Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    ... a na kraju ovako.


    Svrha ovog sadržaja nije omalovažavanje niti vređanje bilo koga, već isključivo humor i zabava. Sadržaj predstavlja umetnički izraz autora.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post


      Svrha ovog sadržaja nije omalovažavanje niti vređanje bilo koga, već isključivo humor i zabava. Sadržaj predstavlja umetnički izraz autora.
      Proverio si da su delegati bili Crnogorci?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • @madafaka
        Ne slazem se ovo za klince. Vec je pisano ovde, a ja se apsolutno slazem da treba gledati kvalitet. Mala smo zemlja i ne mozemo doveka proizvoditi talente. Evo, reci i sam koliko je dobrih igraca iskocilo poslednjih par godina?
        Pogotovo ne mozemo da se nadmecemo sa bogatim klubovima i zadrzimo nekog ekstra talenta, ako ga oni hoce. Jednostavno ce Real da pokupi ono sto mu se svidja, kada mu se svidja.
        Mi moramo (isto kao i u seniorskoj konkurenciji) da gledamo na kvalitet i razvojni potencijal igraca, a ne na pasos. To ako hocemo da igramo takmicarsku kosarku. Ako hocemo da budemo razvojni tim, onda je to drugo.
        Po mom misljenju, u ovom trenutku, jedno i drugo je tesko moguce

        Comment


        • Grofe, gledaš posledice (mali broj kvalitetnih igrača koje smo izbacili u poslednje vreme), a ne uzrok (katasrofalan rad sa decom po klubovima, a sada i ta politika koja će nas dotući - da uzimamo strance u pionirima/kadetima).

          Što se tiče "razvojnog tima", mi smo upravo to i ne možemo to promeniti sve dok se ne promeni ekonomska snaga naše zemlje. Nije sport na vrhu piramide, već ekonomija, tj. politička (kvazi)elita koja treba da ojača ovu zemlju. Pošto je to teška utopija, jasno je da će svi ispaštati, a sa njima i sport.
          I u takvoj situaciji postoji izbor, ali su oni koji nešto odlučuju izabrali lakši i za njih finansijski isplativiji put - da se dovode deca iz Afrike, Evrope i odakle sve ne, umesto da se "siđe u rudnik", da se zasuku rukavi i da se na bazičnom nivou, nivou trenera najmlađih kategorija počne realizovati određena filozofija klupske i reprezentativne košarke, kroz kvalitetan rad, stručnu metodologiju i smislenu selekciju.

          Pogrešna je procena da nemamo talentovane klince, ali se njihov razvoj usporava zbog nekvalitetnog rada po klubovima. Mega i Zvezda kupe sve po Srbiji, gomilaju pozicije, apsolutno ih ne zanima individualnost igrača, već se ide na masovnost, pa ko preživi tu nenormalnu za dečiji uzrast konkurenciju, sličnu onoj iz gladijatorskih arena.

          Desetinama godina su nam mazane oči nekakvim medaljama iz tih mlađih kategorija, mislili obični ljudi koji slabo prate košarku da se tu nešto radi. Evo, sada doživesmo i rezultatski krah na SP za kadete i na EP U20, pored onog mnogo bitnijeg - neizbacivanja kvalitetnih igrača za seniorsku reprezentaciju, što bi trebao biti ultimativni cilj svih mlađih rep. selekcija.
          Last edited by madafaka73; 22-07-18, 07:45.

          Comment


          • Kakvo je ovo zatisje?
            Stize li taj plej?

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Kakvo je ovo zatisje?
              Stize li taj plej?
              Sarac je najavio da PG nece skoro, da se sad cekaju odlasci pa ce se vidjeti koji tip igraca jos dovodimo.

              Comment


              • Pa prema nekim najavama, plej stize to pocetka priprema, a i do tada ce se resiti situacija u trenutnom igrackom kadru.
                Verujem da ce potpis Nenadica znaciti da je Feldinu pronadjen klub, a jedna od kljucnih stvari je zadrzavanje Dangubica.
                Verujem da ce se za tu cetvorku cekati, mozda i cak u toku sezonu, posle cuvenog last cuta.

                Comment


                • Evo ovde kako Mitar cudno sutira, ostalo je istorija )



                  Danga,Feldin nisu realni, to bi sa njima tim i strucni sastav bio ogroman budzet, mi te pare nemamo...njih dvoje su samo bar 700k ako ne i vise..itd...nisam siguran u to i dalje mislim da je Dangu najbolje NBA a u Evropi Buducnost zbog EL...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Evo ovde kako Mitar cudno sutira, ostalo je istorija )



                    Danga,Feldin nisu realni, to bi sa njima tim i strucni sastav bio ogroman budzet, mi te pare nemamo...njih dvoje su samo bar 700k ako ne i vise..itd...nisam siguran u to i dalje mislim da je Dangu najbolje NBA a u Evropi Buducnost zbog EL...
                    Mogao si i ovaj snimak da postavis - sveziji je.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Treba videti gde je i sta radi Nolan Smith, zna neko dal ovaj covek jos igra..Nekako vise volim ove klasike i igrace kad znaju ovako da nabace trojku



                      Nemoj Kronose da kao moderator da opstruises temu, ovde se iskljucivo prica o mogucim pojacanjima Zvezde...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Nolan se ne bavi kosarkom od 2015.
                        Dosao, izvrsio zadatak i zavrsio sa kosarkom, bar sto se igranja tice.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Nolan se ne bavi kosarkom od 2015.
                          Dosao, izvrsio zadatak i zavrsio sa kosarkom, bar sto se igranja tice.
                          Sasvim dovoljno, hvala mu..Da, ako se iz kluba sete da mu posalju neki prigodan poklon, posto mu je za tri dana rodjendan!
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Mogao si i ovaj snimak da postavis - sveziji je.
                            Svako od nas ima svoju bol...nama ju je doneo Lesor promašajem a vama komšo?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Sta mislite o Lorenzo Brown-u kao resenju za startnog pg, a recimo Christian Wood kao resenje za pf poziciju?

                              Comment


                              • Originally posted by Sakuragi View Post
                                Sta mislite o Lorenzo Brown-u kao resenju za startnog pg, a recimo Christian Wood kao resenje za pf poziciju?
                                Ne drzi me za rec mislim da je Lorenco potpisao za nekoga.
                                Christian Wood bi bio brutalno pijacanje ali pitanje koliko nam je platezno dostupan. Ukoliko se opet odluci za Evropu moci ce manje vise da bira klub.

                                Comment

                                Working...
                                X