Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaj izjava hahahah. Mada mi je drago sto daje ovakve izjave, neka motivise ekipu kad Debeli vec ne moze.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Juan Mata: 17 goals, 22 assists.

      Eden Hazard: 11 goals, 19 assists.

      Oscar: 9 goals, 9 assists.

      Lepo ste se vratili u drugom delu! Hazard kakav igrac, mislim da je vasa najpametnija kupovina. Izmena Lamps - Obi smesna... Debeli ubi se.

      Luiz, Kejhil najgori par stopera kada igraju zajedno, kako je moguce da toliko ne odgovaraju jedan drugome? Ili mi se cini. Cech se iskupi kod one ludacke intervencije Luiza.

      Sve u svemu imamo jos jedan derbi za nedelju dana!
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • I meni je u pocetku bila smijesna izmjena Mikel-Lampard, ali Mikel je odradio odlican posao mora se priznati. Drzao je sredinu terena a Ramires je mogao komotno da ide naprijed.
        Hazard pokazao kakva je klasa.

        Steta, mogli smo da rijesimo mec ali ok, igra se revans. Najvaznije je da su pokazali karakter.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Steta za danas, primili smo dva glupa gola, odbrana katastrofa, ali generalno dobra igra u prvom poluvremenu. U drugom jos bolja, kao sto ste rekli, pokazali su konacno neki karakter i zelju, na kraju De Gea spasava United... Ona izmena Mikel umesto Lamparda iako je izgledala idiotski u prvi mah, ispostavila se kao uspesna. Pitanje je i u kakvom je fizickom stanju Frank, dosta je igrao u poslednje vreme. Hazard je pokidao sa golom, Mata na kraju sve odradi majstorski, ocekivao sam da ce punom sutirati a on plasira, ali ipak vrhunska odbrana De Gee, koliko je samo puta spasavao Utd, cesto ga kritikuju, ali je odlican, cini mi se da je prosle sezone imao najvise odbrana u PL...
          Sad prvo revans u Europa Ligi, to nisam stigao da prokomentarisem, uzasan rezultat, pre svega jer je protivnik Steaua, a naravno da 1-0 moze da se preokrene, i verujem da ce do toga doci...
          Nadam se da cemo i revans protiv Utd-a u svoju korist, bice tesko, ali samo da odigramo kao danas i ne bi trebalo da bude problema...
          sigpic

          Comment


          • Kao prvo, treba reci da je sudjenje bilo odlicno nakon dugo vremena. Kod 2:2 sam odmah pomislio da ce Webb usrati stvar. Kontam da nisam jedini koji je to pomislio. Zamjeram Debelom sto je u utakmicu usao bez Terryja u zadnjoj liniji i bez Hazarda. Ne znam za sta ih je cuvao jer mi ne jurisamo na 5 trofeja, vec samo na preostala 2 i sezona se mora koliko-toliko oprati. Jos ne vjerujem kako smo u stanju primiti onako idiotske golove. Tacno da sebi nogu grizes od muke. Kasnije je napadu bilo tesko ispraviti ono sto odbrana zasere. Ali opet smo bili egal s Unitedom u prvom poluvremenu. Lamps i Moses su imali odlicne sanse i to se moralo realizovati. Iskreno, nakon tih promasaja sam mislio da cemo opet katastrofalno otvoriti drugo poluvrijeme i dozivjeti debakl. Ali u drugom smo ih sabili, odbrana dosla sebi. Ne sjecam se kad smo zadnji put neku ozbiljnu ekipu sabili u 16m i stvarali sanse. Sinoc jesmo, i to United na sred Old Trafforda. S vremena na vrijeme se naziru velike stvari koje ova ekipa moze napraviti. U par navrata kada se lopta vracala na 20-ak metara, vidjelo se da fali Lamps da zapne odatle i pospremi je u malu mrezu. Bezbroj puta je rijesio tako utakmicu. Ali, na srecu po Debelog Mikel je odigrao sigurno. Ramires im ponovo metnuo kao i na Bridge-u prije par mjeseci. Dobru utakmicu je odigrao. Hazard kulerski plasirao, donio siru dimenziju nasoj igri cim je usao. Mata mnogo inteligentno postupio na kraju ali nije imao srece. Proglasen je igracem utakmice. Srecom, nije sjebao zglob, iako je nezgodno stao par akcija prije onog suta. Steta bi bila da se povrijedio jer je to emotivac i mnogo mu je stalo do kluba. Juce su svi grizli, pokazali karakter. Da li je za to zasluzan Debeli, da li ih je konacno prodrmao, ne znam... Ako jeste, onda ga duplo vise mrzim jer ispada da je dosao samo zbog meceva s Unitedom a za ostale tekme ga boli ona stvar. Da li su svi zapeli zbog cinjenice da je juce bio rodjendan klubu i da nisu htjeli na taj dan dopustiti katastrofu, opet ne znam. Saznacemo protiv Steaue. S onakvom igrom cemo ih pregaziti, ali vidjecemo.

