Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim da ste svi bas optimisti za sezonu, nznm, meni ovde nesto ne stima. Nista se apsolutno nije promenilo od prosle sezone, isti igraci, isti sistem. Ako nije funkcionisalo prosle sezone kako ocekivati da sad funkcionise... Ali ako dovede tog kreatora i krilo onda mozemo ocekivati promene.
    Ali dobro, protiv Stoke-a je tesko igrati, generalno bod nije tako los protiv njih, ali tacno nam je falio igrac koji moze da predribla jednog/dvojicu i napravi visak.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Vidim da ste svi bas optimisti za sezonu, nznm, meni ovde nesto ne stima. Nista se apsolutno nije promenilo od prosle sezone, isti igraci, isti sistem. Ako nije funkcionisalo prosle sezone kako ocekivati da sad funkcionise... Ali ako dovede tog kreatora i krilo onda mozemo ocekivati promene.
      Ali dobro, protiv Stoke-a je tesko igrati, generalno bod nije tako los protiv njih, ali tacno nam je falio igrac koji moze da predribla jednog/dvojicu i napravi visak.
      Vjeruj prediblao bi jednog, a ovaj drugi bi uklizao sa dvije noge.

      Optimista sam naravno, i sam si rekao da je tesko protiv Stoke-a, a doci ce kreator, vidjeces... ;)
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Vjeruj prediblao bi jednog, a ovaj drugi bi uklizao sa dvije noge.

        Optimista sam naravno, i sam si rekao da je tesko protiv Stoke-a, a doci ce kreator, vidjeces... ;)
        To je tacno za uklizavanje, ovaj Stoke koliko mrzim, toliko ih i gotivim kad igraju protiv ManU-a, Arsenala itd.
        A cini mi se da velike nade Chelsea polaze u Modrica, on nije tip igraca koji resava utakmice, on je tu da kontorlise situaciju na sredini i pasovima u prostor otvara odbrane, ali za to je potrebna kretnja igraca koji su krajnje staticni tipa Malouda i Anelka. Krilni igrac je po meni najvazniji, jer ocigledno da sistem nece menjati, onda moraju da promene igrace. A kreator ako dodje bice odlicno, ako ne, ne bih ocajavao previse. U Engleskoj je stil igre takav da neki klasican kreator i nije toliko potreban, igra se s kraja na kraj i mnogo su efikasniji brzi bocni igraci, jer prakticno oni kreiraju sanse...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          To je tacno za uklizavanje, ovaj Stoke koliko mrzim, toliko ih i gotivim kad igraju protiv ManU-a, Arsenala itd.
          A cini mi se da velike nade Chelsea polaze u Modrica, on nije tip igraca koji resava utakmice, on je tu da kontorlise situaciju na sredini i pasovima u prostor otvara odbrane, ali za to je potrebna kretnja igraca koji su krajnje staticni tipa Malouda i Anelka. Krilni igrac je po meni najvazniji, jer ocigledno da sistem nece menjati, onda moraju da promene igrace. A kreator ako dodje bice odlicno, ako ne, ne bih ocajavao previse. U Engleskoj je stil igre takav da neki klasican kreator i nije toliko potreban, igra se s kraja na kraj i mnogo su efikasniji brzi bocni igraci, jer prakticno oni kreiraju sanse...
          Boas je rekao: kreator i krilo, pa cemo vidjeti...

          Da je mogao igrati Sturridge, mislim da bi bilo drugacije, on je taj igrac koji moze stvoriti visak po strani...ali jbg sad.
          Mislim da se moraju dobiti naredna 2 meca protiv WBA i Sunderlanda. Bice tesko protiv Sunderlanda, ali ocekujem tu ukupno 6 bodova.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Boas je rekao: kreator i krilo, pa cemo vidjeti...

            Da je mogao igrati Sturridge, mislim da bi bilo drugacije, on je taj igrac koji moze stvoriti visak po strani...ali jbg sad.
            Mislim da se moraju dobiti naredna 2 meca protiv WBA i Sunderlanda. Bice tesko protiv Sunderlanda, ali ocekujem tu ukupno 6 bodova.
            Sledeca 2 su WBA i Norwich kod kuce, to je 6 bodova, a Sunderland je posle toga u gostima. Pa po meni Sunderland bi trebalo da odgovara Chelseu, ipak nisu ovako zajeban protivnik kao Stoke (iako su bolji od Stoke-a), Sunderland uglavno zeli lepo da igra i otvoreno, u takvoj igri bi trebalo da ih Chelsea dobije. A onih 0-3 od prosle sezone se sigurno nece ponoviti, tad je bilo previse povredjenih, pogotovo u odbrani, igrala su 3 desna beka tada.
            Peti mec je protiv Uniteda u gostima i to je pravi test...
            sigpic

            Comment


            • Simpatican wallpaper
              wallpaper_adidas_double.jpg
              Ovo sam sada slucajno nasao
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Najiskrenije se nadam da ce sve biti u redu,i da ce mu naci oca
                http://chelseabalkan.com/vijesti/zan...elov-otac.html
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Sledeca 2 su WBA i Norwich kod kuce, to je 6 bodova, a Sunderland je posle toga u gostima. Pa po meni Sunderland bi trebalo da odgovara Chelseu, ipak nisu ovako zajeban protivnik kao Stoke (iako su bolji od Stoke-a), Sunderland uglavno zeli lepo da igra i otvoreno, u takvoj igri bi trebalo da ih Chelsea dobije. A onih 0-3 od prosle sezone se sigurno nece ponoviti, tad je bilo previse povredjenih, pogotovo u odbrani, igrala su 3 desna beka tada.
                  Peti mec je protiv Uniteda u gostima i to je pravi test...
                  E moja greska, ne znam kako sam ih zaboravio.

