Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato sto ti Ibra po automatizmu donosi borbu za titulu ili titulu. Zato sto je jedan od najboljih igraca svijeta, jedna od najvecih zvijezda na svijetu i impesivan ligaski rekord ima. Pljuste titule samo tako. Dijega Kostu ja igracki izuzetno cijenim, mislim da kad je gladan je cudoviste, ali je prodao Murinja i to je bilo vise nego jasno, jer je posle odlaska Murinja cupao i grizao samo tako, mentalitet mu je kao kod svih Juznoamerikanaca vrlo problematican, vidis da cak razmislja da ide u Kinu, a i eventualni dolazak Ibre znaci kraj za Kostu realno. Moze se mozda i igrati sa dva napadaca, ali je Ibra vodja na terenu, koliko god bio prgav i zajeban Kosta isamarao bi ga Ibra nedje i tu bi opasno pukli medjuljudski odnosi.

    Zlatanove godine su samo puka brojka, vidis kakve igrace ima PSZ, kakve zvijezde ima, pa svi oni zajedno+Blan se n ista ne pitaju prema Zlatanu. Orije je bukvalno javno rekao da mu ga Blan pusi. Egomanijak ali ako se slusa vodi te do titule. Samo u Barsi njegova diktatura nije zavladala, Mesi je bio veci i vidjeli smo sto se desilo, ali nema dileme da je covjek i sa 35 jedan od najboljih na svijetu i da se na prste jedne ruke mogu nabrojati oni koji su u njegovoj klasi.

    Igra dvije sezone, razvija se jedan klinac, Traore mozda i tu je jos Remi npr. u punoj snazi ili neki drugi napadac spreman da bude rotacija, to je sasvim ok i to je ogorman napredak Celsija, koliko god Kosta bio dobar ne moze sa ZLatanom pa dzaba sve. A to sto je u najboljim danima nista ne znaci za jednog Juznoamerikanca, on se jos u decembru prosle sezone zalio kako mu nedostaje Spanija, sunce i sl.

    Ja se nadam da Ibra nece doci u Celsi jer ga zelim sa Zozeom u Mancesteru, ali ako ne dodje u Mancester neka ga u Celsiju, bilo bi sjajno gledati takvog majstora u PL. Mada bi mi bilo zanimljivo i da dodje u Arsenal, ali mislim da to ne bi bas bilo pametno za Vengera Konte i Murinjo su drugaciji tipovi, oni mogu izaci na kraj sa Zlatanom, Venger tesko, samo zurke da mu pravi kao Blanu.
    sigpic

    Comment


    • Nasmejaću se samo na ovo da je Kosta prodao nekog

      Pa on je jedan od retkih pored Azpija i Terija da je ginuo na terenu svakog trenutka za "tvog" Murinja ,jbg izostali su golovi ali nije samo do njega bilo,on je igrač koji mora ući u 3-4 šanse svake utakmice,vezni red je debelo zakazao što je automatski dovelo do toga da i on isposti ali to ne znači da je prodao svevišnjeg,baš naprotiv,evo primera samo utakmice protiv Porta koju smo izgubili ali je Kosta ubio kako je odigrao.

      Ovo za mentalitet,nisu u potpunosti u pravu(iako se slažem delom),piše lepo u tekstu(telegraf) da je njemu prioritet AM sad jbg što je to teško izvodivo,to je drugo pitanje,ovo za Kinu ako si pratio ovih dana vesti a verujem da jesi,znaš da gura njegov agent,niko drugo nego Mendeš.





      Ovo za Ibru,nema potrebe da komentarišem zato što sam ja samo odgovorio Henryju zašto mislim da on kod nas neće doći,ja uopšte ne dovodim u pitanje nečije sposobnosti samo pišem objektivno o načinu poslovanja Čelzija.

      Mogo si da vidiš na prethodnoj stranici da je Konte dobio titulu "first team head couch" što znači da neće imati apsolutnu slobodu oko transfera,kao što je otac imao i vodeći se po tom,siguran sam da mu neće dati poslednju reč a ako one nema,onda će o tome odlučivati klub a oni sigurno neće prodati igrača u najboljim godinama i baciti sve na nekog od 34 pa makar to bio i ploditelj kao Ibrahimović
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Jbg Kosta ulaze masu energije generalno, ali stav posle pet-sest kola ove sezone, pa do dolaska Hidinka nije bio bas isti. Posle je vukao vala na sve moguce nacine, bez noktiju ostajao ne bi li gurao ekipu naprijed i svako postovanje za tako nesto, ali ako bi se trazili oni koji su ga prodali po meni bi Kosta bio medju odbranima.

