Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moglo se ovo i dobiti,ali ja sam i bodom zadovoljan

    Na -2 od vodeceg dvojca nije nista strasno,ali Swansea se mora dobiti tu nema price...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Moglo se ovo i dobiti,ali ja sam i bodom zadovoljan

      Na -2 od vodeceg dvojca nije nista strasno,ali Swansea se mora dobiti tu nema price...
      Me too ali mora se koristiti sanse koje se stvaraju kao sto kazes Swansea se morat dobiti
      Igra Murinjo na ovi gostovanja sa ManUnt, Spurs i sada sa Arsenal takticki na bodom
      kamo tako da je igrao i sa Newcastle i Evertonom

      ps:

      Petr Cech has now kept 206 clean sheets for Chelsea. He needs 2 more to equal the Chelsea record held by Peter Bonetti. #CFC
      Petr Cech with his 150th Premier League clean sheet. #CFC
      Last edited by DeMoN17; 23-12-13, 22:26.

      Comment


      • Sa jasnom taktikom je sinoc izasao Murinjo. Nije zeleo da izgubi, a naravno da smo isli i na pobedu.
        Sredina sa Mikelom je skroz druga prica i lepo je videti kako su svi igrali u odbrani, ovakva igra nam je donela LS.
        Murinjo je mogao igrati sa Matom ispred, ali bi nas pojeli na sredini, zna Najveci.
        Imali smo prilika ali fali nam realizacija, to znamo svi.
        Vidim po netu se pise da je Arsenal ostecen za penal i crveni?! -Smejurija!
        Sve u svemu, ja sam i vise nego zadovoljan prikazanim, a pre svega sa igrom u defanzivi.
        Stanje na tabeli je super kako je moglo da bude,
        tako da prihvatam bod iz ove tekme kao dobar rezultat. (pod uslovom da deremo Svonsi )

        I da, Kejhil je strasan igrac! Kako je izbacio loptu kad je Sanja centirao Ziruu, verovatno spasao gol. Zivotinja!
        Isto tako raduje me igra Azara u defanzivi, to je to sto trazi Murinjo.

        Comment


        • Delija, a jel nije ostecen za penal i crveni?

          Naravno da jeste. Danas treba nekome nogu slomit da dobijes crveni karton, i da ga nabijes nekoga nogom da dobijes penal.

          Nemojte biti hipokriticni jer da je se vas tim nasao u onakvim situacijama forum bi gorio, dok je Arsenal na to navikao da ih sudije ostecuju
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ono penal bio? Volkot pao kao pokoson, ispruzio noge u momentu kao da mu je ne znam sta uradio.
            Ok kontakt je postojao ali za penal? Ma daaj..
            Pa vec je padao, bile mu ruke na travi, veruj mi da nemam problem da kazem ako je penal-penal je.

            Mikelov start je malo jaci, agresivno je usao u duel ali sa namerom da izbije loptu dakle zuti. Arteti je lopta bezala i obojica su uklizali sa namerom da je izbiju, Obi malo jace jbg ali to je to. Da je sa dve noge uleteo to je onda druga prica skroz. Mozda bi neko pokazao crveni, ali sta god da se prica o ovom sudiji po meni je sinoc odlican posao uradio.

            Ti na to drugacije gledas i to je ok, svako ima svoje vidjenje.

            Spoiler
            Pisem preko onscreen keyboard-a pa mi treba malo vremena, sinoc prosuo rakiju po tastaturi..

            Comment


            • Otkad je to dribling tjelom padanje?

              Pogledaj molim te jos jednom obje situacije. Penal je cist kao suza, nije sviran. Igrac kada ide na golmana koji promasuje loptu smije inicirati kontakt i pasti kao pokosen i dobiti penal, a Walcot ne smije pasti kad mu je frajer jasno po nozi udario. Kakva logika.

              Crveni karton je isto cist kao siza, a nije pao ni zuti karton, 9 dana nakon sto Yaya nije dobio ni zuti za jos gori start. Igracima Arsenala ovih dana treba ocito slomit nogu da bi se dobio iskljucijuci karton. Znaci ides otvorenom kopackom na cjevanicu. Arteta je uvijek prvi u tom startu, ali on nece zakaciti nogu otvkrenom kopackom, on je mogao zakaciti samo prazan prostor spicom kopacke.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nije ga udario po prejako nozi, vec ga je blago zakacio, sanse nema da ono moze da obori coveka, pa vidi se odmah kako je Walcott smesno i prelako pao, pa on je vec bio u padu i pre nego sto ga je Willian zakacio, ali bas smesno, kakav penal crni, mozda u Seriji A.

