Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sima :)
    Kao što rekoh pre,mnoge stvari se sada dešavaju kojih nismo ni svesni ,, ovakvi dogadjaji za koje čujemo su samo vrh ledenog brega.Sada je to otišlo mnoooogo daleko,premijeri podržavaju i mešaju se u sport,napadaju se novinari,šta je sledeće!?!?!?!
    Ne znam samo kako će dorna rešiti situaciju sa gledaocima i "raznim predmetima" koji će doletati na stazu (kako su nagovestile pojedine grupe navijača) a pitanje nad pitanjima je -kako će dorna znati čiji navijači su štaa uradili.........To je sada sve samo ne sport,čekam samo kada će Engleska kraljica da se oglasi ovim povodom i kome će dati podršku :/
    A sve to zbog drakonskih kazni i rastegljivih pravila koja su takva kakva jesu samo da bi se mogla upotrebiti kada to dorni odgovara...

    A voleo bih da mi neko od protivnika teorija zavere objasni kako to da u dorni sede samo španske glavešine,,,kako to da španija ima tooooliki broj trka moto gp u kalendaru i pitanje nad pitanjima a zašto se sada JAVNO javljaju političari (radili su to i pre ali tajno)???
    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Uvek nesto mislim da se ovakve vesti napumpaju, da to uopste ne izgleda tako kako se pise.

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

        Comment


        • Strasno,prosto ne mogu da verujem sta citam ...u svakom slucaju od danas Marquez ima jednog fana vise
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • Ništa od toga nije neočekivano. Ko na Rossija krene, u startu se... Italijanski mediji su takvi. Za Lorenza i Marqueza se verovatno tek spremaju posebni događaji...

            Comment


            • Zamislite da je zadnja trka u Italiji, e to bi bilo pravo ludilo kao sto je bilo u Mizanu, samo mislim da bi jos vece ludilo bilo.

              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

              Comment


              • Jest' bezvezan razlog, ali forum je zivnuo od ovog incidenta
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by quard1aN View Post
                  Jest' bezvezan razlog, ali forum je zivnuo od ovog incidenta
                  Ni sam Rosi ne moze da mrzi toliko Markeza, koliko mogu njegovi fanovi
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Bio sam prošle godine u Muđelu, u Rosijevom fan pitu. Svi su navijali za Markeza kad se borio za prvo mesto sa Lorencom i svaki put ga gromoglasno pozdravljali. Mislim da bi za koji godinu kad prestane Rosi da vozi većina navijala za Markeza. Sad je sam kriv što će ga većina čak možda i svi Rosijevci mrzeti!

                    Послато са C2105 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Kalendar za 2016.sa malim promenama!
                      sigpic

                      Comment


                      • I sada da je Rossi čovek, trebao bi prvi da apeluje na sve imbecile koji su spremni da u Rossijevo ime fizički napadaju porodicu MM, da ostave na miru familiju Trkača i da ih lično smatra imbecilima, Ali nekako sam skeptičan( a nebi me ništa iznenadilo , jer je u igri ogromna kinta, da je to delo njegovih "najvatrenijih" obožavaoca i sponzora iz Napulja pod imenom camora, Ako se ne oglasi ovim povodom, onda je Casey sve vreme bio u pravu kada za Rossija pričao da nije problem u njegovom načinu trkanja, već u njegovom karakteru i Machiavelističkom pristupu(cilj opravdava sredstva) u jednom od najopasnijih sportova na svetu.Tada sam mislio da je Casey samo ljut kao svaki gubitnik.A ako se Rossi javno ne izjasni o ovome, MM jednostavno treba da napusti MotoGP i da da izjavu da se neće trkati dok god mu se Rossi javno ne izvine i celoj porodici, pa neka DORNA, Honda, Yamaha, Yakuze, Italijanska Camora, vide ko će koga da bije da maltretira da zastrašuje i sl. Uredu je za Vozača da prihvati rizik da pogine na stazi tokom trkanja, ali da završi karijeru jer je Takmac ima Sponzore iz Napulja koji su spremni da lome Ruke i Noge , i Sl.Neka vide ko im se trka , Ko su ljudi koji stoje iza "Najvećih" Lepo sam napisao da su crvene Brigade i Bader mainhof amaterske udruge u odnosu na Rossijeve "FANOVE"

                        Comment


                        • I vi neki sa foruma da ste malo ljudi, ne bi terali kontru, ispravljali krive Drine..

                          @Brana

                          Sta su promenili u kalendaru?

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                          Last edited by BogdanB; 02-11-15, 18:39.

                          Comment


                          • Bogane izmenjeni su datumi tako sad npr Silverstone vise nije u avgustu, male su izmene ali svakako znacajne ako se karte kupuju u promo periodu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sad bas gledam I stari kalendar, koji je prvi izasao, rotirali su Ameriku I Argentinu. Stavili su da je Malezija predzadnja trka a na prvom kalendaru je bila cetvrta pred kraj.

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                              Comment


                              • Da, e sad koliko je to dobro tek cemo videti. Iskreno se nadam da nas nece zateci neke napucane cene...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X