Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by salelesa View Post
    80000 prodatih karata, računaj da je bilo preko 90!
    Dve utakmice su meni ostale u sećanju kao najposećenije.. Zvezda-Milan, drugi dan, na severu smo bukvalno stajali jedni drugima na glavama, i Zvezda-Drezden, gde je bila situacija da se na poluvremenu 300ak ljudi pojavilo na KROVU istoka, a spiker je molio publiku da se zbije da bi i ti ljudi mogli da stanu negde!
    Ja sam bio na utakmici u Nišu, protiv Partizana, kada je oboren rekord po broju gledalaca. Stadion kapaciteta 20-22 000 stajaćih mesta (stari čair) je imao prodatih svih 22 000 karata. JOš 4-5 hiljada ljudi je ušlo na razne načine....a onda je pukla ograda na južnoj tribini. Rešenje je bilo takvo da su ljudi posedali na atletsku stazu....nije bilo ni jednog incidenta, a Partizan je slavio sa 1:0......zamislite takvo što danas....
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Nezamislivo. Nego mi to bode oči, rekordna poseta protiv Partizana, hm..

      Comment


      • Hebem te, organe reda.
        https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-...e-foto/ve128ke
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Verujem i nadam se da su postupili onako kako inače postupaju, disciplinovano. Znači da nisu imali naređenje da "smire" rulju i ponašali su se u skladu sa naređenjima koja su imali i ovlašćenjima.
          U suprotnom je to totalni mrak države i dokaz da među huliganima ordinira služba koja sebe stavllja iznad države.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Verujem i nadam se da su postupili onako kako inače postupaju, disciplinovano. Znači da nisu imali naređenje da "smire" rulju i ponašali su se u skladu sa naređenjima koja su imali i ovlašćenjima.
            U suprotnom je to totalni mrak države i dokaz da među huliganima ordinira služba koja sebe stavllja iznad države.
            Njihov posao jeste da smire rulju i trebali su da ispendrece stoku da se smiri - zamoga vakta na tribinama tako je bilo, a bili su obicni prasinari iz beogradskih stanica Policije plus konjica oko stadiona, a ne Zandarmerija pod punom opremom.
            Ovako, propustena je ko zna koja prilika da se pokaze da se zeli resiti problem nasilja na tribinama i da normalni ljudi nemaju sta da traze na istim pored dripaca.
            Last edited by kronostime; 23-04-18, 08:12.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Odlicna uvertira pred kup.Kakav li se haos očekuje u Surdulici i njihovom pasnjaku:

              IMA POVREĐENIH Haos pred finale Kupa: Žestoka tuča navijača Partizana na naplatnoj rampi kod Niša

              Comment


              • Originally posted by John Dies at the End View Post
                Odlicna uvertira pred kup.Kakav li se haos očekuje u Surdulici i njihovom pasnjaku:
                Trebali su na naplatnoj rampi da izdvoje za zabranjene, dozvoljene i za Kimijeve posebne trake kako ne bi dolazili u dodir i sukob.
                Jebeni jug Srbije ne može ništa valjano da se odradi.
                Odmah su trebali te da sprovedu u KPD.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by John Dies at the End View Post
                  Odlicna uvertira pred kup.Kakav li se haos očekuje u Surdulici i njihovom pasnjaku:
                  Obicno se postavi izvor informacije. Ne kazem da nije tacna, nego cisto da znamo sta citas.

                  Comment


                  • Bljuc Nezgodno mi je da postavljam linkove na mob i mob aplikaciji

                    Sta citam. Sveeeeeeeee ali bukvalno

                    Comment


                    • Zabatali to, zarad mirnije glave, veruj mi, klosari su veliki.

                      Inace, nema čudjenja, ovo je sve ocekivano i upozoravano.
                      Ne znam sta ste ocekivali? Taj sukob se nece sigurno resiti tako sto ce jedna frakcija reci ok, vi ste u pravu, mi cemo da se sklonimo a vi nastavite. Nemam zelju nijednog trenutka da branim bilo koga, ali ako je vec policiji, FSSu u interesu da nema ovakvih scena organizacija je morala da bude daleko bolja, pocev od toga gde se igra finale. Molim da se zabranjeni ne mesaju u ovu pricu.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Trebali su na naplatnoj rampi da izdvoje za zabranjene, dozvoljene i za Kimijeve posebne trake kako ne bi dolazili u dodir i sukob.
                        Jebeni jug Srbije ne može ništa valjano da se odradi.
                        Odmah su trebali te da sprovedu u KPD.
                        Komso, ja se uzdam upravo u nisku zandarmeriju - izlomice ih u povratku.
                        I treba.
                        Nasli su, magarci, gde ce da se biju.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Komso, ja se uzdam upravo u nisku zandarmeriju - izlomice ih u povratku.
                          I treba.
                          Nasli su, magarci, gde ce da se biju.
                          Biće desetkovani još u odlasku....do kapaciteta stadiona U povratku s posla, kod Mrkinog kafića, "Niški Kartel" je prikupljao energiju za put do Surdulice, gajbe piva su sam zujale oko njih 30-ak...
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Biće desetkovani još u odlasku....do kapaciteta stadiona U povratku s posla, kod Mrkinog kafića, "Niški Kartel" je prikupljao energiju za put do Surdulice, gajbe piva su sam zujale oko njih 30-ak...
                            E jebaga
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment




                            • Vozila koja su se zatekla na naplatnoj rampi "Nais" kraj Niša odatle se nisu pomerala neko vreme jer su se, kako kažu na "Naisu", navijači Partizana tukli na samoj naplatnoj stanici. Očevici kažu da su se koristile i motke, prisutna je bila i policija, a kolona automobila se pokrenula nešto pre 17 sati.

                              Neki od građana koji su se javili Južnim vestima kažu da u tuči učestvuje stotinak mladića, a drugi navode da se navijači tuku i sa policijom, te da polako pristižu nove policijske snage.

                              Na naplatnoj rampi "Nais" kažu da saobraćaj nije preusmeren, već zaustavljen.

                              https://www.juznevesti.com/Hronika/T...i-Nais.sr.html
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • https://video-node-6-b-pl-krk-1.drea...Q&e=1527110438

                                Lebe mekani
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X