Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada stigne poziv ''smrdi mudicu'', on vise nije zainteresovan za vodjenje fb ''smrda'' stranice.
    Gistro.

    Comment


    • Originally posted by Guthrie View Post
      Krecem i ja da zivim od kosarke.
      Jebes masinstvo, nema leba od njega.
      Originally posted by Guthrie View Post
      Hahahahah.
      Prosto se osecam inferiorno nad ovakvim strucnjacima.
      Kako li bi ja ziveo od te kosarke tek, eh...
      A lepo mi ljudi pricali, to je prosto.
      Moras samo da ispunis jedan zahtev, a to je fb ''smrda mudic'' stranica, i da si rodjen na nekoj planini u okolini Kukavice.
      Originally posted by Guthrie View Post
      Kada stigne poziv ''smrdi mudicu'', on vise nije zainteresovan za vodjenje fb ''smrda'' stranice.
      Gistro.
      10 dana - trolovanje.
      EDIT: produzeno na mesec dana zbog prostakluka po PM.
      Last edited by kronostime; 21-07-18, 14:40.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Cini mi se da je najveca "macka u dzaku" los skauting sistem/strucnjaci. Onda odakle god da izvuces igraca, dal Evropa ili Amerika svejedno, vise ce da te kosta nego sto ces da se okoristis.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Cini mi se da je najveca "macka u dzaku" los skauting sistem/strucnjaci. Onda odakle god da izvuces igraca, dal Evropa ili Amerika svejedno, vise ce da te kosta nego sto ces da se okoristis.
          Loš skauting tim (ako je i postojao) i vezivanje za zalizanog, čak mislim da je vezivanje za Zalizanog osnovni uzrok...a to je u krajnjem i Grobare dovelo do ovog gde su sada.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ebiga Manny ...
            Julyan Stone signs back with Reyer Venezia
            Vratio se kod Rafaelea
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              Ebiga Manny ...
              Julyan Stone signs back with Reyer Venezia
              Vratio se kod Rafaelea
              Jebi ga sve ode. Ostale samo "Macke u Dzaku". Ali sta ce to nama, kad cemo mi da dovedemo brate Rebu da nam pegla pleja

              Inace bilo bi lepo da se neko iz kluba seti i okrene telefon Zuferov i da mu kaze da si ne jebe mater i da dovuce klinca u Zvezdu Mali Deni Avdija je pakao. Evo ga u polufinalu sa Francuzima, vodi Izrael a ima 17 godina na takmicenju U20. E Borisa, Borisa... Ista pozicija, ali potpuno drugaciji mentalitet.

              Comment


              • Taj mali Avdija je veliki potencijal, samo džaba sve ako ne prođe fina podešavanja kod Klipe ...
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Jebi ga sve ode. Ostale samo "Macke u Dzaku". Ali sta ce to nama, kad cemo mi da dovedemo brate Rebu da nam pegla pleja

                  Inace bilo bi lepo da se neko iz kluba seti i okrene telefon Zuferov i da mu kaze da si ne jebe mater i da dovuce klinca u Zvezdu Mali Deni Avdija je pakao. Evo ga u polufinalu sa Francuzima, vodi Izrael a ima 17 godina na takmicenju U20. E Borisa, Borisa... Ista pozicija, ali potpuno drugaciji mentalitet.

                  Bilo bi lepo opet jednog Avdiju videti u Zvezdi. 2001-vo, mogao bi da igra u FMP-u i da se potpiše na četvorogodišnji ugovor, da radi i da se radi s njim pa Bože zdravlja jednog dana u Zvezdu.
                  Oca sam mu baš uživao da gledam, svojevremeno dosta potcenjen igrač. [emoji41]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Loš skauting tim (ako je i postojao) i vezivanje za zalizanog, čak mislim da je vezivanje za Zalizanog osnovni uzrok...a to je u krajnjem i Grobare dovelo do ovog gde su sada.
                    Apsolutno...sta ce ti skaut ako ti zalizani sklapa tim. Sa njim je neminovno saradjivati, ali ipak treba da se zna da ta saradnja treba da ide u interes kluba a ne za iskljucivo njegov interes.

