Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by El Nino(9) View Post
    Sta ti nije JAsno?
    Kao mod ovog dela foruma, posto vidim da si nov, moram te uputiti na opciju quote ili "odgovor sa citatom" da bi znali svi na temi kome se obracas, jer kada ovako ostavis post, obicno se odnosi na onog iznad/ispod tebe, u zavisnosti kako ti se postovi redjaju po redosledu.

    Drugo, tvoj post vezan za ozbiljnog veznjaka u Celsiju ne stoji tako dobro, jer Ramires nikako nije najbolji veznjak ovog tima, cak je jedan od gorih. A Super Frank iako veteran, on je i dalje klasa za sve ove na sredini, samo eto godine cine svoje pa on ne moze duze da igra u istom ritmu, ali ono sto radi na terenu retko ko (niko) od ovih veznjaka u timu moze.

    I slazem se da je to najveci problem ovog tima.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Kao mod ovog dela foruma, posto vidim da si nov, moram te uputiti na opciju quote ili "odgovor sa citatom" da bi znali svi na temi kome se obracas, jer kada ovako ostavis post, obicno se odnosi na onog iznad/ispod tebe, u zavisnosti kako ti se postovi redjaju po redosledu.

      Drugo, tvoj post vezan za ozbiljnog veznjaka u Celsiju ne stoji tako dobro, jer Ramires nikako nije najbolji veznjak ovog tima, cak je jedan od gorih. A Super Frank iako veteran, on je i dalje klasa za sve ove na sredini, samo eto godine cine svoje pa on ne moze duze da igra u istom ritmu, ali ono sto radi na terenu retko ko (niko) od ovih veznjaka u timu moze.

      I slazem se da je to najveci problem ovog tima.
      Celzi prvo mora da se resi Mikela koji je najgori igrac...pas,brzina,sut covek nema nista skart igrac.....Lampard je veteran,godine su ucinile svoje uostalom odlazi na kraju sezone.....Ramires je igrac koji je jako dobar u tranziciji iz odbrane u napad,on je jedini igrac koji ima te motoricke sposobnosti treba jos takvih..iskreno se nadam da ce stici Paulinjo....
      Last edited by El Nino(9); 15-04-13, 19:56.

      Comment


      • Originally posted by El Nino(9) View Post
        Celzi prvo mora da se resi Mikela koji je najgori igrac...pas,brzina,sut covek nema nista skart igrac.....Lampard je veteran uostalom odlazi na kraju sezone.....Ramires igracina,pokazao je mnogo puta....Felaini i Paulinjo bi bili idealni za Celzi.....
        Ramires je klasican trkac, koji sluzi za istrcavanje u kontrama i tu je najbolji. Imao je on svojih momenata, ali za veznog, zadnjeg veznog ili neku slicnu poziciju na sredini, on jednostavno nije, i ko zna za koju je poziciju, jer gde god da ga stavis ima debele zaostatke, enigma igrac. Pas mu je ocajan a to je jedna od osnovnih sposobnosti nekog veznjaka, prijem lopte, to je horor, nije jak, moze svako da ga oduva u duelu. Ima samo brzinu i to je jedina njegova vrlina. Igracina i on ne idu u istu recenicu.

        Fellaini jeste, a Paulinho je zapravo naduvani prosecni Brazilski igrac...
        Last edited by Freshman; 15-04-13, 20:02.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Sto je Paulinho naduvan ?

          Igra u timu koji je svjetski klupski prvak , tu je glavni igrac , a niko ne spominje neke cijene od 30+ miliona kao za Neymara i slicne ..

          Debelo iznad prosjeka po meni , vrlo dobar fudbaler
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Sto je Paulinho naduvan ?

            Igra u timu koji je svjetski klupski prvak , tu je glavni igrac , a niko ne spominje neke cijene od 30+ miliona kao za Neymara i slicne ..

