Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2018. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by TeaFam View Post
    Fora.

    Bar sam duhovit
    Idi ...begaj

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Fali Novaku malo samopouzdanja , i to cak i jedan Cilic ume da iskoristi. Na travi je samopuzdanje mnogo bitno. Ali dobro, nece skoro ovako dobru sansu Marin protiv Novaka da ima. Neka pamti ovo Novak, pa da mu ne bude krivo ako bude opet u sitaciji da ga pobedi 14 puta zaredom...

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        pazi kad sam isto to pomislila
        Jesi li pomislila da imas oboje ili obojicu? hahahahah

        Ma i Olja je isto to pomislila nego se folira.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by TeaFam View Post
          Jesi li pomislila da imas oboje ili obojicu? hahahahah

          Ma i Olja je isto to pomislila nego se folira.
          Obadve

          i nemoj vise da trolujes o fantaziju, dobicu opet prituzbe
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ajde Novače po brejk
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Ali on i dalje ne popusta sa ovim Caree 😂
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Fali Novaku samopouzdanja u clutch situacijama.. to sto ne moze da brejkne jednog Cilu znaci da je stari nivo jos daleko, ali nista sto ne moze da se dostigne u naredne 3 sedmice.. Definitivno bolja igra nego na sljaci, ali Zverev, Anderson & co u prvoj nedelji na W mogu biti nepremostiva prepreka..
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Imam utisak da je to izgovorio bar 100 puta do sada,smorio je.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Jedino servis dobar danas.

                    Comment


                    • Tačno je Novak ostao bez snage
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Eee Nole kralju...

                        Comment


                        • Bilo je pitanje trenutka u trecem kada ce..

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Odlican mec, svaka cast obojici, moguce da je na kraju presudila fizicka sprema, ali i Cilic nije odustajao, sto za njega nije karakteristicno
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Mislim da ovo nije strasno. Novak ako na njega naleti na W, dobice ga 99%. Cilic ne moze Novaku da uzme tri seta..

                              Comment


                              • Eto osvoji Čilić Kvins.
                                I pre nego što me ispravite svesno sam prešla preko onog finala sa Nalbandijanom.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X