        Vidio sam da je Konte FTC, Murinjo je doveden kao menadzer pa je opet Roman dovodio igrace na svoju ruku, odnosno Emenalo, ali znamo po cijim notama on svira. Kontea krasi cvrstina, diciplina, motivator je strasan i poslozice to kako treba ne sumnjam uopste. Da nije konkurencija takva kakva jeste, pricam o trenerskoj konkurenciji od sledece sezone, bio bih ubijedjen da ce osvojiti barem jednu titulu u tri sezone npr. ovako je tesko predvidjeti sta ce se desavati, ali sa Ibrom bi to sve mnogo lakse islo. Igraca takve klase nema u PL.

        Dovodjenje Naingolana mi je tako logican potez Kontea, on sad nema Vidala, a Radja je nesto najblize Vidalu i ulozi koju je Arturo imao u njegovom Juveu. Znaci da ce se pitati isto, sve kao i do sad, a bice i dovodjenja igraca koje ne zeli. To je jednostavno Romanov Celsi.
        sigpic

        Comment


        • Ja Kosti nemam ništa da zamerim,mislim šta da kažem za čoveka koji sjaji u ovoj septičkoj jami

          AKo ćeš njega sad kritikovati i optuživati za izdaju šta onda reći za jednog Matića,šta reći za Baneta,Fabregasa šta reći za IGRAČA GODINE Azara

          Da ne shvatiš pogrešno da sad udaram kontru,baš naprotiv,jedino branim malo Kostu,njegov mentalitet mogu obarati ne iz tog tvog ugla nego jednostavno zato što mu se ide iz kluba zbog prokletih komentara novinara i sa te strane sam i mislio da se slažem sa tobom.

          Ovo sad što se pripisuje Hidinku njegova bolja forma mi je smešno,istina je da su neki igrači proigrali ali razlika u Kostinoj igri je minimalna osim čiste statistike naravno.




          Ovo za transfere(Konte),ne verujem ja da će se njemu neko tolko mešati,nisu se mešali ni Murinju,taj drugi deo kluba je mahom zadužen za dovodnjene nekih mladih igrača i to što zbog preprodaje radi borbe sa FFP što zbog samog kluba,jbg više nismo najveća riba u akvarijumu.

          Kolko je meni poznato,od Kontea se traži isto što i od Murinja,borba za top 4 i ponovo se naglašava taj rad sa mladim igračima,dobiće naravno neke novce ali ne očekujte neke drastične promene
          Last edited by saburo sakai; 08-04-16, 23:01.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Matic i Azar svakako, a Fabregas je tako ocigledan, mada se nesto nije ni posle popravio, a i ispao bi najveci licemjer na svijetu jer je posle poslao onu emotivnu poruku za Zozea, pa mozda nije on. Mada Spanac je, oblacio dres Barse dok je bio u Arsenalu, rekao da ce se vratiti pa otisao u Celsi, sve je moguce s njim

            Odavno ga smatram prevarom, mozda mu je to maksimum bio jbg, posle onakve prve polusezone mogao je samo dolje realno.

            Azaru treba par vaspitnih, meni je iznenadjenje kako ga je Zoze onoliko trpio, Konte cisto sumnjam da ce, a opet Murinjo ga je moguce iscijedio maksimalno prosle sezone, ono je bio bolestan nivo. Ivanovic je jednostavno izgubio fizikalije, a on je fizikalac isto kao Vidic, vidis koliko bolje ide kad ne mogu da ga pretrcavaju kad ne igra beka. Bila je prica i za Terija jer su one greske bile bas amaterske.
            sigpic

            Comment


            • U poslednje vreme se polako odmotava klupko,izlaze na videlo neke informacije oko poslovanja kluba,ja sad što više čitam vidim kolko je Murinjo bio rizik od početka,onaj Čelzi tokom njegovog prvog mandata i ovaj sad su dva totalno različita kluba plus dodaj na to i upad PSG,Sitija na scenu i ostale promene na tržištu.

              Jedino što zamaram Murinjo to je što nije pokušao da se prilagodi nego je samo gurao svoje,znači nije baš kao što Murinjovci zatupaju priču da njega klub nije podržao,pokušalo se ali jbg,jednostavno nismo više finansijski nadmoćni.

              Mislim šta sad,dal treba da krivim klub što je prvo krenuo po Varana(pa on nije bio dostupan) pa po Stounsa,kolko smo ponuda imali 3-4 i to zadnja kolko,38m funti pa smo ga i tu izduvali pa nas na kraju iskuliraju i za Markinjosa.

