Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za ljubitelje igre Marka Marina dan uzivanja danas...

    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Benitez namerno svaki mec trosi Lamparda, igra prvu i danas i protiv jebenog Brentforda, strasno o kakvom se radi nepostovanju, odnosno mrznji. Valjda ne moze da zaboravi onaj gol od 2 stative u LS 2009. budaletina.
      sigpic

      Comment


      • MIslim da je to malo preduboko,Lamps neki dan izjavio da se osjeca fantasticno i da zeli da igra svaka 3-4 dana
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          MIslim da je to malo preduboko,Lamps neki dan izjavio da se osjeca fantasticno i da zeli da igra svaka 3-4 dana
          Drugo je to sto je on car i sto ce mozda i precutati neke stvari ali ono kad sam video u FA Kupu, oranica tamo, ne mozes igrati, mesari iz treceligasa i ovaj ga drzi 90 minuta.
          sigpic

          Comment


          • Evo ti pogledaj klubu Chelsea i navedi mi jedno ime koje moze igrati na njegovo mjestu,nema ko jednostavno
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Evo ti pogledaj klubu Chelsea i navedi mi jedno ime koje moze igrati na njegovo mjestu,nema ko jednostavno
              U kupu moze da ga odmori malo jer je covek zasluzio. Ne znam, imam nekad osecaj da vas ludak namerno koci s nekim potezima.
              sigpic

              Comment


              • Ma brate on je budala to smo svi znali,ja sam iskreno ocekivao vise ali sam se zajebao jer je on lud covjek.Radi se njemu brate i ostao bi on vrlo rado,ali ne moze on protiv svog ludila+ekipa se ne trudi skoro nikako i to ti je,radio je on idiotske stvari i u Liverpoolu nema tu sta...

                Nema ko da igra umjesto Lampsa dok se ne vrati Mikel...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Radio je svasta i u Liverpulu ali je radio maksimalno i zeleo mnogo, ovde vidis po svemu da mu nije stalo, bar meni deluje tako.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa nije mu stalo, to je ocigledno. Ali sto se tice Lampsa, po meni je bolje ovako nego da izlazi na poluvremenu ili da bude rezerva non stop, a desavalo se to cesto. I sam Lamps je protestovao zbog toga.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Pojma nemam,ode on a ja iskreno ne vidim da ce ga neko drugi htjeti tako da...

                      Chelsea je popusio u zadnjih par utakmica 7 bodova koje su morali da osvoje,imali su Reading,Svece i Newcastle,ali igrace boli uho za to tako da barem jednaku krivicu snose i oni
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Valjda je trener taj koji treba da motivise igrace i da ne dozvoli da nekog boli kurac na terenu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jos od Carla ovdje je problem da neko motivise igrace,mene je tacno strah da ovdje nema pomoci...

                          Samo se nadam da je Mou taj jer se igraci ponasaju previse cudno
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Kod Mou-a je jos veci cirkus kad je motivacija u pitanju, bar trenutno. Radi previse cudnih stvari. A sa onim sa Kasiljasom mi se zgadio sto je radio, dabogda vise nikad nista ne osvojio.
                            sigpic

                            Comment


                            • A jbg Nash, ne mozes da kazes da je los potez sto drzi Lamparda u igri, covek treba stalno da igra, realno je najbolji igrac ekipe poslednjih par meseci, otkad se oporavio od povrede... Ne treba niko umesto njega da igra...
                              A to za motivaciju igraca, snose krivicu i trener i sami igraci, mislim ono, radis nesto sto volis, dobijasa milione za to a boli te kurac, meni je to neshvatljivo...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                A jbg Nash, ne mozes da kazes da je los potez sto drzi Lamparda u igri, covek treba stalno da igra, realno je najbolji igrac ekipe poslednjih par meseci, otkad se oporavio od povrede... Ne treba niko umesto njega da igra...
                                A to za motivaciju igraca, snose krivicu i trener i sami igraci, mislim ono, radis nesto sto volis, dobijasa milione za to a boli te kurac, meni je to neshvatljivo...
                                Nisam ja rekao da je to lose, treba Lamps da igra samo malo vise da ga sacuva za bitnije utakmice i da u ovim godinama malo izbegava mesare.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X