Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2018. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što li nisam iznenađena
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Mora dobro da se spremi za Cincinati , tamo brani poene iz finala
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Idemo Andy po titulu

        Comment


        • Kako radi psihologija povrede,Andy se izmedju poena krece kao da ima cementne proteze u oba kuka.
          Igra dosta bolje nego u prvom mecu.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • U odnosu na Kvins je odlican danas,prvi mec u DC nisam gledao ,al vidim da je bilo mucenje

            Comment


            • Kakav raspad Edmunda u prvom setu. Neveroatno koliko mi deluje da nije motivisan. Protiv Novaka je imao ove godine mnogo vise motivacije. Endi solidan za sada.

              Comment


              • Ne bih ja bas zeleo,Endija u Noletovoj polovini za USO,ne kazem da bi ga dobio,tesko,al fino bi mogao da umori recimo Rafu ili RF

                Podigao je formu od pre W dosta,a tek ce do USO

                Dobio je Edmund Endija na Kvinsu,doduse i Noleta pre,al nije on njihov nivo, stvari polako dolaze na svaoje mesto
                Last edited by 61563; 01-08-18, 23:02.

                Comment


                • Edmund igra i sa dosta respekta prema Andy-u, zemljaci a i Murray mu je neka vrsta mentora jos od juniorskih dana
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Puno greši Endi
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Bravo Andy
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Izvuče se na mišiće i iskustvo Endi ali mi je drago posle svega.
                        Last edited by Marija81; 02-08-18, 00:42.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Veceras duel brace Zverev
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ne bih ja bas zeleo,Endija u Noletovoj polovini za USO,ne kazem da bi ga dobio,tesko,al fino bi mogao da umori recimo Rafu ili RF

                            Podigao je formu od pre W dosta,a tek ce do USO

                            Dobio je Edmund Endija na Kvinsu,doduse i Noleta pre,al nije on njihov nivo, stvari polako dolaze na svaoje mesto
                            Gledao sam meceve Endija u Vasingotu .... i mogu da kazem samo da ima jos mnogo, mnogo, mnogo, mnogo, mnogo da radi da se vrati na stare staze .... Tako da ne bih imao nista protiv da Novaku uleti on na US-u - bilo kada.
                            Mislim da bi ga rutinirao.Pravog Mareja ocekujem tek pred sam kraj ove sezone ili pocetkom sledece.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Sandu kakva su ocekivanja bila za Novaka na W... veoma skromna a on dobio nikad boljeg Rafu na travi i posle titulu uzeo.

                              Endi uvek moze da davi protivnika kao zmija zabu.

                              Nego gleda li neko Iznera i Rubina, brzi gonzales, Visko u transu a Rubinu je upravo otpala patika, sprzio je patiku od par proklizavanja 😂

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Gledao sam meceve Endija u Vasingotu .... i mogu da kazem samo da ima jos mnogo, mnogo, mnogo, mnogo, mnogo da radi da se vrati na stare staze .... Tako da ne bih imao nista protiv da Novaku uleti on na US-u - bilo kada.
                                Mislim da bi ga rutinirao.Pravog Mareja ocekujem tek pred sam kraj ove sezone ili pocetkom sledece.
                                Pazi slazem se ja i da je Endi sad u top formi (i ma ne sad nego uvek) Djokovic mi je favorit,sem kad mu nije trener Lendl...gledao sam ga u Kvinsu i sinoc ,znaci mesec dana razlike ,prilicno je bolji Endi,daleko od pravog,servis prilicno gresi prvi,pa i duple pravi,i jos svasta,al opet do USO ima jos nekih mesec dana i ono ne bih voleo Endija ne zbog nekog straha od poraza,nego sto mislim da ce dici formu,a zelju da se vrati ima koliko sam primetio i grisce...pa rekoh nek zamara malo RF ili Rafu uzme koji set,a ne Noleta

                                Ja i dalje licno mislim da ,samo Rafa,ako sve bude ok(mislim na zdavlje) moze da ugrozi Noleta na USO....ali i dalje sam 55/45 na strani Noleta,a to je recimo manje nego sto sam davao sansu na W ,taman sam ocekivao ,lagano ,al me Rafa bas iznenadio,onom igrom po meni najoblji njegov mec na travi od 2008 i finala sa RF,al na kraju srecom pobedio Nole

                                Delpo moze isto da namuci al sumnjam i da pobedi,ostali za sad tanko,mada Zverko trenira vec neko vreme sa Lendlom to bi u buducnosti mogao biti problem
                                Last edited by 61563; 03-08-18, 00:25.

                                Comment

                                Working...
                                X