                    Originally posted by MannyCalavera View Post

                    Inace bilo bi lepo da se neko iz kluba seti i okrene telefon Zuferov i da mu kaze da si ne jebe mater i da dovuce klinca u Zvezdu Mali Deni Avdija je pakao. Evo ga u polufinalu sa Francuzima, vodi Izrael a ima 17 godina na takmicenju U20. E Borisa, Borisa... Ista pozicija, ali potpuno drugaciji mentalitet.
                    Dobro bre, dokle ces ti vise drugim klubovima da snimas igrace, vidis da te ovi nasi ne fermaju?

                    Comment


                    • Misko koliko god to neko ne zeleo da prizna olaksava mnoge transfere Zvezdi. Slazem se da nije dobro oslanjati se na to. Medjutim, ima tu dosta obostrane koristi.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Misko koliko god to neko ne zeleo da prizna olaksava mnoge transfere Zvezdi. Slazem se da nije dobro oslanjati se na to. Medjutim, ima tu dosta obostrane koristi.
                        Jel neko zna uopse kako Misko funkcionise? Pa taj je ajkula ziva, ima skauta ni sam ne zna koliko, cim se neki igrac sa talentom pojavi ovaj mu kuca na vrata. Toliko veza covjek ima, da zavrsava sve sto zamislis. Pa ako neko zna gdje ima dobrih igraca zna on. Nije on dzaba na vrhu piramide sto se menadzerisanja tice. Tako da saradnja sa takvim likom moze biti samo dobra (pod uslovom da nisi kosarkaski imbecil pa ti uvali krseve).

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Jel neko zna uopse kako Misko funkcionise? Pa taj je ajkula ziva, ima skauta ni sam ne zna koliko, cim se neki igrac sa talentom pojavi ovaj mu kuca na vrata. Toliko veza covjek ima, da zavrsava sve sto zamislis. Pa ako neko zna gdje ima dobrih igraca zna on. Nije on dzaba na vrhu piramide sto se menadzerisanja tice. Tako da saradnja sa takvim likom moze biti samo dobra (pod uslovom da nisi kosarkaski imbecil pa ti uvali krseve).
                          Upravo to.
                          Misko je najbolji menadzer u Evropi I to ce potvrditi bilo koji njegov igrac.
                          Naravno da se njemu ucini usluga tu I tamo ali daleko vece ustupke on cini Zvezdi, Partizanu.

                          Comment


                          • Svi smo za saradnju sa njim, ali ne mogu njegovi skauti da budu skauti za nas tim. Ti trazis profil koji ti treba, ako ga on nema u portfoliju, ides kod drugog. Neces na silu sastavljati tim iskljucivo iz njegovog portfolija a to smo imali slucaj prosle sezone. Ja mislim da kolko olaksava neke transfere nama, toliko isto radi i za druge. Svira njemu dal je to Zvezda ili Karsijaka.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Jel neko zna uopse kako Misko funkcionise? Pa taj je ajkula ziva, ima skauta ni sam ne zna koliko, cim se neki igrac sa talentom pojavi ovaj mu kuca na vrata. Toliko veza covjek ima, da zavrsava sve sto zamislis. Pa ako neko zna gdje ima dobrih igraca zna on. Nije on dzaba na vrhu piramide sto se menadzerisanja tice. Tako da saradnja sa takvim likom moze biti samo dobra (pod uslovom da nisi kosarkaski imbecil pa ti uvali krseve).
                              S tim da on ne zavaljuje samo dobre igrače, nego i osrednje i loše, jer se na svima zarađuje, pa mi smo barem živi svedoci toga.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ma pazi nije Misko problem. On svoj posao top radi, ali on nije trener i ne zna sta treba kom timu pa sve same preporuke da daje. Plus ima igrace i koji se ne uklapaju u ponudi i mota da ih zavalja negde i to je konflikt interesa.

                                Problem je u odnosu sa Miskom. Dakle ne ides kod njega i pitas sta ima, daj nesto. Nego odes i kazes to mi treba, te pare i on ti nadje ili ponudi. To je sustina gde treba promeniti pristup u saradnji.

                                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                                Last edited by MannyCalavera; 21-07-18, 21:00.

                                Comment

                                Working...
                                X