Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala za link, emotivan film, što se i očekivalo... Očekujem da će sledeći deo izaći za 2 godine i Doktora u glavnoj ulozi ponovo...

    Ipak, bolji utisak mi je ostavio Fastest, Ewan McGregor je jedan jedini (Brad odradio naraciju sasvim korektno, ali nije to to) a i muzika je bolja u Fastestu, iako su radili isti momci...

    Comment


    • Super film, meni se svideo, dosta novih stvari naucio.

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Malo o 2016.

          MotoGp

          Skot Reding iz Marc VDS u Pramac Dukati.
          Tito Rabat iz Moto2 u Marc VDS.
          Loris Baz iz Forward Racing u Avintia Racing.




          Moto2

          Luis Salom iz Paginas Amarillas HP 40 u Sports-Millions-Emwe-SAG.
          Jonas Folger iz AGR Team u Dynavolt Intact GP.
          Dany Kent i Migel Oliveira iz Moto3 u Leopard Racing.
          Xavi Vierge u Tech3.
          Sam Lowes iz Speed Up Racing u Federal Oil Gresini Moto2.




          Moto3

          Fabio Quartararo iz Estrella Galicia 0,0 u Leopard Racing.
          Andrea Locatelli iz Gresini Racing Team Moto3 u Leopard Racing.
          Joan Mir u Leopard Racing.
          Nicolò Bulega u Sky Racing Team VR46.

          Comment


          • Marc Marquez se povredio i morao na operaciju ruke. Još je rano za prognoze u vezi toga da li će voziti u Japanu, kažu doktori.

            http://ewn.co.za/2015/09/30/Marc-Mar...ese-Grand-Prix
            sigpic

            Comment


            • Hernandez i Eugene Lavery su deo Aspar tima za 2016.

              Sto se tice Marca, kazu da nije nista toliko strasno, da ce preko noci ostati u bolnici i od sutra, odnosno prekosutra krece oporavak, veruju da ce biti spreman za Japan. Sad se samo postavlja pitanje koliko je to spreman i da li spreman znaci i konkurentan?
              sigpic

              Comment


              • Ja malopre odgledah Hitting the Apex. Svidelo mi se. Mozda je jos neko gledao, pa da podelimo utiske!
                sigpic
                No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                Comment


                • Originally posted by Gogi View Post
                  Ja malopre odgledah Hitting the Apex. Svidelo mi se. Mozda je jos neko gledao, pa da podelimo utiske!
                  Gledao par puta u proteklih desetak dana. Moram da priznam da nisam odusevljen iako sam bas nestrpljivo iscekivao da ga odgledam. The fastest mi je ostavio bolji utisak. To je samo moje misljenje.

                  Comment


                  • Na film gledam vise kao na pokusaj da se docara svet motoGP-ja ljudima koji ga neprate. Cenim da oni koji su u prici godinama i naravno ko pamti sve momente i sezone vidi propuste u tezama. Voleo bi da film podstakne neke nove ljude da nam se pridruze i uvere se koliko je ovaj sport fenomenalan i zanimljiv.
                    sigpic
                    No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                    Comment


                    • @Gogi - da slozio bi se sa tobom da su ga vise iskomericijalizovali. Pogoto glas Bred pita :/ ne cuci mi nekako

                      Comment


                      • Što se filma tiče, slažem se da je Ewan McGregor bolji narator. Film je OK, ali očekivala sam više. Definitivno, Fastest je bolji!
                        Deo sa Simoncellijem je dirljiv, ali mi je bilo krivo što nisu snimili njegov spomenik u Corianu koji nestvarno izgleda. Prikazali su plamen, ali su propustili glavnu stvar.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nije prvi put da je Hollywood pokusao da komercijalizuje nesto i upropastio stvar. Ovde se to nije desilio(hvala Bogu), verovatno jer su se producenti temeljno raspitali, pa odlucili da bude vise omaž, tj dokumentarni film, nego igrani film. Takve vrste realnosti nemogu da ekranizuju niti verodostojno prenesu na platno. Dovoljno je da se obrate kolegi iz branše Patrick Dempsey, on zna odlično.
                          sigpic
                          No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                          Comment


                          • http://trke.rs/lorenzo-povredio-rame-tokom-treninga/

                            Comment


                            • Rabat je povredjen!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Brana View Post
                                Rabat je povredjen!
                                Sta se desilo i jel vozi u Japanu?
                                sigpic http://caseystoner.com.au/

                                Comment

                                Working...
                                X