Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Hoce da, ali nekako mi je on kombo bek, iako na mnogim sajtovima pisu Point Guard... Zato sam ga stavio na sg ali sam siguran da ce bar 10ak minita igrati rez pleja i vrtiti pik sa centrom koga Tomic izabere za taj period. Fin tim, potentan, odbrambeno solidan, iskusan, sad neki siguran plej i bice to ok.
    Upravo tako,samo mora da se pogodi sa plejom tu nema prava na gresku,ako se tu ubede dobar igrac imamo solidan tim

    Comment


    • Mi posle odlaska Dangubića smo svakako morali dovesti 3 i 4. Navijači forumski stručnjaci su računali da imamo rupu samo na 4. Nikols košta kao Faye i Perperoglu zajedno, možda malo manje. Neki su totalno nerealni kada su u pitanju dolasci, kao da nas finansira Voli...

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ajd jos jednom da ponovim, zbog cega uopste i bauljamo na poziciji SF gde imamo toliki broj igraca? Zasto onda ne prodamo Radanova ili Davidovca ako je procenjeno da nam ne trebaju? Ako nam trebaju, sigurno nam ne trebaju da sede na klupi.
        Nisi u pravu. Mi imamo jednog jedinog igraca na SF poziciji koji moze da igra seniorsku kosarku na solidnom nivou a to je Dejan Davidovac. I Dobric i Lazic su igraci koji mogu da pokriju na trojci ali su po prirodi bekovi. Radanov je jako daleko od toga da moze da igra na visokom nivou da bi nekom tu uzeo minute.

        Nije problem dovodjenje tog krila kad vec nema Dangube, ali mi se svakako ne svidja sto je to Stratos Perperoglou. On moze da odigra Simonovic rolu na trojci kao taj spoljni faktor na krilu jer stvarno moze da udje u seriju ali zato defanzivno ce biti problematican dosta. Plus su ga povrede istrosile prilicno.

        Iskreno ne razumem njegov potpis kad ti zjapi prazna pozicija pleja...

        Comment


        • Originally posted by Maverick88 View Post
          Toliko je trazio sokicima za ostanak za sledecu sezonu.Peperoglu nzm koliko kosta ali karijera mu je na zalasku kontam da je dosta spustio kriterijume a i zbog Tomica mislim da nece biti vise od 250k
          Za Nikolsa je prica da ga traze dosta klubova,odigrao je solidnu sezonu,jedan glub iz EL i nekoliko EC,a reklno verujem da u Kinu i onako tamo moze ko god zeli da ide
          Cekaj malo...Stratos je na zalasku karijere a Nikols nije a razlika medju njima je 20 dana u starosti...Lik koji je bio bitan igrac u PAO, OLY ,Efes,Barsa i Hapoel je djn a ovaj sto je imao role ulogu je zver...+ ce smanjti sve zbog pomocnog trenera pre 4 godine itd..Ne znam brate ne pije mi ta tvoja prica vodu....Cedevita sama je birala izmedju Kuka i Nikolsa i nema trika da je ta cena bila...
          Last edited by LosmiSK; 02-08-18, 22:44.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Ne znam koji potpis mi je vece razocarenje, Cirbes, Baron, Perperoglu ili Faje?

            I Milan Tomic je uspeo da me razocara a da sezona nije ni pocela.. Utisak o njemu ce biti potpun kad ostavi Ficu u ekipi.
            Razočaran a sezona nije počela

            Comment


            • Originally posted by la haine View Post
              Mi posle odlaska Dangubića smo svakako morali dovesti 3 i 4. Navijači forumski stručnjaci su računali da imamo rupu samo na 4. Nikols košta kao Faye i Perperoglu zajedno, možda malo manje. Neki su totalno nerealni kada su u pitanju dolasci, kao da nas finansira Voli...
              Faye je najbolji skakac grckog prvenstva, iskusan, ima solidan sut, konstantan je igrac sudeci po statistici, pa sta covjek vise da pozeli. Pri tome na njegovoj poziciji igra i Jankovic, decko ogromnog talenta i neko ko bi trebao da bude nasa zlatna koka. Znaci njemu takodje treba mjesta za igru a ako faulove i odbranu dovede na nivo na koji moze onda je to komplementaran tim cetvorki.
              Za Perperoglua ne znam koja je cijena ali je covjek zaista bogatog CV i ako imamo na umu da na SF imamo Davidovca i Radanova, potpuno logicno rjesenje a Tomic ga nije slucajno doveo. Tako da kada se uzme cijena i kvalitet mi smo dobro pazarili dva igraca po cijeni jednog. Ja zadovoljan

