa konstantnim finansijskim problemima uvek bih gledao ako mogu da revidiram neke ugovore između dve sezone. To je u najvećem broju slučajeva nemoguće, osim recimo da je igrač potpisao višegodišnji ugovor za dobru cifru, odigrao lošiju sezonu i oborio sebi cenu i zna ako bi otišao u drugi klub da ne bi dobio toliko koliko mu sleduje u toj drugoj sezoni. Mada ga slovo ugovora štiti, osim ako nema nekih klauzula koje se tiču neostvarivanja zacrtanih ciljeva. Ali opet, jako, jako teško.
            Last edited by dekkard; 24-07-18, 22:55.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Nije DR kriv vec Alimpije sa sve Covicem...nas je amater vodio, koji nije znao gde se nalazi...Prosle godine, smo bili skoro u 8 EL i uzeli sve...a bio taj Bjelica zlocinac..nekad nekog platis zbog iskustva itd...iskustvo i staz se placaju...duzina klupe itd...ali vi trazite krivce u Feldinu,Bjelici,Enisu..ni slucajno u Alimpiji i Covicu...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • 99% posto trenera bi dobilo Buducnost...za onim timom CZ...ovaj jedan posto je Alimpije i statisticka greska..sto on i jeste...Liku je Bjelica u33g igrao 30m+ i onda ga poslao u Belorusiju )))) to nema nigde na svetu....da ne idem opet na tu stranu...Krivci su jasni i jedini, nikakvi igraci itd...uvatio nas Dzile kao soma nespremne sa onim diletantom..verujem da bi nas i Mornar prosao da je Lukovic bio zdrav i da su imali bar jos jednog dole, bar polovnog...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Evo za ove sto gledaju "macke u dzaku" plate u G League za sledecu sezonu

                  The NBA G League announced today the salaries for the 2018-19 season: players under NBA G League contracts will earn a base salary of $7,000 per month – or $35,000 – for the five-month regular season.

                  Comment


                  • I Keselj je bolje placen.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      I Keselj je bolje placen.
                      Zato i kazem da je totalno suludo pricati da ugovor od 100k, 150k ili 200k ne znaci tim igracima nista.

                      U toj ligi zna se ko su igraci koji imaju two-way ugovore i ko ima realnu mogucnost da dobijr NBA ugovor. Ostali naravno da zele neku pro karijeru, a sve je bolje od 35k u G League.

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Paunovic potpisao svoj prvi profesionalni ugovor sa nasim klubom.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Paunovic potpisao svoj prvi profesionalni ugovor sa nasim klubom.
                          I za divno cudo kod Raskovica je, a ne kod Miska

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • Tek taj Rašković je pajac, videlo se iz tviter epizode sa Nemandžom Bdželicom.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Nadam se samo da nije ugovor tipa kakav je pravljen sa Simanicem, s obzirom da im predvidjam i slicnu kosarkasku buducnost. Previse hajpa, a premalo realnog supertalenta kod ovog momka...jedino sto ima za razliku od Simanica je sportska drskost i bezobrazluk, sto cesto ne kanalise na upotrebljiv nacin, na zalost

                              Comment


                              • Mnogo bitna stvar je potpis Paunovica...

                                Tanko mi deluje, tj sve tanje ova uprava..bez jasnog pravca gde ce i sta ce...nista mi se trenutno ne svidja..Pisao sam pre da je ovo jako limitirano...Mozes dovesti trenere, kad uprava to ne prati, videcemo sta i kako...ali ovaj drugi restart mi deluje jednako uzasan kao prvi..
                                Last edited by LosmiSK; 25-07-18, 14:02.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X