Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • polomio je levu podlakticu ali će probati da vozi u Japanu

    Comment


    • Ide nam Hayden :/
      Last edited by Brana; 08-10-15, 15:47.
      sigpic

      Comment


      • Gone but never forgotten!!!

        Comment


        • Jel ima jos karata u prodaji za Valensiju?

          Comment


          • Stavicu ovde, valjda nece niko da se ljuti

            Izgleda da ce neka nasa agencija da organizuje sledece godine odlazak u Brno, Austriju I mozda Mizano. Kada izbace oni sve to, ja cu da napisem.

            Edit: Dopisivao sam se sa njima na fejsu ali mi nisu jos odgovorili na zadnju poruku

            Богдан
            Cuo sam da bi mogli da organizujete odlazak na Motogp trku u Brno. Kada ce se znati vise informacija?
            Pozdrav


            Zanimljiva putovanja
            16:59
            Pozdrav Bogdane, 99% će biti organizovana grupa. Tačnije ćemo znati kada budu objavljene cene ulaznica za narednu sezonu. Biće bus iz Beograda, jedno noćenje sa dorukom i ulaznica u paketu. Očekujemo da će ceo paket koštati cca.170-180€.
            Takođe sledeće godine se pre Brna vozi trka na Red Bull ringu 14.8. u Austriji. I tu ćemo praviti paket bus, i ulaznica, to će biti bez noćenja, a za cenu ćemo videti.


            Богдан
            17:01
            Znaci za Brno ce biti samo subota (treci, cetvrti trening I kvalifikacije) I u nedelju trka?


            Zanimljiva putovanja
            17:04
            Tako je. U subotu rano ujutru bi se stiglo u Brno oko 8:30-9h, a polazak u nedelju posle trke, oko17h


            Богдан
            17:09
            Znaci moze da se zakace treninzi, posto oni pocinju od 09h (moto3). To mi je bitno da ne budu samo kvalifikacije.
            Polazak bi verovatno bio iz Beograda tokom noci?
            Da li ce vasa ponuda biti skuplja kako vreme ide, posto ce I ulaznice biti skuplje?

            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
            Last edited by BogdanB; 22-10-15, 19:56.

            Comment


            • Mnogo je to novca za samo 2 dana i jedno noćenje...

              Comment


              • Sve ima svoje prednosti I mane. Ovde se ne cimas oko prevoza I za smestaj.Ako ides kolima ili busom nekim do tamo, mora da se iscimas. Ako bi ovo bilo 170 evra, to je skoro 30 evra manje nego vi kad ste bili ali ste vi zato bili dan vise. Kakav dorucak kada treba u nedelju da se porani na trku?
                Valjda je u ovu cenu uracunata I glavna tribina,valjda C ako nisam pogresio. Ja da se pitam, verovatno bi spustio malo cenu, barem u pocetku da bude manja cena zato sto je pocetak prodaje. Ja bi se prijavio I sam da odem ako ne bi niko od mog drustva isao.

                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                Comment


                • Forum je zajednica, što ljudi lako smetnu s uma... Ako se osoba - dve neprimereno ponašaju onda se one upozore ili šta već. Ako je to epidemično, kao danas, onda mogu ili svi kolektivno da se sankcionišu (što ubija poentu diskusije) ili da se učini kao sad - brisanje postova i zatvaranje teme.

                  Comment


                  • Tema je sada otkljucana. Nadam se da mozemo da se vratimo u redovno stanje. Pozdrav za nove clanove, vidim da ih ima puno i nadam se da ce ostati aktivni. Pozdrav i za stare clanove i vidim da su se pojedini ponasali odgovorno u ovom haoticnom perodu

                    Ovo sto cu sada napisati odnosi se na pojedine clanove, a oni ce se sigurno prepoznati. Dakle, sve ove gluposti koje sam, na zalost morao da procitam, bice obrisane, garantujem

                    Comment


                    • Danas je rodjendan Kraclou I to 30-i.

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                      Comment


                      • I jedna lepa vest- De Angelis se vratio kuci : )
                        IodaRacing's Alex de Angelis says he is 'delighted' to have returned home after being released from hospital in San Marino on Wednesday.

                        De Angelis spent two weeks in intensive care at the University Hospital of Dokkyo in Mibu, Japan after a high-speed spill in FP4 at Motegi.

                        He was later transferred to Italy and spent 48 hours in the State Hospital of San Marino this week before being released.

                        De Angelis has been ruled out of action until the first winter MotoGP test in February 2016 and will undergo constant check-ups and engage in physiotherapy over the coming weeks and months to return to fitness.

                        “I'm really happy to be back home. This is a very positive sign for me and I'm looking forward to getting back to train,” said de Angelis.

                        “The doctors have ruled out for the time [being] I come back on my bike, but it's okay because in the winter however you cannot try or ride. I will use this time to get back in shape and to get to the first test of the next year ready for the season.

                        “Once again I want to thank all the medical staff who assisted me both in Japan and in San Marino.

                        “Thanks again to the Clinica Mobile and to all the fans and friends that make me feel their closeness, even when I was away.”
                        Izvor-crash.net
                        sigpic

                        Comment


                        • Super. Kako je sve izgledalo na stazi, dobro se zavrsilo.

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • Slazem se, imala sam osecaj da cemo duze cekati na neke lepe vesti, ali ovo je vise nego odlicno
                            Mozda ga budemo videli i u Valensiji, doduse samo kao posmatraca, ali bolje ista nego nista
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.sportklub.rs/moto-gp-ludn...znica-600-evra

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                              Comment


                              • Daisy Duck

                                http://www.marca.com/2015/10/30/moto...446238320.html


                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                                Comment

                                Working...
                                X