Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 300-350k
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • 500K minimalno.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Sta mislis koja je trzisna cena za Omica trenutno u evropskim okvirima, bilo El ugovor ili EC?
        Zavisi od duzine ugovora. Ali sam prilicno siguran da bi recimo prihvatio nesto u rangu 300-350-400 na 3 godine. Zaboravljamo da je on vec imao jaci transfer u Efes za vece pare i da se tamo nije bas najbolje pronasao. I uz sve to nije prototip moderne undersized petice, koja sve moze da switchuje, da sutira spolja i sl. Tako da on ima neki cap koliko moze da zaradi na otvorenom trzistu, a i nije interesantan nekim Kinezima i sl. Ja sam siguran da takav ugovor kao sto sam pomenuo moze da ga veze za Zvezdu na 3 godine. I naravno da nema smesne buyoute...

        EDIT: Naravno jos vaznije da te pare primi i na vreme, to tek ne zelim da komentarisem

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Lessort je vec prodat za 250k. Za Lazica da neko da obestecenje E to je vec bajka.

          Feldein mozda moze nesto da se uzme tipa 150-200k.
          Feldin ima izlaznu klauzulu od 100.000
          Omic sigurno ide ima odlicnu ponudu novog Evroligasa Gran Kanarije.
          Last edited by Laza Kacanski; 06-07-18, 13:09.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Feldin ima izlaznu klauzulu od 100.000
            Hahahha, znaci jos gora situacija po nas. Onda odgovor na Icino pitanje je Max 350k

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Feldin ima izlaznu klauzulu od 100.000
              Ja bi platio da ga odvedu.

              Comment


              • Bre, k`o da vam je Sasa Matic SD - Sve je na prodaju,
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Jelovac potpisao za Bamberg.

                  Comment


                  • Ode jos jedan sa liste....

                    Comment


                    • Terali bi motkama Jelovca posle par meceva...Lik je stetocina i moze da igra u klubovima bez ikakvih ambicija..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ih stetocina....valja bambergu a tebi ne valja.

                        Comment


                        • Jelovac je strasno cudan lik. Izabrao je Bamberg I Fibinu ligu sampiona???????????

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Feldin ima izlaznu klauzulu od 100.000
                            Omic sigurno ide ima odlicnu ponudu novog Evroligasa Gran Kanarije.
                            Вероватно си ти и написао раније ту информацију око Гран Канарије. Што рече Мани били би одлично да можемо да га задржимо али Шпанци вероватно спремају већи буџет него обично пошто играју ЕЛ први пут.

                            Comment


                            • Originally posted by Borca View Post
                              Вероватно си ти и написао раније ту информацију око Гран Канарије. Што рече Мани били би одлично да можемо да га задржимо али Шпанци вероватно спремају већи буџет него обично пошто играју ЕЛ први пут.
                              Ma centri su ,,deficitarna,, roba. Najteze je naci visoke.igrace a samim tim je I cena veca. Omic moze da zabode ugovor oko 400.000 sto mi ni u ludilu nismo u stanju da platimo naredne sezone.

                              Comment


                              • "U početnoj smo fazi priprema za narednu sezonu, želimo da oformimo konkurentan tim za nastupe na svim frontovima. Uz podršku navijača koji su prethodnih sezona pokazali svoju privrženost klubu, možemo da obaćemo da ćemo dati sve od sebe da na najbolji način predstavljamo Crvenu zvezdu u Evrokupu u kojem je kvalitet ekipa, čini se, nikada veći", dodao je Sunturlić.
                                da vidimo kakav ce to konkurentan tim sa Buducnosti biti.

                                Comment

                                Working...
                                X