Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • <3

    Comment


    • Kako će da bude veselo u nedelju. Sa desne Montero na Ivanovića ili sa lijeve Barou na Alonsa. Više bi volio Aspi lijevo da odigra ovu utakmicu. Ovaj Barou je Svonsiju najbolji igrač uz Fera u ova tri kola.
      sigpic

      Comment


      • Ne verujem da ce igrati Alonso. Nema mi logike.

        Comment


        • Ivanovic ne zna sta ga ceka. Vrtite me dok mi se ne zamanta...

          Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

          Comment


          • Tu je Kante, ne brinem se ja.

            Comment


            • Meni je Bane korektno odigrao prve dve tekme. Ocekivao sam neki uzas od njega, ali to se nije desilo
              Bez obzira, znam da mu je ovo poslednja (polu)sezona za klub i zao mi je zbog toga, ali nije on vise za klub koji pretenduje na titulu u PL.

              Comment


              • Ima Ainu na klupi, ako je istina to što pričaju da detaljno skautira protivničke ekipe to za Baneta ne bi moglo da mu promakne

                Mada meni je smešno kako taj Montero dodje, isprda se sa Banetom i onda nestane na par meseci to mu je svetla tačka karijere u premu

                i bio bi šmeker Konte da stavi Baneta na klupu i stavi Ainu i Azpilkuetu, kod njih maltene ta krila najviše problema prave, sve su gadjali Fernanda, Gulfi sad ulazi u formu ali to kroz sredinu pored Kantea nije tolko problem kao ovo po bokovima gde bi mogli da nas unište
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Kako vam je izgledao Oskar u ovih par utakmica, protiv Votforda nisam gledao(MOTD ne računam) protiv WH i Barnlija skroz ok
                  Jedino što mi se nije svidelo to što ceo teret pada na Azara ponovo, čak mi je u jednom trenutku nedostajao Vilijan, Matić kolko god volje imao, na trećini protivnika je "smotan" i to sam Oskara baš pomenuo zato što fali malo kreativnosti iako se ne bunim ništa da utakmice rešavamo trčanjem i visokim tempom


                  Oscar: "In the last few seasons I have played as a no.10 or as a winger. Now I'm going back to my original position of No.8.“
                  Oscar: "Attacking and defending from box to box, which is my original role and the one I like the most.“
                  Last edited by saburo sakai; 08-09-16, 16:31.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Brate, ubila me u pojam ova reprezentativna pauza, malo čega se sjećam. Znam samo da je Oskar što se trčanja i defanzivnih zadataka odradio to na najbolji mogući način. Neke kreativnosti i nema kod njega, ali bar znaš da će lopta ići brzo. Neće kao Matić da drži loptu po dva minuta. Čak mislim da je za 4-4-2 formaciju on najbolje rješenje da igra sa Kanteom, iako nije ni blizu Matića što se tiče pokrivanja terena. Ima malo i čvrstine u njega, to mi se sviđa, iako je građen kao pile.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sve je rek'o Reise, jedino bih dodao taj mec protiv Votforda tu je morao ranije da ubaci Seska bas zbog manjka kreativnosti. Voleo bih Sesk da pocne, ne znam zasto ali mislim da je u formi.

                      Comment


                      • Posle 9 dugih dana na pozajmici u Palasu Remi se vratio u Celsi.

                        Comment


                        • Originally posted by Avramovic View Post
                          Ma ne dovodis nove Djilabodjije nikad vise.

                          Jako cu jako popizdeti ako zaseru sad na kraj prelaznog..
                          Nisam ja ovde mislio na igrača tipa Djilobodji nego na kakvog talenta tipa Zuma i to ne ovi nahajpovani tipa Romanjoli,Stouns i šta ti ja znam nego neko ime koje se manje provlačilo kroz medije kao što je to Zuma bio

                          Verovatno si video na redditu da smo navodno poslali ponudu za nekog lika iz Hofenhajma, sad kolko je to istina, nemam pojma ali na takav transfer sam mislio




                          Ovo za Luiza jbg, nisam zadovoljan, vidim i da se sprdaju na naš račun al ono zabole me, nama je štoper bio prioritet i bio bi veliki rizik da smo ušli u sezonu u onakvom stanju, sad šta da radiš

                          Lako je tamo Juventusu, Barsi, Bajernu koji nemaju konkurenciju da propuste rok, igrača, nama ovde gori sa svih strana i nešto je moralo da se preduzme zato što se za taj top 4 bori skoro pa dvocifren broj klubova a verovatno će za to poslednje mesto koje vodi u LŠ biti krvava borba izmedju 5 ekipa bar

                          Jeste da nisam zadovoljan prelaznim rokom, preciznije to oko štopera ali bar su do kraja izgurali agresivno na tržištu
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Evo kaže Konte da je najveća slabost Luiza defending

                            ali samo trenutno
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Originally posted by saburo sakai View Post
                              Nisam ja ovde mislio na igrača tipa Djilobodji nego na kakvog talenta tipa Zuma i to ne ovi nahajpovani tipa Romanjoli,Stouns i šta ti ja znam nego neko ime koje se manje provlačilo kroz medije kao što je to Zuma bio

                              Verovatno si video na redditu da smo navodno poslali ponudu za nekog lika iz Hofenhajma, sad kolko je to istina, nemam pojma ali na takav transfer sam mislio
                              Jurili smo i Kimpembea iz PSG-a. Na takvo pojačanje sam i ja mislio.
                              sigpic

                              Comment


                              • Baba odigrao dobar meč protiv Bajerna. Skroz opušten bio i imao je par dobrih prodora. Dobro bi bilo kad bi se ovakav vratio sa pozajmice, a ne da bude u grču svaku utakmicu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X