            Dobra stvar za nas je sto su Spursi izgubili i sada smo na -2 sa tekmom manje.
            Last edited by bracala; 11-03-13, 12:43.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Legendo srecan rodjendan
              I da se vratis u Chelsea po zavrsetku karijere na neko direktorsko mesto

              It's blue, what else matters?

              Comment


              • Danas da izvucemo nekoga ko nije toliko daleko, zbog putovanja. Nebitno mi koga cemo dobiti.

                Sinoc opet lose 1. poluvrijeme. Bas se ekipa sporo pali. Damo kilav gol, a onda nam se sreca isere u usta i primimo 3 puta kilaviji gol u posljednjoj sekundi poluvremena. Sve nam se duplo vraca, sve mora na tezi nacin. Komentator je pomenuo da nam je ovo 10. put da uspjevamo preokrenuti zaostatak u evropskim takmicenjima. Ne znam da li je tacno posto je to rekao domaci komentator. Mora se reci da nam nije dosudjen penal nad Torresom.

                I da, znao sam da ce Torres promasiti. Dao si gol i ako je penal, pusti nekoga drugog, ti si odradio svoje. Previse lik provocira sudbinu. I eto, sad je opet sam sebe ukopao. Ali to bi bila briga prije 5-6 mjeseci, ovako je jasno da je to beznadezan slucaj.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Chelsea - Rubin; prvi mec se igra 4. aprila. Revans 11. aprila.

                  Mora se ovo dobiti na Bridge-u bez primljenog gola, ako je ikako moguce. U Rusiji ce biti patnja igrati po onakvim uslovima.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Dobra pobeda sinoc, i bas dobra napeta utakmica. Svaka cast Steaui, igrati celu utakmicu onakav presing u gostima na Bridge-u je nesto sto nisam video dosad, neracunajuci Barselonu... Ali i Chelsea je igrao odlicno, meni nisu bili toliko losi u prvom poluvremenu, realno mogao je Chelsea da vodi sa 2/3 gola razlike na poluvremenu, ali naravno umesto toga oni prime onaj idiotski gol...
                    Vazno da se dobro zavrsilo...
                    Eto Mumi, prizeljkivao si sto kraci put, i dobismo centralnu Aziju . Kakav uzas jbt, ali sta je tu je, sad smo u 1/4 finalu i treba ici svim silama na trofej...
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma ima da ih Torres istroluje, on ce nam donijeti ovaj trofej.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Jel prvu igrate na Bridzu?
                        sigpic

                        Comment


                        • Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Kad vidim ove dresove i rasplet ove sezone, place mi se. Greota da ovakvi dresovi odu u proslost bez ijednog osvojenog trofeja.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Poceli su da pokazuju neki karakter, valjda mogu gurati do kraja, 1 trofej prosto mora da se osvoji.

                              Kad covjek pogleda ovo za Torresa sto sam okacio, pomisli da dominiramo na svakom frontu. A u stvari mi kiksamo dje stignemo
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • To je neki minimalac.

                                Torres sinoc mijenja dresove samo tako, prima udarce, krv do koljena, ali neunistiv je.
                                Last edited by bracala; 15-03-13, 18:23.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X