Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam samo jednu utakmicu gledao, ostalo highlightsi, nemam neki utisak da je mnogo bolji od Jovanovica. Ono sto Ristic ima bolje je sto je prosao nasu skolu kosarke, sto je bio odlican u Arizoni i sto zna BG, pa su to neke sitne prednosti. Kosarkaski jako slicni profili igraca na C.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Kako cujem stanje u klubu je ocajno. Para nigde na vidiku, duguje se igracima posebno domacim I dugovanja nisu mala. Da klub ima bilo sta da kaze izasao bi sa tim. I ta skupstina apsolutno nista novo doneti nece.



      Pa sto se ceka skupstina ako nista znacajno nece doneti. Ko ima interes da se nista ne desava i da se ceka skupstina. Verovatno bi neki krizni stab upao na mali kalemegdan kao svojevremeno u ponoc na Marakani i preuzeo rukovodjenje klubom jer po tvojoj informaciji mi smo ga ugasili, svi igraci vec otisli itd.

      U cemu se radi onda ovde, manageri pustaju informaciju da smo u pregovorima sa Risticem, neko pregovara oko obestecenja za Lesorta, neko pregovara i sa buducim trenerom (mozda), a opet imamo info da je rasad sistema. Ajmo se dogovoriti jel smo u raspadu ili ne.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        [/B]


        Pa sto se ceka skupstina ako nista znacajno nece doneti. Ko ima interes da se nista ne desava i da se ceka skupstina. Verovatno bi neki krizni stab upao na mali kalemegdan kao svojevremeno u ponoc na Marakani i preuzeo rukovodjenje klubom jer po tvojoj informaciji mi smo ga ugasili, svi igraci vec otisli itd.

        U cemu se radi onda ovde, manageri pustaju informaciju da smo u pregovorima sa Risticem, neko pregovara oko obestecenja za Lesorta, neko pregovara i sa buducim trenerom (mozda), a opet imamo info da je rasad sistema. Ajmo se dogovoriti jel smo u raspadu ili ne.
        Priča se da groblje pokušava da nam uđe u igrača, da pokušavaju Jankelu da privole da promeni dres jer mu se duguje kinta....ima li istine u tim rumorima?
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Pa ja ne znam godinu da se nije kasnilo al je svakom ko je potpisivao dato do znanja, u suprotnom bi svi igraci odlazili slobodni nakon prvog dugovanja. Mi smo prosle sezone, sa prodajom igraca zakrpili neka dugovanja i sasili ovaj roster, nismo imali posjetu kakvu smo prizeljkivali a sad koliki ce to minus da napravi, vidjecemo na skupstini. Da nije bilo sezonskih u tom broju tesko bi nam se pisalo.

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Pa ja ne znam godinu da se nije kasnilo al je svakom ko je potpisivao dato do znanja, u suprotnom bi svi igraci odlazili slobodni nakon prvog dugovanja. Mi smo prosle sezone, sa prodajom igraca zakrpili neka dugovanja i sasili ovaj roster, nismo imali posjetu kakvu smo prizeljkivali a sad koliki ce to minus da napravi, vidjecemo na skupstini. Da nije bilo sezonskih u tom broju tesko bi nam se pisalo.
            I priča je išla ovog proleća da plate idu redovno igračima, koliko se ja sećam ovde na forumu.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              [/B]


              Pa sto se ceka skupstina ako nista znacajno nece doneti. Ko ima interes da se nista ne desava i da se ceka skupstina. Verovatno bi neki krizni stab upao na mali kalemegdan kao svojevremeno u ponoc na Marakani i preuzeo rukovodjenje klubom jer po tvojoj informaciji mi smo ga ugasili, svi igraci vec otisli itd.

              U cemu se radi onda ovde, manageri pustaju informaciju da smo u pregovorima sa Risticem, neko pregovara oko obestecenja za Lesorta, neko pregovara i sa buducim trenerom (mozda), a opet imamo info da je rasad sistema. Ajmo se dogovoriti jel smo u raspadu ili ne.
              Ti si prvi tvrdio da Covic napusta Zvezdu cak predlagao I opkladu. Pisao o teskom stanju u klubu.
              Ti si prvi pustio info da od drzave dobijamo samo 650.000.
              Jel tajna da se duguje igracima???
              I tada sam tvrdio da su to probni baloni pustei od strane Covica I da on nece nigde pod cenu bilo cega.
              Last edited by Laza Kacanski; 04-07-18, 18:28.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Ti si prvi tvrdio da Covic napusta Zvezdu cak predlagao I opkladu.
                Ti si prvi pustio info da od drzave dobijamo samo 650.000.
                Jel tajna da se duguje igracima???

