Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...Modric-go.html

    Znaci meni je smijesno da se ovaj novac daje za kalibar igraca kakav je Modric,ali AVB zna najbolje...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Prije tacno 10 godina u avgustu, Lampard je odigrao svoj prvi mec za Chelsea.
      http://www.chelseafc.com/page/Latest...419743,00.html

      Boas planira jos 2 pojacanja...pomenuo je Nasri-a u jednoj recenici , mozda njega iznenada dovede?
      http://www.skysports.com/story/0,19528,12876_7100706,00.html

      Drogba je u pregovorima za potpisivanje novog ugovora, a Kakuta bi mogao na pozajmicu u Lille.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Vidi ti Chelsea-a, sada bi i oni Nasri. Koga vi nudite? City nudi Tevez-a.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Kontam da nece nikoga od igraca ponuditi, mislim ovo nije nista konkretno, ali cim je njega Boas pomenuo, moglo bi se tu nesto desiti.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Kontam da nece nikoga od igraca ponuditi, mislim ovo nije nista konkretno, ali cim je njega Boas pomenuo, moglo bi se tu nesto desiti.
            Nista onda od toga batice, City nudi bolje uslove.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Velika je greska u startu sto nisu odmah krenuli po Nasria,Sneijdera ili Gansa nego navalili na Modrica,ali opet ponavljam mora se imati povjerenja u AVB-a...majstor je to
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Koje, da ste ponudili 25 milki za Nasrija Wenger bi ga dao bez razmišljanja
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Slazem se,a oni daju po 30 za "losijeg" igraca kakav je ze mene Modric
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ali je opet ovo mnogo para za Modrica....Tottenham ce se obogatiti, a mogu naci zamenu za njega.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Koje, da ste ponudili 25 milki za Nasrija Wenger bi ga dao bez razmišljanja
                      Nikad nije kasno.

                      @ AK47

                      Jbg, vjerovatno se on Boasu uklapa u neke njegove zamisli, ne znam stvarno
                      Ali ko zna, mozda do kraja prelaznog roka to bude Nasri
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ma normalno da je mnogo,on 35,a jedan Ozil 15 i Sahin 10,budimo realni...(bez obzira na duzinu ugovora)
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Uh,dobar mec su odigrali, prvo poluvrijeme lose, ali drugo dobro.Imali su dosta sansi i mogli su da daju gol
                          Zao mi je sto nisu uzeli sva tri boda, prvenstveno zbog Boasa, jer se vidjelo da mnogo zeli pobjedu. Kako je samo reagovao kada je Anelka pogodio precku, i kada je Kalou sutirao glavom
                          Ja licno sam zadovoljan Torresom, odigrao je dobro. Ramires je takodje odigrao dobar mec ;)
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by ivan piper View Post
                            Uh,dobar mec su odigrali, prvo poluvrijeme lose, ali drugo dobro.Imali su dosta sansi i mogli su da daju gol
                            Zao mi je sto nisu uzeli sva tri boda, prvenstveno zbog Boasa, jer se vidjelo da mnogo zeli pobjedu. Kako je samo reagovao kada je Anelka pogodio precku, i kada je Kalou sutirao glavom
                            Ja licno sam zadovoljan Torresom, odigrao je dobro. Ramires je takodje odigrao dobar mec ;)
                            Joj dobro si, ja i zaboravio na Boasa i njegovu reakciju...
                            Zao je i meni sto nisu uzeli 3 boda, diktirali su tempo citavu utakmicu al' jbg..

                            Torres je bio odlican, driblao, otvarao se...lici on na pravog Torresa, Ramires takodje dosta pretrcao, bilo ga je svugdje.

                            Sa jos recimo 2 nova igraca mislim da ne bi trebalo biti problema. ;)
                            Boas je rekao da ce dovesti kreatora i krilo, pa da vidimo!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • A sto se tice reakcije:U trenutku kada je spreamo Drogbu da udje u igru,kada mu je davao instrukcije,Anelka je pogodio precku,kako je Boas skocio kao da ga je ujelo nesto,ja sam se presmijao
                              Inace, Boas me je odusevio, vidi se koliko mu je stalo do rezultata, i to mi stvara optimizam i nadu da cemo osvojiti neki veliki trofej( PL ili LS). I igraci su igrali dobro danas,samo nam je nedostajalo malo srece. Jedva cekam sledeci mec!
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by ivan piper View Post
                                A sto se tice reakcije:U trenutku kada je spreamo Drogbu da udje u igru,kada mu je davao instrukcije,Anelka je pogodio precku,kako je Boas skocio kao da ga je ujelo nesto,ja sam se presmijao
                                Inace, Boas me je odusevio, vidi se koliko mu je stalo do rezultata, i to mi stvara optimizam i nadu da cemo osvojiti neki veliki trofej( PL ili LS). I igraci su igrali dobro danas,samo nam je nedostajalo malo srece. Jedva cekam sledeci mec!
                                Ma Boas je sef.

                                Samo polako, jos kad dodje kreator, a doci ce 100%, kad se kockice sloze, ima da deremo. ;)
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X