              Znači klub nije podržao Murinja a krenuo je po tri igrača sa po kolko ponuda,jbg.Ne brate,onda dodju Murinjovci,kriv je klub,zašto jbt,što nije dao 50-60m funti za Stounsa

              Bio je Šou meta br 1,jbg Junajted ponudio više doveli Luisa,pa sam je Otac na konferenciji to izjavio i posle se ponovo klub pljuje.




              Što se tiče te čuvene izjave,ja prosto ne verujem u to,mogu da svarim da je došlo do zamora,kako kod igrača tako i kod trenera,normalno da je bilo nezadovoljnih,kad ih pa nema,preveliki pritisak sa svih strana,nekad je moralo da pukne,plus ako na to dodaš flopanje kluba na planu transfera te Murinjovo levelovanje ziheraške igre.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post

                Azaru treba par vaspitnih, meni je iznenadjenje kako ga je Zoze onoliko trpio, Konte cisto sumnjam da ce, a opet Murinjo ga je moguce iscijedio maksimalno prosle sezone, ono je bio bolestan nivo.
                Nije njega ni Žoze trpeo,pomenuo sam par puta Eštonov tekst,dosta se ćutalo o tome,dok neko nije propevao,odlepio je Otac zbog njega,zato što prvi ide sa treninga,ne voli trening itd.itd.

                Ako je za nešto Otac zaslužan onda je sigurno to napredovanje Azara ali ne mogu ga nikako kriviti za pad istog,mislim šta ima Murinjo sa tim,ako se ovom nije dalo igrati šta je trebao da radi,imao je Otac neke tripove ali ne mogu medju njima pripisati i striktno pad forme jednog igrača.

                Pao je tim u globalu a onda je isplivao na videlo i pristup Azara,jbg,zato sam i napisao da je za njega bolje da ide u Real,Bajern,negde gde će uvek imati siguran top 3
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Malo vesti za transfere,vezano za ovo što smo danas pričali,duža je lista,izvuko sam ono najbitnije po mom mišljenju

                  Chelsea to deflect Diego Costa interest after positive talks with Antonio Conte (Guardian)
                  Conte has just returned home after 4 days in London and, having briefly met the first-team squad after training on Tuesday. (Guardian)
                  Conte held lengthy talks with a number of the senior players in individual meetings the following day [Wednesday]. #CFC (Guardian)
                  There is no mood within the #CFC hierarchy to part with Diego Costa, a player who has three years to run on his contract. (Guardian)
                  Offers will apparently be knocked back in the belief that Costa has been convinced he has a major role to play under Conte. (Guardian)
                  Conte has stressed he wants players who are fully committed to #CFC and that he will sanction the sales of those who are not. (Guardian)
                  ako je Mister Konte

                  Conte has also made clear he admires the forward’s style of play and would like to retain Diego Costa. #CFC (Guardian)
                  Conte has submitted to Michael Emenalo, a list of prospective signings he would like the club to pursue before his arrival. (Guardian)
                  The addition of a forward even if Costa stays (Guardian)
                  izostavio sam imena zato što je paljevinski previše ali da,pominje se Kavani,Lukaku

                  Juan Cuadrado is expected to return from a year-long loan at #Juventus. (Guardian)
                  ostalo iz Gardijana je za neko osoblje iz kluba,da vas ne zamaram sa tim

                  Courtois’ future is set to become an issue this summer, with #RMCF keen on the keeper if they can’t land David De Gea from #MUFC (Mail)
                  Chelsea would put a heavy price on Courtois’ head, but an offer in-excess of £50m may be difficult for Chelsea to turn down. #CFC (Mail)
                  One player who is set to stay next season is Diego Costa. Chelsea are ready to refuse all offers for the Spain international. (Mail)
                  malo za pozajmice

                  Andreas Christensen will see out his 2 season loan spell at Monchengladbach, but will return to #CFC ahead of the 2017/18 season. (Mail)
                  Telegraf isto prenosi da Kosta ostaje

                  Chelsea will fight to keep Diego Costa after their incoming head coach Conte held a heart-to-heart with the striker. (Telegraph)
                  Conte also held “intensive” talks with captain Terry, but is yet to inform him whether he will be offered a new contract. (Telegraph)
                  valjda će ostati

                  Should Courtois stay at Chelsea as No 1, then it is almost certain that Begovic will look for first-team football elsewhere (Telegraph)
                  Hazard gave no indication that he wants to leave, but Matic is considering his next move after losing his starting place. (Telegraph)
                  Conte made a good impression on the majority of #CFC players, with the Italian stressing there will be no favourites or cliques. (Telegraph)
                  Mohamed Salah's proposed £15m permanent move to #ASRoma could part-finance the £30m it will take to sign Nainggolan. #CFC (Telegraph)
                  ja sam zaboravio na Salaha
                  Last edited by saburo sakai; 09-04-16, 00:05.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Ako me sećanje dobro služi, Salah je već otkupljen od strane Rome tako da ta Salah + keš za Najngolana priča pada u vodu.

