Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Treba isto i sad da uradi.

    Comment


    • možda im je već reko to pred Siti bio valjda pre toga u trening centru ahahaha
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Ma neka ide ako nije da ne može da se zameni. Ali ovi iz Reala su apsolutni šampioni imaju prejakog golmana i oni traže drugog. :vinjaksmajli: . Dobar je Tibo ali ja Cecha ne bi promenio nikada! Samo ih osurite za njega i nemate problema.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Problem je u tome što ja ne znam kako oni zamišljaju da ga dovedu,to bi sigurno oborilo sve rekorde za cenu golmana a i ne piše da je Real baš zagrizo samo da su se raspitivali,te da je ovaj "za",što znači da svašta može još tu da se promeni.

          Ponovo je DDG u prvom planu,znači morao bi prvo on da ih ispali pa tek onda da dodju po njega

          Inače ako se baš proda,to će biti ja mislim možda prvi slučaj nakon Robena da bi prodali igrača baš iz prve postave

          Kao moguće zamene pominju se okvirno Forster iz Sautempotna te ono dete iz Milana

          ja za Čehom uopšte ne žalim,Kurtoa je budućnost fudbala,totalno je bilo opravdano da se oslonimo na njega,sad jbg ovo njegovo ponašenje je već neko drugo pitanje
          Last edited by saburo sakai; 22-04-16, 11:49.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Postoji prica da De Hea ima klauzulu od 40 miliona funti. Mada Mancesterovi igraci obicno nemaju klauzule, ali onih 30 miliona eura + Navas neka ponude i ja prezadovoljan.
            sigpic

            Comment


            • Ja ne bih,retko kad istupam subjektivno kad su u pitanju transferi,dešavanja u fudbalu ali Real i Barsu i sve ostale klubove ala "two horse race" ne volim
              uopšte ne bih voleo da bilo kog igrača iz Prema pokupe a ako baš mora da dodje do toga onda nek im oderu kožu do koske
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ono je bio idiotluk kakav se bas rijetko vidja, covjek deset mjeseci do isteka ugovora, a oni daju top golmana i 30 miliona eura. Mancester nije ustuknuo, znali su da imaju prednost jer ako zakucaju De Heu na klupu nece ici na Euro, morao da potpise novi ugovor, i ako nema klauzulu u ugovoru ispod 50-60 miliona funti ga ne smiju dati. Ali Navas vrijedi sigurno 30 miliona eura.
                sigpic

                Comment


                • Saburo koga god budu jurili od te dvojice osuriće ih. Zamisli okrenu se Hugu i kaže Levi 120 miliona
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Dzabe sve,može Navas da brani ko lud,ovaj je repr. Španije,na stranu to što je sad postao i prejak golman

                    Mogo se taj cirkus oko njegovog ugovora izbeći da se ranije reagovalo,odužio je to Junajted i dao Realu prostora da upadne i baci mu kosku,da je LVG to rešio odmah po dolasku u klub ili pak da je sam klub već krenuo u pregovore to bi bila druga priča danas
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Kolket potpisao novi ugovor,valjda ce mu dati sansu namesto Fabregasa,to jednostavno mora da se isproba

                      Nema on tih dugih lopti,viziju ali ima svojih kvaliteta,defanzivno mnogo jaci,sa njim bi verovatno tranzicija bila mnogo brza

                      On,Matic i Fetus u sredini tako bih ja probao,cak mozda Kolket,Fetus i Oskar
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Samo za Akana, Celzijev skaut Pjet de Viser o Dembeleu.

                        sigpic

                        Comment


                        • Ovo stvarno vise nema smisla,juce sportski direktor prica o mladim igracima a ovaj mrtvi Hidink ponovo gura prvi sastav kao da nam nesto znaci 3 boda

                          Pazi ti kad od 11 mesta u timu ti jednom igracu ne mozes priliku da pruzis na kraju godine
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Ko je kraj Baneta? Mikel?

                            Comment


                            • Obi Van Mikelbauer
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Trebalo bi u maju mesecu da donesu odluku oko novog stadiona(dozvole definitivno i ostale administrativne formalnosti),nije to jos sigurno ali rekose da bi to do maja trebalo da se zavrsi.

                                Za to vreme se vodi neka tiha debata oko toga da li treba prodati ime stadiona.

                                Na drugu stranu,kako stvari stoje,izgleda da ce dobar deo tih dodatnih 20k mesta,mozda cak celih 15k otici na skupe ulaznice,oni "redovni" navijaci nece imati toliko koristi od veceg kapaciteta,doduse nije da se ovde radi nesto tolko specijalno,SB inace nema mnogo mesta koja su namenjena sponzorima,vip itd za razliku od nekih drugih stadiona(tipa Emirati)
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X