Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahah, al onaj promasaj, kakav brat je alvaro

    Ruben opet sjebo leđa, nije dobro, izgleda da ce na pauzu dok ne rijesi taj problem. Ponavlja se to cesto u zadnjih godinu-dvije dana

    Comment


    • Gde je otisao Drinkwater?

      Comment


      • Ne moze da igra u ovoj formaciji - sarijeve rijeci sa presa

        Ili ti ga nije dovoljno dobar na ljepsi nacin

        Comment


        • Oćemo li dovoditi Vilsona? Kupio je Bornmut Solankea, ne vjerujem da su ga kupili da im sjedi na klupi. Englez iz mid-table ekipe, cijena 30 miliona, takvih smo se nakupovali u zadnje vrijeme.
          sigpic

          Comment


          • Otisao je njima Defoe, potreban im je jos 1 napadac. Nadam se da nece, bolje sacekati do ljeta pa ako nista kupiti nekog mladog napadaca koji obecava

            Comment


            • Vilson bi na one sanse trpao ko iz sale

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Malopre procitah da ce Bornmut odbiti sve ponude za Vilsona u januaru i da ce Roman poslati ponuda za Kavanija, 50m funti. Videcemo sta ce tu biti. Ako nista, bar je Sari izjavio da zeli spica ovog meseca pa ce mu dovesti nekog po njegovoj meri.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Kavani bi vam bas dobro legao ali tesko da ce ga PSG sada prodati

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Meni je Vilson odličan igrač i volio bih da dođe. Ipak ima smisla da odbije Bornmut ponude za njega. King je propustio dosta utakmica, a rezerva mu je onaj Muse koji je loš igrač. Naći će oni mjesta za Solankea i pored Vilsona.

                    Mislim da ćemo dovesti nekog ofanzivca, pominjao se i Irving Lozano iz PSV-a. Ne znam koliko je realan Kavani.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sa kavanijem bi lagano zavrsili u top 4, ali sto kaze miki, vrlo tesko ce ga prodati sad

                      Comment


                      • Vjerujem da bi svima najmilije bilo da Odoi dobije pravu šansu, ali Vilijan, Žiru i Morata slabo igraju, a Pedra seckaju povrede. Ne gine nam neko pojačanje, neki igrač koji bi odmah mogao da pomogne. Moramo LŠ da obezbijedimo sljedeće sezone. Oćemo li preko lige ili LE, nebitno je.
                        sigpic

                        Comment


                        • Cak verujem da Azar ceka ishod ovog prelaznog roka da bi poceli pregovori oko novog ugovora. Ako se dovede konkretno pojacanje to povecava sanse da ostane. Mada i dalje dajem 10% sansi da ode, pricao sam posle SPa zbog cega to mislim

                          Ovom timu treba spic za top 4 i to je to. I krilo se moze pokrpiti, cak i je Luiz digao formu, nasem timu su problem golovi. Vilijan nece imati toliko minuta posle ovih Odoijevih partija, Pedrovog oporavka i dolaska spica. Spic je osnova ovog prrlaznog roka, i to pravi, dokazani bez eksperimentisanja.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Ne mogu da nađem podatak, ali mislim da smo ubjedljivo prvi po broju promašenih 100%-tnih šansi, a znamo i ko je najveći krivac po tom pitanju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jeste, to je tacno. Alvaro KING

                              Comment


                              • Evo sari kaze da je ampadu zamjena za cahilla ako/kad on napusti klub. Isto je rekao da sada smatra Odoia na nivou Pedra i Williana te da je spreman za PL. Nadam se da stvarno misli ovako

                                Comment

                                Working...
                                X