            Debelo iznad prosjeka po meni , vrlo dobar fudbaler
            Pa mislim na cenu, jer je Corinthians trazio 20m, Inter prodao Coutinha i Sneijdera, nudili 15m, ovi odbili i ostade tamo covek, verovatno nikad ni nece otici. A on ne vredi jednostavno toliko, nikako.
            Prosek brate, ajde da kazemo iznad proseka jer ima statistiku dobru(iako ona u Brazilu nista ne znaci, ni Moura nije imao nikakvu) covek je prosek u defanzivi, nije toliko agilan igrac iako tehnicki sasvim solidan, ali prosek za jednog Brazilca, ima ok pas, jedino sto je dobro bas kod njega jeste ubacivanje iz drugog plana. Veruj mi da ce taj ostati tamo u Brazilu, vise se niko ne interesuje za njega...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Pa mislim na cenu, jer je Corinthians trazio 20m, Inter prodao Coutinha i Sneijdera, nudili 15m, ovi odbili i ostade tamo covek, verovatno nikad ni nece otici. A on ne vredi jednostavno toliko, nikako.
              Prosek brate, ajde da kazemo iznad proseka jer ima statistiku dobru(iako ona u Brazilu nista ne znaci, ni Moura nije imao nikakvu) covek je prosek u defanzivi, nije toliko agilan igrac iako tehnicki sasvim solidan, ali prosek za jednog Brazilca, ima ok pas, jedino sto je dobro bas kod njega jeste ubacivanje iz drugog plana. Veruj mi da ce taj ostati tamo u Brazilu, vise se niko ne interesuje za njega...
              Kako god svaki je bolji od Mikela,najgori fudbaler danasnjice kojeg Celzi mora da se resi.verujem uz dolazak Paulinja ili Felainia da ce to biti druga ekipa.
              Last edited by El Nino(9); 15-04-13, 21:07.

              Comment


              • Samo me zanima gde mislis da Fellaini igra u Chelsea-u? On je pokazao ovu vrhunsku formu kao poluspic, i sad dovesti ga na osnovu toga i onda ga prebaciti na zadnjeg veznog da zameni Mikela mi je smesno... A Fellaini kao zadnji vezni i nije neka klasa, a na mestu poluspica mu je prevelika konkurencija...
                Paulinho, slazem se da je prenaduvan, mozda i bude dobar kad jednom dodje u Evropu, ali generalno Brazilci su preterano skupi u ovom trenutku, bacanje para...

                Za Ramiresa, molim te nemoj da se zezas da je on najbolji vezni u Chelsea-u, decko kao prvo ne zna da primi i preda loptu, super sto zna da trci... Slazem se da moze da bljesne, i onda se uvek zapitam da li je fer kritikovati ga, ali onda primi lptu kao panj i sve mi je jasno... Lampard taman i da ima 100 godina opet je bolji od njega, covek i dalje redovno daje golove...
                sigpic

                Comment


                • Koliko ne cenis Fellainija na njegovoj poziciji to je cudo... Po statistici jedan od najjacih zadnjih vezista prosle sezone, nepogresiv bio covek, ne znam sto zivis u ubedjenju da je prosek kao zadnji vezni.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Nije to ubedjenje samo za njega, generalno nisam nesto lud za zadnjim vezistima, statistika im podrazueva uzete lopte, uspesnost pasa (koji je najcesce do najblizeg igraca), ja od njega nisam video neku kreativnost, pokretljivost, iskreno pre bih Gundogana doveo za tu poziciju... Fellaini mi je bolji kao poluspic nego kao zadnji vezni, zato mi je glupo forsirati ga nazad, ne kazem da je los, ali ne bih u zivotu dao 25+M za njega i onda da ga stavim na zadnjeg veznog, a toliko bi sigurno Everton trazio za njega... Pre bi mi igrao Chalobah sa 18 godina...
                    sigpic

                    Comment


                    • He finished the season having won the most tackles, aerial duels and made more passes than anyone else at the club. He won the second highest number of tackles in the league and won possession of the ball 190 times, the most out of any player.
                      Brate sta drugo zadnji vezni da radi, ocekujes nekog Pirla ili Xabia, takve ne mozes na prste jedne ruke nabrojati... Gundo ti dodje vise kao klasican centralni vezni pored kojeg ide neki strvinar ili radnik(Bender ili Kehl), nije Gundo toliko bolestan u defanzivi, ali ono sasvim dobar. Legao bi vam Fellaini ko leba, pored njega nek ide kreativac i da vidis kako ce da cepaju. Plus sto je lik nenormalno dobar kada se ubacuje u napad, nije kreativan, ali sve ostalo, na izuzetno visokom nivou, izuzetno visokom...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Jednostavno mi se cini da te pare mogu bolje da se potrose... Cak bi mi i Luiz pre igrao tu poziciju, ima sve defanzivne kvalitete, a mnogo je agilniji, tehnicki bolji i kreativniji, opet kazem, ne mislim da je Fellaini los, nemoj pogresno da me shvatis, samo bih ja drugacije trosio pare, a i dao bih priliku nekome ko je vec u klubu, mada je ono za Chalobu malo neozbiljno , ali decko je veliki potencijal na toj poziciji...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Brate sta drugo zadnji vezni da radi, ocekujes nekog Pirla ili Xabia, takve ne mozes na prste jedne ruke nabrojati... Gundo ti dodje vise kao klasican centralni vezni pored kojeg ide neki strvinar ili radnik(Bender ili Kehl), nije Gundo toliko bolestan u defanzivi, ali ono sasvim dobar. Legao bi vam Fellaini ko leba, pored njega nek ide kreativac i da vidis kako ce da cepaju. Plus sto je lik nenormalno dobar kada se ubacuje u napad, nije kreativan, ali sve ostalo, na izuzetno visokom nivou, izuzetno visokom...
                          Ne treba im Felaini, jednostavno prebace Luiza u vezni red da se posprda
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Kad malo bolje razmislim, zapravo mislim da je Fellaini u stanju da bude vrlo kreativan, cak je odlican "passer"...

