Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2018. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovi Nemci jako je vazno sto Cekinata prepoznaju u restoranima i na ulicama i sta je dobro za njegovo samopouzdanje... pihhh prekinuse Ducija
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Fernando
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Jaooo Dusane [emoji17]
        Tako malo.... [emoji17]
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Umoran je Cekinato
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Kakav teniski IQ ima Cekinato
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Gael Monfils je u pobjedi protiv Cecchinata servirao ukupno 81 put, od čega je prvi servis pogodio čak 77 puta!

              Comment


              • Kada ce ovaj Cekinato biti procesuiran zbog onog namestanja meceva/kladjenja? Nema nikakvih informacija u italijanskoj stampi..
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Prvobitno je kaznjen sa nekih 40000e i bio suspendovan 18 meseci, pa smanjeno na 12 , pa na kraju je kao Italijanski OK stao uz njega kao bile su nepravilnosti u istrazi, rokovi za iznosenje dokaza nisu nispostovani tako nesto. Na kraju mu je i ta suspenzija ukinuta a i navodno vracen i novac,

                  Navodno skromnog porekla porodicnog a zivi u MC vec nekoliko godina, cudan tip u najmanju ruku.
                  Similis simili gaudet

                  Comment




                  • Hvala na informaciji.. Tako je to u Italiji, kada treba da se mulja i ispravljaju krive drine ok i ts uvek idu ruku pod ruku..
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Gael Monfils je u pobjedi protiv Cecchinata servirao ukupno 81 put, od čega je prvi servis pogodio čak 77 puta!
                      Da gledao sam to juce, ali znas kakvi su to bili servisi. Na nivou Simone Halep. Ne znam da li mu je to bila taktika, ili ga nesto zeza.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • I Gaske se povukao ..ha bas me cudi,Hamburg je zanimljiv grad...tj predgradje...nicemu sem kladionicama ne sluze ovi turniri ispod mastersa,eventualno klincima koji se probijaju

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          I Gaske se povukao ..ha bas me cudi,Hamburg je zanimljiv grad...tj predgradje...nicemu sem kladionicama ne sluze ovi turniri ispod mastersa,eventualno klincima koji se probijaju
                          I Dominiku Timu da na njima grinda poene.
                          Sada mi je jasno Zasto je Monfils juce onako servirao. Izgleda da je povredjen.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • I prosle godine su se raspadali, povrede imali, predaje, povlacenja, ali mislim da je ova u poslednjih nekoliko unazad, najgora. Jos ako naprave neki rezultat na turnircicu (do 500), nema ih na sledecem, a mozda i dva. Po sablonu vec.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kuevas vodio protiv Basilasvilija u tb prvog sa 6:1 i izgubio ga (a posle i mec) sa 6:8 bas je u uzasnoj formi.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Thiem se bas bruka, ovo danas je bila teska katastrofa

                                Comment

                                Working...
                                X