Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment


      • ja mislim da sam jedini fan motogp koji nije ujedno i fan motocikala

        strogo 4 tocka, pravi sam automobilski entuzijasta mada merkam neki Piaggio Beverly za naredno leto
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Bome i Aprilija je izbacila novi model , zatim Ducati paginale necu vise da pisem

          Comment


          • Rossi titula 2015. ili ipak ne?!
            http://www.motogp.com/en/news/2014/R...ances+for+2015
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Miletić View Post
              mada merkam neki Piaggio Beverly za naredno leto
              Uzmi bre Yamahu Virago 250 ko čovek...

              Originally posted by Brana View Post
              Više šansi ima za sledežu nego ove godine... Marc će biti opušten, ali poklapanje da dobije svaki duel u prvih 10 trka teško da će ponovo imati. A Yamaha za 2015. deluje bolje nego što je bila ona za 2012... Ali videćemo, njihvoi deli su neprocenjivi, tako da eto - svi žele još boljeg Rossija.

              Comment


              • Originally posted by Brana View Post
                Sta ce mu vise, ima ih, uh koliko ono bese?

                Comment


                • Moram da priznam - nikad cuo za pomenuti model, kao sto sam rekao nisam neki fan motocikala... Sad guglam malo ali nije to u mom fazonu, mada jeste lep zaista

                  ovako ja gledam na sledecu sezonu - ako je Doktor ove sezone posle brutalne dominacije u prvom delu iste i 12 pobeda MM-a na "svega" 62 poena, onda se mora uzeti u obzir za titulu ako odrzi konstantnost dobrih rezultata (podijumi), jer je pretpostavka da ce snaznije Yamahe da udju u naredni sampionat i da nece biti takve demonstracije sile pocetkom naredne sezone
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Miletiću , kako si zagriženi fan 4 točka , a kupuješ motor ?
                    Uzgred , ja prodajem virago 250 , jer hocu da kupim virago 750 .
                    A što se tiče nedominacije honde početkom iduće sezone , verovatno će tako i biti , ali mislim da će VR teško do još jedne titule . Mada , naravno da sam i ja jedan od mnogih koji bi to žarko želeli !

                    Comment


                    • Titula je naša VR/46 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Iggy Pop View Post
                        Miletiću , kako si zagriženi fan 4 točka , a kupuješ motor ?
                        Uzgred , ja prodajem virago 250 , jer hocu da kupim virago 750 .
                        A što se tiče nedominacije honde početkom iduće sezone , verovatno će tako i biti , ali mislim da će VR teško do još jedne titule . Mada , naravno da sam i ja jedan od mnogih koji bi to žarko želeli !
                        jesam lud za automobilima, i zaista ne volim dvotockase, tacnije sve osim skutera koje smatram za letnju sezonu veoma korisnim jer mogu da budu prakticnije i brze resenje od automobila a Beverly planiram da kupim iz prostog razloga sto na obicnoj 50ccm Vespi izgledam smesno sa svojih 195cm i oko 100kg
                        samo sam konstatovao posto vidim da su neki kacili slike nekakvih snaznih motora, da sam verovatno jedini motogp fan koji u sustini ne voli te "brze" motore, odnosno volim samo da ih slusam i gledam u trkackim varijantama u rukama profesionalaca
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • 10624752_10152990013050769_8062584414898216628_n.jpg

                          Kako bi ljudi iz moto gp-a rekli : "Two wheels off the ground! Did you know Marc Marquez can even fly? "
                          sigpic

                          Comment


                          • Gospodo-usporeni
                            https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater
                            sigpic

                            Comment


                            • U Laguni je mnogo impresivnije, u prvoj krivini... Ovo samo zbog ivičnjaka.

                              http://www.motomatters.com/blog/2013...n_flight_.html

                              Comment


                              • MotoGP™ to return to Austria in 2016
                                http://www.motogp.com/en/news/2014/M...ustria+in+2016
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X