                Ajde budi malo precizniji sta sam ja napisao, uglavnom moze uvek da se nadje moj upis kada sam to napisao,

                A napisao sam koliko se secam, ko kaze da ce Covic sigurno da ostane, napisao da nece ostati pod ovakvim uslovima da KKCZ bude ovako tretiran od strane drzave a tice se drzavnih sponzora.
                Ja sam napisao da je MTS izasao sa tom ponudom i da je odbijeno jer ne mogu biti generalni sponzori nama u istom iznosu kao sto su obicni sponzori KKPu , generalno sponzorstvo ima svoju cenu.

                Uopste nije tajna da se duguje igracima a isto tako sam napisao javno ovde da je dan po zavrsetku prvenstva odrzan sastanak sa svim igracima i receno im je da ce do 15 jula biti namirena dugovanja pogotovo stranim igracima a sa domacim ima se dogovor oko isplate njihovih plata.

                Pravi se tolika fama od dugovanja prema igracima veca ovde na forumu nego kod samih igraca.

                I DA COVIC NECE OSTATI U KLUBU AKO NE MOZE DA OBEZBEDI BUDZET ZA SLEDECU SEZONU I DA KKP IMA TRI PUTA VECA DAVANJA OD DRZAVE. Drzava ne daje svoje pare KKP vec uzima pare od svih gradjana ove zemlje, svi mi placamo porez (ja ne jer ne radim ovde u Srbiji ali kroz kupovinu proizvoda i registraciju automobila itekako placam porez ovoj drzavi)i sa kojim pravo ona koristi moje pare i pare vecine zvezdasa da finansira protivnicki klub.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Ajde budi malo precizniji sta sam ja napisao, uglavnom moze uvek da se nadje moj upis kada sam to napisao,

                  A napisao sam koliko se secam, ko kaze da ce Covic sigurno da ostane, napisao da nece ostati pod ovakvim uslovima da KKCZ bude ovako tretiran od strane drzave a tice se drzavnih sponzora.
                  Ja sam napisao da je MTS izasao sa tom ponudom i da je odbijeno jer ne mogu biti generalni sponzori nama u istom iznosu kao sto su obicni sponzori KKPu , generalno sponzorstvo ima svoju cenu.

                  Uopste nije tajna da se duguje igracima a isto tako sam napisao javno ovde da je dan po zavrsetku prvenstva odrzan sastanak sa svim igracima i receno im je da ce do 15 jula biti namirena dugovanja pogotovo stranim igracima a sa domacim ima se dogovor oko isplate njihovih plata.

                  Pravi se tolika fama od dugovanja prema igracima veca ovde na forumu nego kod samih igraca.

                  I DA COVIC NECE OSTATI U KLUBU AKO NE MOZE DA OBEZBEDI BUDZET ZA SLEDECU SEZONU I DA KKP IMA TRI PUTA VECA DAVANJA OD DRZAVE. Drzava ne daje svoje pare KKP vec uzima pare od svih gradjana ove zemlje, svi mi placamo porez (ja ne jer ne radim ovde u Srbiji ali kroz kupovinu proizvoda i registraciju automobila itekako placam porez ovoj drzavi)i sa kojim pravo ona koristi moje pare i pare vecine zvezdasa da finansira protivnicki klub.
                  Znaci Covic nasao pare.
                  OK
                  Videcemo

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Priča se da groblje pokušava da nam uđe u igrača, da pokušavaju Jankelu da privole da promeni dres jer mu se duguje kinta....ima li istine u tim rumorima?
                    Znam twiterasa koji je izbacio tu vest , moze biti da je pokusaj da se udje u igraca i KKP silji patku da pokaze neku svoju finansijsku moc, nisam upoznat da Jankela ima bilo kakav problem sa nama.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Znaci Covic nasao pare.
                      OK
                      Videcemo
                      Ajmo opet na tvoj prvi post, napisao nedavno i zato sam se javio, " stanje je ocajno" ne mogu da se nadju pare, a sada napises, znaci Covic nasao pare. Jel sunce ili mrak?

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ajmo opet na tvoj prvi post, napisao nedavno i zato sam se javio, " stanje je ocajno" ne mogu da se nadju pare, a sada napises, znaci Covic nasao pare. Jel sunce ili mrak?
                        Iz tvog posta se moze zakljuciti da Covic ostaje jer su ispunjeni uslovi od kojih je zavisio njegov ostanak, a to su pre svega pare.
                        I da stanje je vrlo lose. Igracima se duguje I ceka se prodaja Lesora da se namiri deo. Evo bicemo na skupstini pa cuti koliki je dug posle sve one rasprodaje prosle sezone ali ako je manji od 1,5 evra ja pojedem tastaturu.
                        Zasto nije isplacen Miler????
                        Mi jos uvek nemamo trenera.
                        Ali OK tu je Covic.
                        Last edited by Laza Kacanski; 04-07-18, 18:52.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Iz tvog posta se moze zakljuciti da Covic ostaje jer su ispunjeni uslovi od kojih je zavisio njegov ostanak, a to su pre svega pare.
                          I da stanje je vrlo lose. Igracima se duguje I ceka se prodaja Lesora da se namiri deo. Evo bicemo na skupstini pa cuti koliki je dug posle sve one rasprodaje prosle sezone ali ako je manji od 1,5 evra ja pojedem tastaturu.
                          Zasto nije isplacen Miler????
                          Mi jos uvek nemamo trenera.
                          Ali OK tu je Covic.
                          Trener ako ostane Covic ce biti Nebojsa a kapiten ce biti Ficko.