              Comment


              • Ja sam za Nicolsa pre nego Perperoglua

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Nema veze Simanic sa FMPom, sa njim se ili nije dobro radilo ili covek nema kapaciteta za nesto vece. U FMP se razigravaju igraci za Zvezdu ili za prodaju igrajuci u ABA liginaj gde skupljaju dragoceno iskustvo koje ne bi skupili u KLSu. Kroz FMP su prosli Lazic, Guduric i Dobric, sada Odzo a verovatno ce u nekom trenutku i Nenadic, dok se od Boldena ostvarila ne tako mala zarada. Ne funkcionise to skroz najbolje jer ima igraca kao sto je babyCho koji zauzima mesto nekom mladjem igracu, i sto je potrebno nekad dovesti i iskusniji igrac da bi obezbedili opstanak u ligi, pa se minutaza nekome od njih oduzima. Pitanje regularnosti je vec nesto drugo, ja to ne bi dozvolio ali ostali klubovi se nesto ne zale preterano. Cak je i Dule rekao da mu je to ok.
                  Guduric i Dobric su nasi igraci ne FMP-ovi...Lazic,Ojo i Bolden za 6-7 godina..Dulo je to rekao da nas zajebava.....
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Gde pise to...
                    Uopste ne igraju na istim pozicijama Bandja Sy i Faye. Bandja je nisko krilo i spoljni igrac, koji moze da upadne nekada kao niska cetvorka. Faye je pak 4-5 kombo, jeste atleta ali ni priblizan radijus kretanja kao Bandja Sy.

                    Comment


                    • A sta radi taj Faye srm sto skace... jel sutira spolja, igra ledjima, odbrana?

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Guduric i Dobric su nasi igraci ne FMP-ovi...Lazic,Ojo i Bolden za 6-7 godina..Dulo je to rekao da nas zajebava.....
                        Al su obojica igrala u Fmp i tamo sticali iskustvo i razvijali se u trenutku kada, kao sto si koristio izraz, nisu bili dovoljnog renomea za Zvezdu. Za to sluzi FMP iako to moze mnogo bolje, a Duleta sam cuo vise puta da je to govorio i nije delovalo ironicno.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          A sta radi taj Faye srm sto skace... jel sutira spolja, igra ledjima, odbrana?
                          https://www.basketball-reference.com...2018&lg_id=GRE

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            A sta radi taj Faye srm sto skace... jel sutira spolja, igra ledjima, odbrana?
                            Eno ti video na 230 str cini mi se, ima skoro sve najvaznije. Ja sam odgledao i neke highlights sa utakmica prvenstva pa u sustini na onom snimku je najvaznije. Pogledaj i statse, imaju ovde na forumu, fin igrac.

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Uopste ne igraju na istim pozicijama Bandja Sy i Faye. Bandja je nisko krilo i spoljni igrac, koji moze da upadne nekada kao niska cetvorka. Faye je pak 4-5 kombo, jeste atleta ali ni priblizan radijus kretanja kao Bandja Sy.
                              Faye nije kombo 4/5 vise vuce na 4/3 u najboljem slucaju https://www.youtube.com/watch?v=0wSaXC_ZpuI pre moze na tri nego na pet..tu ni u snu ne moze da igra...ali bukvalno...vise neka strec cetvorka..ima dobru odbranu,duge ruke i dobar osecaj za skok..sve zna po malo ali nista posebno dobro..sem mozda skoka..

                              To sto si napisao nije tacno..Sy je trojka koja moze na cetiri i tu je razlika+sto je Sy ciglar...Ovog gledam vec duze vreme i nema nikakve veze sa peticom..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                A sta radi taj Faye srm sto skace... jel sutira spolja, igra ledjima, odbrana?
                                Univerzalac je. Moze da switchuje u odbrani veoma uspesno, nije neki Gist ili Singleton, ali moze da preuzme i krila i bekove iz pika. Tranziciju isto ima, jer je odlican atleta, meku ruku. E sada ne zida ali je dobar roler iz picka, dosta daje u skoku u napadu i poenima iz druge i sl.

                                Faye je odlican dodatak ovoj ekipi, za razliku od Stratosa po meni. Mislim da ce on super da se uklopi i da bude odlican defanzivni korektor za sva sranja koje naprave Ristic i Zirbes. E sada to sve povlaci samo jednu stvar, ko ce biti plej ove ekipe. Osim Barona i Feldeina (koji je odlazeci) i donekle Jankovica mi nemamo nijednog igraca na rosteru koji moze da iskreira sebi sut ili poziciju da postigne poene. Svi su zavisni od setova, kreacije sa pozicije pleja i sl.

                                Sve pada u vodu ako plej ne bude najbolji igrac ove ekipe i to za dva koplja ispred svih.

                                Comment

                                Working...
                                X