Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    A Willian?

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hahaha... Procvjetaćemo čim ga vidimo u nekom drugom timu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Hahaha... Procvjetaćemo čim ga vidimo u nekom drugom timu.
      Sreca pa mi nismo taj tim vise al zamalo[emoji16]

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Za williana odbiti 60m proslo ljeto je ravno ludiluu

        Comment


        • Ne vjerujem ja da bi za njega neko dao 60m. Prodali bi ga ovi naši čim bi vidjeli takvu ponudu.

          Što se Pulišića tiče, vidi se da je dobar karakter, fudbal mu je na prvom mjestu.
          sigpic

          Comment


          • Za Celzijeve navijace kao i za ljubitelje PL lige ovaj transfer Pulisica mozda i nije bas tako sjajna vest posto mi se sad posle njegovog dovodjenja nekako crta odlazak Azara u Real.
            sigpic

            Comment


            • Igra desno, ovaj dolazak ne znaci azarov odlazak ALi, i dalje su velike sanse da ce otici. U tom slucaju bi valjda doveli nekoga mnogo boljeg od pulisica, ali opet kazem, nikad ne znas sa ovom upravom

              Comment


              • Evo i Celzijeve zvanicne objave.

                sigpic

                Comment


                • Pulišić nije ni pola igrača od Azara. Azar 200m vrijedi sigurno, može se za te pare dovesti mnogo bolji od Pulišića. Crta se odlazak Azar odavno, samo što mislim da Pulišić nije njegova zamjena.
                  sigpic

                  Comment


                  • @Srđan

                    Priča se da smo odbili ponudu Bajerna za Odoija od 20m. Šteta bi bilo da ode, a da mu ne damo pravu šansu. Bio nam je najbolji igrač na pripreme, mislim da se mogu očekivati velike stvari od njega.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Evo ovo, kapiram da vas zanima



                      Evo i poređenja, mrzelo me gore da linkujem
                      https://prnt.sc/m0z8bt
                      https://prnt.sc/m0z8i5
                      https://prnt.sc/m0z8n1
                      https://prnt.sc/m0z51d
                      Brate znam da ti nisi ovo pisao, ali koja hrpa smeca i statistike i subjektivnog misljenja da se upisas od smijeha.

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Brate znam da ti nisi ovo pisao, ali koja hrpa smeca i statistike i subjektivnog misljenja da se upisas od smijeha.
                        Nije bolji od nijednog igrača s kojim ih je upoređivao u tekstu, a mislim da će se svi složiti da nije bolji od Sanča, Vilija i Pedra. Jedino što ne treba uzeti za ozbiljno je predviđanje koliko će dobar biti. To niko ne može da predvidi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne znam zašto bi iko gledao na ovaj transfer negativno?

                          Dečko je prehajpovan svakako, ali ima potencijal da bude top igrač. Sa pravim trenerom to može i da postigne.

                          To da je zamena za Azara je smešno. Jedan je u top5 igrača u svetu, a drugi je talentovan klinac. Nisu u Čelziju amateri, pa da prave takvu zamenu. Zamenu za Azara tražiš(ako je moguće naći zamenu) u igraču sličnog ili eventualno malo manjeg kvaliteta. A dobiće dzakove para za njega svakako.

                          Stvarno se trudim da nađem razlog zašto ljudi ne bi bili srećni sa ovim transferom? Pare? Pa takvo je tržište da se igrači pretplaćuju, pogotovo klinci od 20 godina. A nije da nemate para, pa će to zeznuti neki drugi trasfer.

                          p.s. Ako nije bolji od Williana, bar može igrati na njegovom trenutnom nivou. Pošto ono što pokazuje Willian je očaj.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Da l Azar ide ili ostaje ne znam, ali transfer je vrhunski. Momak je melem za oko.

                            Comment


                            • Au kakav transfer, momak ce za dvije godine najbolje krilo svijeta biti

                              Opasna kradja pritom, mali je umjetnik
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Nije bolji od nijednog igrača s kojim ih je upoređivao u tekstu, a mislim da će se svi složiti da nije bolji od Sanča, Vilija i Pedra. Jedino što ne treba uzeti za ozbiljno je predviđanje koliko će dobar biti. To niko ne može da predvidi.
                                Ma dal je bolji nije necu da ulazim. Niti je on klasicno krilo. Dovoljno kad usproeduje njegove igre iz sezone u sezonu. A to nema logike kao prvo Tuhelov sustav se razlikuje od Favreovog i zbog toga je Favru ne potreban a pod Tuhelom je kido. Nije sve samo u golovima i asistencija. Bullshit

                                Comment

                                Working...
                                X