                O startu Mikela se vec moze diskutovati, ali s obzirom da je sudija pustio prednost...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Spoiler


                  Ovakakav penal svirati u derbiju PL? Covece, neko ovo ne svira na sredini terena. Pogledaj ti malo bolje pa mi reci da li je Vilijan zakacio loptu?

                  Spoiler


                  Ovo je nicija lopta i sudar dva igraca, Obi je malo agresivnije usao. Crveni po meni ovde nikad,jbg.

                  Comment


                  • Kako molim vas covjek pada? Primio je loptu. U raskoraku je. Pokusava da vrati ravnotezu. Da moze da centrira i onda ga Willian opali po nozi i potpuno izbaci iz ravnoteze. Prosli vikend protiv Citya, Milner pada nije ga ni dotakao Woja, inicirao kontakt svi vi ovdje na forumu ste rekli da je penal 100%. Znaci padao je i dotakao ga Scesni i penal je, a ovo nije penal. Da uredu je inicirati kontakt i onda u padu dobiti isti, a kad te neko stvarno opali po nozi i izbaci iz ravnoteze to nije penal.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by DelijaHool View Post
                      Spoiler


                      Ovakakav penal svirati u derbiju PL? Covece, neko ovo ne svira na sredini terena. Pogledaj ti malo bolje pa mi reci da li je Vilijan zakacio loptu?

                      Spoiler


                      Ovo je nicija lopta i sudar dva igraca, Obi je malo agresivnije usao. Crveni po meni ovde nikad,jbg.
                      Wilian nije dotakao loptu.

                      Brate idi se otrijezn, ako je ovo drugo sudar dva igraca ja sam King Kong na vrhu Empire State Buidlinga
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ide Willian ovde na nogu, loptu ni ne vidi,i u pokusaju da izvuce nogu je jos jednom cimnuo Walcotta, bio je ovo penal.
                        A Mikelov start je zuti, nista vise, usao covek neoprezno, nije bilo pogibeljno.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Nije zakacio, sad gledam iz drugog ugla. Izvinjavam se.

                          Spoiler


                          ..al opet nema penala po meni.

                          Koje crno treznjenje idem ponovo u opasne akcije.
                          Last edited by Avramovic; 24-12-13, 12:31.

                          Comment


                          • Ne znam samo sto su ljudi poceli masovno ovde na forumu da koriste neke izraze tipa nije mu to bila namera, malo je zakasnio..jbga. Koga boli kurac sta je hteo, ako mu umalo nije odlomio nogu to se zasluzeno sankcionise i cao zdravo. Skoro je isto ne mogu da se setim koji igrac Milana u LS isto tako jbga zakasnio, nije hteo. Koga bre briga, razlika izmedju namere i posledice nema veze s vezom. Mnogi imaju nameru da pogode raslje pa prebace stadion, i ja sam imao nameru da dam 17 ispita u jednom roku pa se nisam bas nesto proslavio
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Ne znam samo sto su ljudi poceli masovno ovde na forumu da koriste neke izraze tipa nije mu to bila namera, malo je zakasnio..jbga. Koga boli kurac sta je hteo, ako mu umalo nije odlomio nogu to se zasluzeno sankcionise i cao zdravo. Skoro je isto ne mogu da se setim koji igrac Milana u LS isto tako jbga zakasnio, nije hteo. Koga bre briga, razlika izmedju namere i posledice nema veze s vezom. Mnogi imaju nameru da pogode raslje pa prebace stadion, i ja sam imao nameru da dam 17 ispita u jednom roku pa se nisam bas nesto proslavio
                              Objasnio vam covjek, posebno ovo sa ispitima

                              Jebote isto ko da ja sad uzmem pistolj uzmem ubijem covjek i kazem izvini brate nisam htio. Postoje pravila i treba da se postuju. Derbi ili ne, to je samo epitet. Utakmica jr zatvoreni krug u kojem trebaju pravila da se sljede uz minimalna odstupanja.
                              Last edited by maliajnstajn; 24-12-13, 12:38.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Nemamo isto vidjenje situacije i to je ok. Necu da se ponavljam, nikako penal-zuti da.

                                Comment

                                Working...
                                X