Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2018. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Nek ostane ovde zapisano da Nole uzima Vimbldon.
    Ovo je bilo jucer.

    Jesi li promijenio misljenje?

    Comment


    • Nisam, mada zabrinjava malo ono sto sam procitao o mecu, sto si napisao kako mu je govor tela u TB bio los i da je bio nervozan.

      Mislis li da je fizicki spreman za Slem?
      Last edited by Mr. Wolf; 24-06-18, 18:32.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by 147 View Post
        Nije ni lako da budem iskren. Drugar mu je. Najlakse je da on redje komentarise Novakove meceve. Ako je objektivan u svim ostalim to je ok.

        I da, ne bi Pralici bilo lako da pogleda Novaka u oci ako bi bio objektivan i kritikovao ga u nekim trenucima. Zato, po meni, bitne Novakove meceve on ne treba da komentarise. I da, jel ima neko neki info zasto Visko nije komentarisao danasnji mec ?
        Sto mora Viskovic. Nedelja, odmori... pitaj boga gde je..

        I ne nije tacno.... njega Visko nikada ne kritikuje vec tacno prenosi sta mu se desava tog trenutka, tacno zna i kao i gde gresi, sta bi trebalo da popravi.
        Dok Pralica ne...samo se smeska i ok idemo dalje. Niko ne trazi niti ocekuje da ga kritikuje, pa taman posla. To prvo nije profesionalno.

        Novak se od pocetka treceg bas mucio u svim svojim servis gemovima, Cilic svoje osvajao lako, igrao sigurno, sa vecim samopouzdanjem, bolje udarao, odlicno riternirao... i bilo je pitanje trrnutka kada ce Cilic rezultat da preokrene u svoju korist. Pralica je prenosio kao da je egal u svemu, kao da je pocetak meca pa je sve moguce... kao kada roditelj gleda svog predskolca u nekoj predstavi i ono nije bas sjajno, zaboravio tekst, ali roditelj se smeska, tapse jer je njegovo dete za njega najbolje i treba mu podrska.

        Kada je Novak ono pobedjivao i dominirao nije mi to smetalo...sada me ubi, para usi.

        Viskovic je najbolji teniski komentator sa svim manama koje je stekao poslednjih godina, to se tako dobro vidi samo na primeru Novakovih prenosa.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post

          Viskovic je najbolji teniski komentator sa svim manama koje je stekao poslednjih godina, to se tako dobro vidi samo na primeru Novakovih prenosa.

          tt
          +1

          Sve rečeno.

          Comment


          • @miloolja Slazem se sa svime. Ja se nisam dobro izrazio. Kada sam rekao da ga kritikuje, mislio sam na to da bude objektivan u tom trenutku. A to da bude objektivan je da kaze nesto negativno o trenutnoj situaciji I nacinu na koji igra. To svakako nije lako uraditi nekome ko je toliko blizak sa Novakom.

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Nisam, mada zabrinjava malo ono sto sam procitao o mecu, sto si napisao kako mu je govor tela u TB bio los i da je bio nervozan.

              Mislis li da je fizicki spreman za Slem?
              Fizicka sprema na travi ne bi trebala da bude nepremostivi problem. Medjutim, Novak ne vjeruje sebi u kritcnim trenutcima. A na travi odlucuje relativno malo poena, pogotovo protiv velikih servera.
              Last edited by NI; 24-06-18, 19:44.

              Comment


              • Ako sam dobro procitala na tviteru, danasnji mec je najduze finale Kvinsa u istoriji.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Cilic bi lako mogao da osvoji Wimbledon ove godine.

                  Comment


                  • Cilic ubedljivo najveci nivo pokazao u ove 2 nedelje i nije prvi favorit samo zato sto je CAR i nikad ne znas kad ce da se raspadne
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by zdravkelja View Post
                      Cilic bi lako mogao da osvoji Wimbledon ove godine.
                      Cilic je sada drugi favorit, ali sve je neizvjesno. Poslije danasnjih finla, ne mozes se kladiti na pobjednika Uimbldona.

                      Nemojte podcjenjivati Rafine sanse u novonastalim okolnostima.
                      Last edited by NI; 24-06-18, 20:04.

                      Comment


                      • Osim ako ne dobije najbolji zreb u istoriji, Nadal moze da bude zadovoljan ako odbrani bodove

                        Comment


                        • Svaka cast Cilicu, lep tenis igra, ima sve udarce, za visinu se sjano krece...ali on je meni tako nestabilan i nesiguran da nikada ne znam kada ce da prospe sansu i da nestane...onoliko puta vidjeno.
                          Za danasnje finale samo respect

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by zdravkelja View Post
                            Osim ako ne dobije najbolji zreb u istoriji, Nadal moze da bude zadovoljan ako odbrani bodove
                            a znajuci Nadala, dobice celendzer zreb
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Poslije velike fluktuacije su se kvote stabilizovale:

                              Code:
                              Federer	32.3%
                              Novak	14.7%
                              Cilic	11.8%
                              Nadal	10.1%
                              Kirjos	5.2%
                              Zverev	4.9%
                              Raonic	4.1%
                              Mari	3.6%
                              ostali	13.4%
                              Federer je malo losiji, ne racunaju da je poraz od Corica bitan.
                              Novak je bitno bolji, ocigledno im se svidja igra. Ne pridaju znacaj danasnjem chokingu.
                              Cilic je bitno bolji, ali ocigledno ne vjeruju da ce izdrzati do kraja.
                              Nadal bolji, mora biti prostora za njega u danim okolnostima.
                              Ostala trojica su otprilike na istome.
                              Last edited by NI; 24-06-18, 20:46.

                              Comment


                              • Ne verujem da će Nadal da osvoji (čudno zvuči čak i kad samo napišem ovo ), ali imam utisak da će mu ovo biti najbolji Wimbledon poslednjih godina.
                                Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                                Comment

                                Working...
                                X