Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Avramovic View Post
      Sve dok nije zvanicno ja se nadam

      Nadam se da nije Konte lud toliko, trenutna formacija kida.
      Protiv ovih navodno "slabijih" možda i gurate 4-2-3-1 kao i derbije kod kuće, ali derbi mečeve na strani ako imate roster smem ruku u vatru da će KOnte da piči 3-5-2.

      Ne znam što bi bili protiv, taj fudbal je on doveo do savršenstva, Juventus, pa sada letos reprezentacija Italije, msm da tu baš malo prostora ima za grešku. Titula.

      Comment


      • Jbt necu moci ni novi FM da igram sa omiljenim timom. Zaserite mi narednih godinu dana u startu...

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Protiv ovih navodno "slabijih" možda i gurate 4-2-3-1 kao i derbije kod kuće, ali derbi mečeve na strani ako imate roster smem ruku u vatru da će KOnte da piči 3-5-2.

          Ne znam što bi bili protiv, taj fudbal je on doveo do savršenstva, Juventus, pa sada letos reprezentacija Italije, msm da tu baš malo prostora ima za grešku. Titula.
          Ja sam ubedjen da pisamo po Murinjo sa trenutnom formacijom npr.

          Koliko vec dugo Celsi igra 4231, trebace dosta vremena da se 352 dovede do savrsenstva kod nas. Jednostavno nismo navikli, pa ne bih bas da eksperimentise u pola sezone, a ova trenutna kida, ne bih ja nista dir'o dok ide. A videli smo koliko puta da bas i ne prolazi dobro ta 352 ovde u PL.

          A i iskreno nisam ljubitelj te formacije..

          Originally posted by Ljuba90 View Post
          Jbt necu moci ni novi FM da igram sa omiljenim timom. Zaserite mi narednih godinu dana u startu...
          40 m + bonusi...29 godina... a Kante ce da rikne na SB jednog dana..
          Last edited by Avramovic; 31-08-16, 15:52.

          Comment


          • Kante brat moj napaceni... koliko ce morati da pokriva sve retardirane izlete cupave dzukele.
            Jbt, ne postoji covek na ovom svetu koji mi vise ide na k od Luiza...

            Bas su me skenjali sa ovim na kraju.

            Comment




            • A pazi ovo npr.

              Comment


              • https://www.chelseafc.com/news/lates...nso-signs.html

                Alonso said: ‘I’m very happy. It’s a step up in my career and I think this is the perfect place for me to continue developing. It’s time for me to win some titles. It was an easy decision for me to make when I heard the club were interested in signing me. My family and close friends know Chelsea is the club I have dreamed about playing for so I’m really excited about the challenge and I'm looking forward to working with my new team-mates.’

                Comment


                • Koliko su dobar posao uradili kad su im ga uvalili za 50 miliona toliku sad gresku prave njegovim povratkom.

                  Bas neshvatljiv potez, od toliko dostupnih stopera vratiti Luiza za 40 miliona, nema mi nikakve logike.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Samo Chelsea moze kupiti igraca za 30m i poslati ga na 4 godine posudbe

                    Sta vam se desilo, ne kontam.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Davida Luiza nisu trebali nikako da prodaju. Ni De Bruyna, ni Lukakua. Al specijalni hteo da zaradi... specijalac

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Davida Luiza nisu trebali nikako da prodaju. Ni De Bruyna, ni Lukakua. Al specijalni hteo da zaradi... specijalac
                        Luiza su morali. Previse dobra ponuda je bila.

                        Jbg, Murinjo je Murinjo, a to sto nisu hteli da se bore za mesto u timu njihov problem. Hiljadu puta receno. Klasicne placipicke obojica.

                        Comment


                        • Originally posted by Avramovic View Post
                          Luiza su morali. Previse dobra ponuda je bila.

                          Jbg, Murinjo je Murinjo, a to sto nisu hteli da se bore za mesto u timu njihov problem. Hiljadu puta receno. Klasicne placipicke obojica.
                          jbg ima i ta strana medalje Nije sve u talentu.

                          Msm da je morao da ostane bez obzira na ponudu. Jer neko dugorocno resenje tj zamenu nista nasli.

                          Comment


                          • Zuma bi trebao da bude to resenje. Problem je ko ce pored njega igrati kad odu Teri, Kejhil pa i Bane...
                            Fokus mora biti na CB i sledeceg leta.

                            Comment


                            • http://www.chelseafc.com/news/latest...ve-agreed.html

                              I evoo gaaa. Geezer is back!

                              Comment


                              • Lagano se vratio Sideshow Bob, svasta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X