                  Upravu si potpuno, ma ne moze se desiti 0:3 nema sanse, mislim da ces ih cak Chelsea i napuniti, ako budu igrali otvoreno. ;)

                  @ ivan piper

                  Nazalost tacno je.

                  http://www.chelseafc.com/page/Latest...420805,00.html
                  Dobro je on juce uopste i mogao igrati, s obzirom da mu je samo to u glavi bilo...
                  I ja se nadam da ce mu naci starog sto prije.
                  Last edited by bracala; 15-08-11, 12:52.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Meni uopste nije jasno kako ste zadovoljni partijom od juce...Lose su odigrali,isto kao veci dio prosle sezone.Bilo je malo sansi za Celsi.Maluda je bio katastrofalan,Kalu takodje.Boas hoce da igra sa Celsijem kao sto je igrao sa Portom,e ne moze tako...Tores ide na 30m od gola da bi prihvatio loptu.On treba da stoji u 16m i da ceka loptu,ali nema nikog da mu je doda.Anelka je svojim ulaskom unio svezinu u tim.Drogba takodje,ali nije trebao da izbacuje iz igre Toresa,koji je jedini stvarao sanse i trudio se najvise na terenu.
                    Nista ovo nece biti dobro,ako se ne dovedu kreator i krilo.Nece biti sanse za titule bez nekoliko pojacanja.

                    Comment


                    • Originally posted by Fedex ba View Post
                      Meni uopste nije jasno kako ste zadovoljni partijom od juce...Lose su odigrali,isto kao veci dio prosle sezone.Bilo je malo sansi za Celsi.Maluda je bio katastrofalan,Kalu takodje.Boas hoce da igra sa Celsijem kao sto je igrao sa Portom,e ne moze tako...Tores ide na 30m od gola da bi prihvatio loptu.On treba da stoji u 16m i da ceka loptu,ali nema nikog da mu je doda.Anelka je svojim ulaskom unio svezinu u tim.Drogba takodje,ali nije trebao da izbacuje iz igre Toresa,koji je jedini stvarao sanse i trudio se najvise na terenu.
                      Nista ovo nece biti dobro,ako se ne dovedu kreator i krilo.Nece biti sanse za titule bez nekoliko pojacanja.
                      Pa inace bude malo sansi kada se igra protiv Stoke-a kod njih. Ja i nisam ocekivao da ce se lako stvarati prilike, rijetko koja ekipa da se naigra kada ide u gostovanje Stoke-u to je 1. kolo, i odmah smo morali ici Stoke-u u goste. Ljudi igraju bnker sa 11 igraca, koji su visine 1.90 a udaraju to je smijesno.

                      Da smo igrali protiv WBA, Botlona ili tako neke ekipe iz sredine, siguran sam da bismo uzeli 3 boda.
                      Cekamo ko ce doci...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Opet se pominje Rajkovic i radna dozvola....

                        http://www.skysports.com/story/0,195...102729,00.html
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Momak je sve fino objasnio u ovom tekstu,i slazem se sa njim
                          http://chelseabalkan.com/vijesti/kol...-nogometa.html
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by ivan piper View Post
                            Momak je sve fino objasnio u ovom tekstu,i slazem se sa njim
                            http://chelseabalkan.com/vijesti/kol...-nogometa.html
                            Citao sam ovo, ma de, bunker pa et'.

                            Jadan Mikel, sta ga spopade...
                            http://chelseabalkan.com/vijesti/zan...e-mog-oca.html
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Strasno sta se coveku desilo, valjda ce biti sve u redu.

                              Evo i podrske sa FB stranice Liverpula:

                              Chelsea Midfielder Mikel's father has been kidnapped !!
                              Our thought are with Mikel and his family at this sad time. Pray for the safe return of Mikel's father.

                              YNWA !!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Strasno sta se coveku desilo, valjda ce biti sve u redu.

                                Evo i podrske sa FB stranice Liverpula:


                                Fino od njihove strane, potvrda dobrog odnosa izmedju ova 2 kluba. ;)

                                Valjda ce mu naci starog, vecina kidnapovana se desava u istocnoj Nigeriji, a njegov stari je kidnapovan iz sjevernog dijela Nigerije. Dobro je uspio i odigrati onaj mec, samo su Drogba i Kalou prije utakmice znali za to...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X