                            Evo naidjoh na ovaj video...



                            Od 0.17, odradi tri vrlo dobra pasa, a i u nastavku imas dosta pokazatelja kako dugi tako i kratki pas. Ne volim putem YT da pokazujem, ali nmg drugacije. Ma i ja bi stavio Luiza, ali sa Fellainijem dobijas mnogo vecu dominaciju na terenu i u vazduhu, u odbrani niko ne prolazi. A to za agilnost ne bih rekao, izuzetno je okretan Fellaini, a i tehnika mu je na visokom nivou, da ne pricam o kontroli lopte, sa onom visinom, fascinantan. Zavrsnica ko u napadaca, videli smo ove sezone njegove ofanzivne sposobnosti, all round veznjak.

                            Shvatam ja sta bi ti uradio, ali ovde pricamo sta treba Chelsea, a ti si bas cudno odgovorio rekavsi gde ce da igra Fellaini u Chelsea ??? Sta fali da imas i Fellainija i Luiza u vezi ??? Meni to izgleda poprilicno bolesno...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Slazem se ja za vecinu stvari, samo ja sve to gledam kroz novac koji bi Everton trazio za Fellainija, uporedim to npr. s cinjenicom da je Dembele prodat za 12M, zasto on nije doveden? Za ovoga treba minimum duplo vise, a svakako nije duplo bolji igrac, ako je uopste bolji...
                              Za Fellainija kazem da ne znam gde bi igrao u Chelsea-u, jer u ofanzivnoj trojci iza napadaca nema mesta za njega, a meni deluje kao bacanje para dovesti ga da bi bio zadnji vezni cistac, koji se eventualno ubacuje ponekad u napad, nije to neka nauka od pozicije pa da se daju tolike pare, ne kazem da je jednostavno, ali opet...
                              Zavisi i kako zelis da ti izgleda vezni red, ja sam jos pred pocetak ove sezone prizeljkivao Luiza na zadnjem veznom, pored njega Lampard i De Bruyne a iza napadaca Mata i Hazard... Oscar mi je bio nepotreban, sto opet kao ni u slucaju Fellainija, ne znaci da mislim da je los igrac, nemoj to da mesas, izuzetno ga cenim, ali smo zarad te ofanzivne trojke zrtvovali jednog De Bruyne-a koji bi u Engleskoj mogao da pokida, i sad kad on treba da se vrati sa "kaljenja" (koje mu nije ni bilo potrebno), treba da dovedu Fellainija ili nekog drugog tako skupog i ovaj zauvek pada u zaborav? Ali posto je u pitanju Chelsea to me uopste ne bi cudilo, zapravo je tako nesto za ocekivati, najbolji su u upropascavanju mladih igraca...
                              Da je Fellaini doveden npr. u trenutku kad su Ballack, Deco i Essien napustili ekipu, ja bih bio odusevljen, ali nije, sad je preskup, a u medjuvremenu su se pojavili neki drugi igraci kojima bih pre dao sansu...
                              sigpic

                              Comment


                              • Moussa prodat za 16m funti, to je skoro 19m evra, samo ga je Tottenham uzeo ispod zita, pa sada deluje da je placen za male pare, doduse to je i bila cena za njega, jer je pokidao na poziciji na kojoj je prvi put igrao pri kraju sezone kada je Fulham naredjao bas dobre rezultate. U Spursima je jos vise napredovao i postao ovo sto je danas.

                                Jbg, Fellaini je sada na ceni, nabudzio je svojim partijama, kako prosle tako i ove jos vise, a Everton ga je rekordno platio onomad, normalno je da ce kostati vise od 20m, pa to mu je realna cena. Kazes da nije nauka od pozicije, al' opet vi nemate krstenog igraca na toj poziciji, evo i Mikel je obican cistac, Ramires placen blizu 20m, obican trkac, a De Bruyne je ipak dosta ofanzivniji igrac, nisi valjda ocekivao njega na toj poziciji.

                                Oscar je i dalje potencijal, ali ako ne napreduje za godinu, dve, ispasce veci floop od Hendersona(doduse ovaj poceo da igra), covek placen 30m. Zato njega ne spominjem jos uvek. Zasto mislis da bi dolazak Fellainija ugrozio na bilo kakav nacin potencijal De Bruynea ili Oscara ???
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X