                    Pre neki dan se pominjao Pjanić a danas Nindža, čini mi se da ni Telegraf ni Di Marzio ne znaju šta se ovde dešava. Po nekim izvorima Sabatini i Salahov agent su u Londonu zbog rešavanja spora sa Fiorentinom.

                    35 miliona za Najngolana ili Pjanića je premalo, ali ne bi me uopšte čudilo da jedan od njih ode. Nikad Roma nije znala da odradi ove velike dilove.
                    Last edited by HeadBurn3r; 09-04-16, 01:14.

                    Comment


                    • Sta svi Ibrici vole dodat 2 godine? Vidim to svugdje, nema on 35 vec 33

                      Comment


                      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        Ako me sećanje dobro služi, Salah je već otkupljen od strane Rome tako da ta Salah + keš za Najngolana priča pada u vodu.

                        Pre neki dan se pominjao Pjanić a danas Nindža, čini mi se da ni Telegraf ni Di Marzio ne znaju šta se ovde dešava. Po nekim izvorima Sabatini i Salahov agent su u Londonu zbog rešavanja spora sa Fiorentinom.

                        35 miliona za Najngolana ili Pjanića je premalo, ali ne bi me uopšte čudilo da jedan od njih ode. Nikad Roma nije znala da odradi ove velike dilove.
                        Nigde ne pise Salah plus novac za Naingolana,nego da ce novac od prodaje Salaha delimicno pokriti taj transfer ...

                        Ovo za Pjanica se pisalo samo da su zainteresovani,nista drugo,isto vazi i za Manolasa




                        Danas Celzi sigurno necu gledati live preko strimica,sacekam da izbace na reditu,verovatno bude online vec oko 18 h pa pogledam na miru
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          Nigde ne pise Salah plus novac za Naingolana,nego da ce novac od prodaje Salaha delimicno pokriti taj transfer ...

                          Ovo za Pjanica se pisalo samo da su zainteresovani,nista drugo,isto vazi i za Manolasa




                          Danas Celzi sigurno necu gledati live preko strimica,sacekam da izbace na reditu,verovatno bude online vec oko 18 h pa pogledam na miru
                          Ja skotah Salah+keš... Sky Italia je na kraju letnjeg roka objavila da je odbijena ponuda od 35 miliona za Manolasa od Čelsija. Postoji tu neko interesovanje, siguran sam. A pričalo se pre par dana da je Pjanić bio u Londonu, ne znam koliko je to istina. Uglavnom, Čelsi je opasno zapeo da pokupi ovo što valja u Romi, koliko će Roma odoleti ponudama ne znam. Iako je predsednik Rome juče izjavio da neće biti prodaja nešto mi u vazduhu miriše da će jedan od ove trojke da pakuje kofere.

                          Comment


                          • Ja sam kriv,trebao sam da kopiram citav pasos za Salaha...no nebitno

                            Okacio sam ja link na nekoj od prethodnih stranica,rekose ovi iz diMarzijevog tima da ako je Pjanic bio u Londonu da to nema veze sa transferom kolko je njima poznato

                            Ostaje dakle jedino to da postoji interesovanje sto su potvrdili i iz britanskog skaja i ovi sa cizme

                            Za Manolasa stvarno ne znam,ako je I bilo neceg,to je meni promaklo (mislim na proslu godinu) al sad vidim da su ovi sa Skaja preneli da postoji interesovanje
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Originally posted by Henryj View Post
                              Sta svi Ibrici vole dodat 2 godine? Vidim to svugdje, nema on 35 vec 33
                              Ima 34 godine, za pola godine puni 35, tacnije 3. oktobra. Znaci da ce vecinu naredne sezone imati 35 godina.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ima 34 godine, za pola godine puni 35, tacnije 3. oktobra. Znaci da ce vecinu naredne sezone imati 35 godina.
                                U pravu si, ja sam jos negdje pocetkom sezone gledao na wikipediji kad mu je jos pisalo 33.

                                Kako god moze on jos dvije, tri sezone, uvijek je igru temeljio na fizickoj snazi, nikad na trci

                                Comment

                                Working...
                                X