                          Miler nije isplacen jer je prekrsio klupsku disciplinu i potpisao predugovor sa Makabijem dok je jos bio sa nama pod ugovorom. Pisalo se da smo pod Batom ali kada odes na FIBA sajt jos nema da je KKCZ pod Batom. Miler ako potegne Bat ce dobiti pare, ocigledno da za Fibu krsenje klupske discipline nije bilo dovoljno da se opravda ne placanje iste.

                          Da, dug ce biti oko 1.5 miliona, jer imas jos uvek dugovanja od prosle sezone pa jos se i BOBIJU Marjanovicu duguje za tvoju informaciju. Proslu sezonu smo oko 1 milion u minusu, tj manje se zaradilo nego sto je projektovano da bi bili na 0 a pri tom smo imali i tri nova sponzora u odnosu na godinu pre toga, HUAWEI, TIKVES I DID.

                          Ti napises da je prosle godine rasprodat tim i opet dug ove godine. Pa prosle godine je prodat tim da bi se isplatili obaveze nastale iz finansiranja onog tima koji je prevazisao nas budzet.

                          Svake sezone se posluje sa nekim minusom jer su nam uvek plate igrace bili iznad finansijskih prihoda pa si primoran da svake godine ili dve ubodes neku prodaju sa kojom pokrijes minuse.

                          Sledeca ce pokazati da li sa umanjenim budzetom od sponzora i drzave bez prihoda od El moze klub da izdrzi zahtev navijaca sa foruma da se vratimo u El i da se borimo sa dva drzavna projekta iz PODGORICE i BEograda i jakog privatnika iz Zagreba.


                          Ja po po koji put ponavaljam, zelim Covicu odlazak iz KKCZ jer sam ubedjen da za 15 dana cemo imati 3 minimum NBA igraca i jos 3 EL igraca koji ce pohrliti da dodju u Beograd da igraju u KKCZu.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Ja sam samo jednu utakmicu gledao, ostalo highlightsi, nemam neki utisak da je mnogo bolji od Jovanovica. Ono sto Ristic ima bolje je sto je prosao nasu skolu kosarke, sto je bio odlican u Arizoni i sto zna BG, pa su to neke sitne prednosti. Kosarkaski jako slicni profili igraca na C.
                            Ristic je neuporedivo bolji od Jovanovica, sto doduse i nije narociti izazov... Makar ima dimenzije centra, dobru ledjnu tehniku i meku ruku, Jovanovic nema nista od navedenog.

                            Comment


                            • Zar mora taj sarkazam? Dugove su pravili i "dupli ugovori" to jest dovedu se igrači sa njima potpišu ugovori a zatim pošto iznevere očekivanja otpuste a dovede novi, praktično za jedno mesto dva ugovora i tako su "preplaćivani igrači" i klub ulazio u minus, dalje dvakluba na jednom budžetu i to nosi težinu...I neće doći niko u Zvezdu za džabe, pa sve da trener bude Greg Popović ali je potrebna katarza, potrebno je da predsednik izađe i kaže "Jesam, zajebao sam stvar sa Alimpijevićem... jesam, zajebao sam stvar što sam slepo slušao Miška...jesam, zajebao sam sa dovođenjem isluženih igrača koji su koliko god imali mali ugovor opteretili budžet kluba, jesam ali trudiću se svim svojim intelektom da to ispravim" i onda možemo da nastavimo da ponovo gradimo poverenje između kluba i navijača, da polako zidamo Zvezdu i gradimo uspeh, ciglu po ciglu.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Nas View Post
                                Ristic je neuporedivo bolji od Jovanovica, sto doduse i nije narociti izazov... Makar ima dimenzije centra, dobru ledjnu tehniku i meku ruku, Jovanovic nema nista od navedenog.
                                Rekoh gledao jednu utakmicu i na njoj nije blistao a bio je napadacki involviran. Lateralne kretnje nesto losije od Jovanovica, relativno bolji u low postu. Volio bih da grijesim i da si ti u pravu, jedino da vidimo kad i ako potpise na sta ce da lici u EC i ABA.

                                Comment

                                Working...
                                X