Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Beron, Čović, Radanov,
    Lazić, Dobrić, Nenadić,
    Dangubić, Davidovac, Lazarević,
    Nikols, Janković, Apić, Boriša,
    Cirbes, Ristić, Odžo, Jovanović

    Jel vam to to?
    Last edited by Cooper; 01-08-18, 07:56.

    Comment


    • Nije, Radanova si stavio na pleja, Dangubić neće biti kod nas sledeće sezone, neće ni Lazarević i Apić.

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Ovako blago pripit gledam ovog klinca Ollea u pola tri ujutro i ko neki ratni veteran dobijam neke flashbackove. Ajde necu odmah otkriti o kom se igracu radi u flashbackovima, da vidim dal ce jos nekom da padne napamet.
        Bodiroga?

        E dokle je doslo da kvalitet umesto kod nase dece trazimo u Dolf Lundgrenima.

        Comment


        • Lundgreni za razliku od nas ulazu u kosarku, finci pogotovo. Strasno kako dobro rade sa djecom, od kadeta pa do juniora. Na jednom kadetakom turniru su nas oduvali sa terena, pa ako se sjecas onog nakaradnog turnira u turskoj u sred ljeta i tu su dobro odigrali. Markonen nije slucajan biser

          Comment


          • Pa i na ovom kadetskom su koska. Ne znam odakle to interesovanje za kosarku kod njih.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Pa i na ovom kadetskom su koska. Ne znam odakle to interesovanje za kosarku kod njih.
              Ne pratis dovoljno kosarku ocigledno. Finci dug niz godina igraju ozbiljnu kosarku u mladjim ali i starijim selekcijama..veoma su prvrzeni zemlji, nacionalisti, da ne kazem nesto drugo...

              Uce najvise od amerikanaca, obozavaju kosarku i imaju solidnu ligu...Prva liga uglavnom dosta amera, mislim po 4 za ekipu..ima i mladih takodje ali mladih seniora...Drga liga je mesto za klince i po kojeg amera uglavno..i imaju strasne sutere odmladih dana, njih samo jebe visina u principa...neki talenti ne mogu naresti bar malo za ozbiljniju kosarku...

              Svedjani su malo stagnirali ali i dalje je to na dobrom niovu, ocekivao sam i dosta vise do sada... Norvezani ne vole kosarku, 10 esalon sporta tamo i plate su bas bizarne, tipa 5-10x manja nego realan primanja, pa svi rade i igraju..Danska je napravila relativan pomak...svidja mi se njihova liga, ali domaci igraci su jos tanko...takodje te zemlje su veoma nacionalisticke koliko sam shvatio...pa cak se moze reci i dostalokal patriota, kmaoli dzavnih....

              Da ne pisem puno mnogo...finci bas vole kosarku, posebno svoju zemlju i mislim da je kod njih i u kriketu sve puno...itd...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Bodiroga?

                E dokle je doslo da kvalitet umesto kod nase dece trazimo u Dolf Lundgrenima.
                Nije Bodibond, ali si na pravom putu

                Comment


                • Meni isto zalicio na bodirogu. Posebno ovaj pull up jumper

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    Meni isto zalicio na bodirogu. Posebno ovaj pull up jumper
                    Realno postoji samo jedan igrac koji po skillsetu je slican Bodirogi iz Ex-Yu. A ako se fokusiras na ulaze i ball handling, sve je jasno [emoji16][emoji16]

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • Toni?

                      Comment


                      • filijala se pojačava ...
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Toni?
                          O da. Pazi ja sam se drogirao sa Tonijem kao klinac, imao kasete i kasete. Dok je bio u Jugoplastici i tanak kao stap, to je ovaj rad. Taj ulaz koji se ne plasi kontakta, visok dribling koji opet ne mozes da mu uzmes jer je bas krakat, slican skok sut (kao i Bodiroga) koji malo previse gura loptu.

                          Kazem ti sedim, pijem pivo i flesiram [emoji23][emoji23][emoji23]

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                          Last edited by MannyCalavera; 01-08-18, 10:30.

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            filijala se pojačava ...
                            Brat Odzo polako dovlaci celu Familiju u Zeleznik [emoji23][emoji23][emoji23]

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • Kako ne....bese cetvrtkom dominiranje Jugoplastike u kupu sampiona (ili bolje receno ponizavanje ostalih) pred spavanje. A reprezentacija je bila slag na tortu. Taj mladi Toni mi se mnogo vise svidjao od NBA Tonija. I Dule Ivanovic mi je bio omiljen, ali je on vec bio veteran. Secam se i tuge kada posle Jugoplastike odgledam nasu Zvezdu sa Dabicem i Karadzicem/Nikolicem.....sto je najjace u svemu, Zvezda uopste nije bila toliko losa koliko je bila zajebana konkurencija.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Brat Odzo polako dovlaci celu Familiju u Zeleznik [emoji23][emoji23][emoji23]
                                Mora da je i Alimpije umešao prste, igrao letnju ligu za Dalas
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X