Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daje ga veceras Alvaro, obicno se tako namesti kad oladis nekog igraca nekoliko nedelja i onda mu se odbije da ga da
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Ako nista trebalo bi da ima prilika da zabije, los je southampton u odbrani

      Comment


      • Sramotna igra. Ovim tempom prestici ce nas i united i arsenal vrlo brzo. Nema smisla vise ovo ni gledati, stalno isto sranje, bez ikakve ideje. Tacno mi zgadise fidbal

        Comment


        • Bajern je dobro zagrizao za Odoija, ne bi smjeli da ga pustimo, mora da dobije šansu u drugom dijelu sezone.

          sigpic

          Comment


          • Nije ni jasno kako jebeni willian igra svaku utakmicu, i to igra lijevo jer hazard igra devetku vecinom. Realno da sam na mjestu hudsona napustio bih klub, nema smisla. Igrac koji se ne moze sastaviti cijelu sezonu, koji je vec prilicno u godinama igra svaku tekmu, a talent poput odoija na klupi. Rezultat toga su mozda dva gola i par asistencija wiliana u svim takmicenjima, katastrofalan ucinak

            Comment


            • Willian igra zato sto je uz Azara najbolji tehnicar u ekipi i jedini je koji moze da stvori sansu saigracima,tu nema dileme da je on vrhunski igrac,dokazao je to milion puta,u nesto losijoj je formi ali treba ga istrpeti,za Odoia ima vremena,mlad je,tu su kupovi,liga Evrope,gde moze da zasluzi minutazu i u premijer ligi.Problem Celzija je sto su procitani,sve se ide preko Azara,uvek se on trazi da nesto napravi na utakmici,mora vise da Vilijan,Kovacic,Morata ucestvuju u igri.

              Comment


              • Zamisli tim đe je Vilijan drugi najbolji tehničar.

                Vilijan jedino može iz kornera da stvori šansu. On ne zna đe bije ove sezone. Nije ni prethodnih bilo mnogo bolje, ali bar je znao neki prekid da izvede. Dokazao je on davno da može da vuče loptu 50 metara i da je izgubi kad treba da pošalje pas. Imao je brzinu, sad mu i to polako nestaje. Još malo i skroz će da se raspadne, kako i dolikuje Brazilcima.

                Vilijan ima tu sreću da su Morata i Žiru još gori od njega. Nije lud Sari pa da ne vidi ono što svi vidimo, zna i on da mora komplet novi napad da kupi. Jedino mrčeni Pedro zaslužuje da igra, ali njega seckaju povrede ove sezone, ne može da sastavi pet utakmica zaredom.

                Zamisli koliko je dobar Vilijan ove sezone kad Kante ima gol više od njega. Radilica i krvavi radnik ima više golova od krilnog igrača, to ti je stanje Čelsija ove sezone.
                sigpic

                Comment


                • Meni je on slican tip igraca kao Felipe Anderson,sve covek zna s loptom,moguce je da se zasitio Celzija,dugo je tamo,hteo je da ide pa mu nisu dali,luda je to brazilska glava,ali da je zaboravio da igra fudbal,to ne verujem.

                  Comment


                  • Willian je zabio 26 golova u PL u 6 sezona. Salah u jednoj 30, Hazard 79 golova u PL. Ok, imao je jednu POLUsezonu onu kad je prvi dio sezone ostatak tima bojkotirao murinja, uspio je zabiti par slobodnjaka i imam osjecaj da je to razlog i dan danas sto ljudi smatraju da je willian zapravo dobar ifrac

                    Comment


                    • (Di Marzio) 'Chelsea, Napoli, and AC Milan are all fighting for Barella'

                      Comment


                      • Ne znam koliko su realna pojačanja iz Italije. Sariju su već doveli njegovog igrača, a rijetko kad se dešava da trenerima uprava dovede igrača kojeg on isključivo traži. I taj Žoržinjo je bio uslov da Sari dođe, ne vjerujem da će početi da mu ispunjavaju želje sad.

                        Da vidimo i Odoija danas. SK prenosi, to se neće propustiti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jedino nas povezuju sa ovim od veznjaka, a trebat ce nam jedan kako god jer odose cesc i drinkwater.
                          Kad danas sari ubaci mosesa i loftusa na krilo

                          Comment


                          • Svakako je bolje da se povezujemo sa ovakvim igračem nego sa raspadima poput Iguaina.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mali je u prvih 11. Nadam se da ce izdominirat

                              Comment


                              • Ako bi Odoi igrao, mislim da bi morali da igramo sa tartget man-om. Dva puta je pogodio Moratu u trepavicu danas i ovaj dva gola dao. Ko zna, možda bi i Morata mogao da proigra pored njega. Ništa nije nemoguće.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X