Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Guthrie View Post
    Pa, po svemu sudeci je prvi pik Pavicevic.
    E sada, da li se njemu vise ostaje u Baru, posto su najavili dodatna ulaganja i zadrzavanje okosnice time...
    Videcemo...

    Lazo, zar sednica nije oko 15-og juna?
    Što pitaš njega?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Što pitaš njega?
      Zajeban je Laza igrac, zna on svasta...

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Što pitaš njega?
        Bolje da pita tebe tu se slazem. A ti pitaj Alimpija.

        Comment


        • Evo momka koji bi recimo nama mnogo znacio.

          Johnathan Williams sa Gonzage. U pitanju je momak koji proveo 4 godien u NCAA, dve na Missouriju i 2 na Gonzagi. Atleticna cetvorka koja moze da trpa kos na hiljadu nacina i odlican skakac. Imao je pre tri godine povredu kolena zajebanu, i to mu je tada usporilo malo razvoj i zato je i promenio koledz. Imao je redshirt godinu na Gonzagi. Tako da je ukupno 5 godina u NCAA. 95. godiste je i ima 23 godine. Takodje je prosao i sistem Team USA sa omladinskim reprezentacijama gde ima dva zlata.

          Igrao je u istoj ekipi sa Williams Gossom, Tarczewskim, Sabonisom mladjim, Wiltjerom iz Olija i sl. Mark Few je jedan od najboljih NCAA trenera, i sam vrh kada je u pitanju razvoj igraca individualni. Njegovi igraci dugo ostaju na faxu i uvek napreduju. Uz sve to covek je veliki disciplinarac, i uzima samo high character momke. Sto Johnathan Williams jeste. Dobar momak, pametan i nema nikakav istorijat sranja.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Bolje da pita tebe tu se slazem. A ti pitaj Alimpija.
            Ja pitam one koji STVARNO znaju kao što su Bogi, Žozeli, Daba, Šarac...
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ja pitam one koji STVARNO znaju kao što su Bogi, Žozeli, Daba, Šarac...
              Ja pitam samo Losmija[emoji23]

              Comment


              • @manny

                Nisam gledao lika i bas slabo pratim NCAA, samo kad naletim navece na Areni. Jel mirise na Quincy Millera il samo moj utisak?

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Ja pitam samo Losmija[emoji23]
                  Vidi se.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Vidi se.
                    Takodje

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Takodje
                      Prijatno!
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ja pitam samo Losmija[emoji23]
                        Konkretno i pravo u centar

                        Losmi=Crystal ball> sarac and company...

                        Recikliranje!
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          @manny

                          Nisam gledao lika i bas slabo pratim NCAA, samo kad naletim navece na Areni. Jel mirise na Quincy Millera il samo moj utisak?
                          Quincy je malo bolji atleta od njega, ali je Williams daleko snazniji, ima post igru i zna da dodaje. Tako da imaju puno slicnosti, ali je Williams mnogo kompletniji kosarkas. Quincy je imao mnogo vise prostora za napredak ali videli smo kako je to ispali.

                          O mentalnom delu price necemo ni da pocinjemo

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Od četvorki sviđa mi se Brock Motum, kvalitetan i školovan igrač, sa Efesom je potpisao 1+1 ugovor prošle sezone, a sva je prilika da će ići u rebuild tima naredne sezone, pa će ga se možda ratosiljati.
                            Slazem se,zahvalan igrac

                            Comment


                            • Quincy je samo malo veca lozana (sto ima efekta na ovim prostorima), ali nije bas nesto mentalno nestabilan.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Quincy je samo malo veca lozana (sto ima efekta na ovim prostorima), ali nije bas nesto mentalno nestabilan.
                                Nije stvar stabilnosti, u smislu da ima mentalnih problema. Vec o zrelosti. Quincy je derishte obicno sto je i pokazao u svim profi klubovima do sada. Prepucavanja sa upravom, batine po gradu, katastrofalne povrede u off-seasonu. O tome se radi...

                                Comment

                                Working...
                                X