Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Superiska Znam gde cu 2016.

    Comment


    • Comment


      • Daleko smo mi od ovoga... nazalost http://www.motogp.com/en/news/2015/D...y+in+Australia
        sigpic

        Comment




        • Pedrosa na testu u Valensiji, Red Bullova reklama na oplati je najveća vidljiva novina za 2015. za sad... U to ime, Repsol je ove godine produžio saradnju sa Hondom do kraja 2017, a pominjalo se ranije da Red Bull želi da uđe većim delom u tu priču, do mere glavnog sponzora (dakle Red Bull Honda). Mislim da je ovo korak u tom smeru, može se desiti da već 2017. Red Bull logo bude jednak Repsolovom...

          Comment


          • Sad jos vise volim Monster
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Najveća je tuga što nisu skupili damu da budu title sponsor Yamahi od prošle godine, ali dobro, tu su, vide se...

              Comment


              • A sta je sa Rockstarom ? JL ga furao kad je usao u Motogp klasu, sad ga ne vdim ni od korova :/

                Comment


                • Otpali prošle godine jer je Monster spremio paket da sponzoriše obojicu. I ovako Lorenzo od njih dobija 500 tisuća više direktno i milion više u plati zbog sponzorstva tima... A sa novim ugovorom je verovatno dobio i više...

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Najveća je tuga što nisu skupili damu da budu title sponsor Yamahi od prošle godine, ali dobro, tu su, vide se...
                    nije los ni Movistar, a mislim da nece Monster zbog Tech 3... ma neka pise Stark samo da ima para $$$$
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Stark industries

                      Comment


                      • Comment


                        • Al bi to lepo leglo sa sve trulo visnjom i zlatnom

                          Comment


                          • Mislio sam na ovo, samo me mrzelo da prebacim na Srpski da bi imao Š

                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Izvini Mile , Vanja i ja smo u naucnoj fantastici



                              Nesto na ovaj fazon
                              Last edited by Drezik; 21-11-14, 11:56. Reason: Because Ironman

                              Comment


                              • Нисам знао где да ставим ово, ваљда је овде ок. Спада у информације, додуше, не конкретно везано за Мото ГП лудило.

                                Срђан Ерцег мало пре:

                                Počela prodaja karata za Veliku nagradu Češku u MotoGP-u u Brnu 2015.
                                Trodnevna ulaznica 52 evra.
                                Kupovina moguća na zvaničnom sajtu MotoGP-a. https://secure.motogp.com/en/Race+Ti...vents+Info/CZE ‪#‎MotoGP‬
                                Nije reklama, već obaveštenje svima koji su zainteresovani.
                                Preporučujem da idete u Brno i ne propustite ga, pošto se može desiti da je poslednja trka u Češkoj u dogledno vreme, nažalost...
                                Значиће неком вероватно.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X