Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler


    Murinjo na ovoj slicu u sebi :
    Spoiler
    "Majke ti ga glupe,taman da dobijem tih 30 miliona od otkaza ti me zajebeš"
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Ne skrnavi

      Comment


      • Originally posted by trlaja View Post
        izvući će se murinjo, i do godine liga evrope sa partizanom u grupi hehe
        Da pogodim... Ne volis Chelsea, mrzis Murinjo, navijas za Arsenal, a nastavnik ti je omilen trener.

        Comment


        • Nemoj tako Demon ne mora da znači da sad ako neko ne voli specijalnog prevodioca odma navija za Arsenal
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Begovic; Azpilicueta, Zouma, Terry (c), Baba; Ramires, Matic; Willian, Hazard, Pedro; Diego Costa.
            Odlican sastav!

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
              Nemoj tako Demon ne mora da znači da sad ako neko ne voli specijalnog prevodioca odma navija za Arsenal
              Pa jedino navijaci Arsenala tu provociraju i vodio sam se tom logikom...


              Ajmo Azar macko pokazi tvoju magiju.

              Comment


              • Originally posted by DeMoN17 View Post
                Pa jedino navijaci Arsenala tu provociraju i vodio sam se tom logikom...


                Ajmo Azar macko pokazi tvoju magiju.
                Ma jeste sram ih bilo najgori su od sve dece , bitno je da su ostali svi na mestu i da nikad u životu nekog nisu isprovocirali
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Pa ne znam na kog posebnog mislis ja ti nisam nikad pisao u temi kod vas ko sto rade ovih (vase)
                  kad ste vi bili ocajne a kad sam spomnuo navijace Arsenala zna se na kog sam mislio.... redno je bilo da dodje
                  vase vreme da pricate dosta ste cutale i skrivale se iza to famoznog novca u banci.


                  Sto se tice utakmice koliko je dobro Baba odigrao protiv toliko je bio los u ovu utakmicu...
                  jbt do kad ce vise ovo kad te nece srece onda te nece...

                  Ibrahim Shehu ‏@ebraheemshehu 17m
                  I guess luck is not on the side of Chelsea this season. Had more shots on goal and possession but lost. I keep faith. They would bounce back
                  Last edited by DeMoN17; 07-11-15, 19:56.

                  Comment


                  • Sanjao sam sinoc da su Drogba i Lampard asistenti Murinja u Celsiju i da opet pobedjujemo sve i da su svi radosni.

                    Jebem ti kuruze..

                    Comment


                    • Comment




                      • Ono sto jebe mene kao navijaca Celsija je to sto ne znam da l' Roman daje podrsku Murinju, msm ja msm da daje i to ali opet ko zna jbg. Ako daje gazda podrsku zasto jbn ne zrtvujemo sezonicu ovu i evropicu sl sezone i lepo damo sansu klincima, pa to samo na dobro moze izaci. To je neka moja logika..

                        Ali tesko da ja i moj strikan isto mislimo...sanjam samo :S
                        Last edited by Avramovic; 09-11-15, 02:48.

                        Comment


                        • Ne pratiš dovoljno vesti...a ni šta ja postam ovde inače bi video da sam u par navrata napisao da je Telegraf preneo kako Roman i ne traži od Murinja titulu nego samo da se bori za titulu plus da se u ovom njegovom drugom mandatu postavlja još jedan krucijalan cilj a to je guranje klinaca iz naše akademije.

                          Ne mogu sad da se setim tačno kad je to objavljeno,mrzi me sad da kopam u tom pravcu ali siguran sam da je to bilo pre početka sezone/ili bar ove propasti,tako da nije sad to neko naglo menjanje filozofije,pa da se nešto žrtvuje,od početka je sam Roman bio za to,verovatno sam negde naveo da gazda ne propušta utakmice mladog tima.

                          I sad ti pogledaj šta si napisao : "Ono sto jebe mene kao navijaca Celsija je to sto ne znam da l' Roman daje podrsku Murinju" ,dal ti navijaš za Čelzi il za Murinja(btw,ne citiram te zato što tražim neku svadju nego(uopšte nemam nameru da se mešam u nečiji pristup navijanja),samo kako bih to iskoristio da citiram Gulita :

                          Speaking to Sky Sports' Goals on Sunday, Gullit said: "In the past, when a Mourinho team won, it was Mourinho who won, and when a Mourinho team lost, it was Mourinho who lost.

                          "But all of a sudden, this year, it is Mourinho blaming the players. It is Mourinho who wins, but the players who lose. He is criticising the players, whereas before he always protected them.

                          Što se tiče mladih,sramno je šta čovek radi,prvo iskulira Loftusa pa mu da priliku,kad ovaj "izdominira" on ga zakuca na klupu i pusti životinju Mikela da se posprda sa protivnicima a ovaj završi u kanti. Druga stvar,ona izjava da će dati mladima priliku tek ako vidi da je sezona pukla je za streljanje,to dovoljno govori o tome kakav je njegov pristup tome,pa kad on njima nije dao priliku protiv WBA prošle sezona,šta sad treba očekivati da će nešto napraviti.

                          Murinjohilčari samo spinuju sve živo i neživo u korst Murinja,sad jbg kad treba da se borimo za opstanak,kad su svalili krivicu na igrače,ajd da onda damo priliku mladima a par meseci ranije bi napisali da ti isti nisu spremni i pružali bi podršku velikom tatici u neforsiranju Loftusa i drugara.
                          Last edited by saburo sakai; 09-11-15, 07:13.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by saburo sakai View Post
                            Ne pratiš dovoljno vesti...a ni šta ja postam ovde inače bi video da sam u par navrata napisao da je Telegraf preneo kako Roman i ne traži od Murinja titulu nego samo da se bori za titulu plus da se u ovom njegovom drugom mandatu postavlja još jedan krucijalan cilj a to je guranje klinaca iz naše akademije.

                            Ne mogu sad da se setim tačno kad je to objavljeno,mrzi me sad da kopam u tom pravcu ali siguran sam da je to bilo pre početka sezone/ili bar ove propasti,tako da nije sad to neko naglo menjanje filozofije,pa da se nešto žrtvuje,od početka je sam Roman bio za to,verovatno sam negde naveo da gazda ne propušta utakmice mladog tima.
                            Moguce da ne pratim, ali se secam tog clanka i znam da si pricao to, verovatno jedan od razloga zasto smo bili slabije aktivni u ovom prelaznom roku. Mislim to sto Roman govori to nije nista novo, pricao je to pre 2 sezone. Samo niko nije ocekivao da budemo 16. na tabeli, zato ne znam kako sad razmislja.

                            Originally posted by saburo sakai View Post
                            I sad ti pogledaj šta si napisao : "Ono sto jebe mene kao navijaca Celsija je to sto ne znam da l' Roman daje podrsku Murinju" ,dal ti navijaš za Čelzi il za Murinja(btw,ne citiram te zato što tražim neku svadju nego(uopšte nemam nameru da se mešam u nečiji pristup navijanja),samo kako bih to iskoristio da citiram Gulita.
                            Opusteno, meni je drago sto imas skroz drugacije vidjenje ovoga i sto imam sa kim da pisem ovde. Nekad planes ti, nekad ja i to je ok skroz. Jbg, ljudi smo. Ja mislim da od Murinja nema boljeg za nas. Sad razloge sam navodio hiljadu puta, samo bih se ponavljao. Ovo sto je Gulit rekao, Murinjo nikad nije kritikovao igrace kad izginu na terenu i uvek je bio iza njih. I ovo sto on radi u medijima sigurno to radi i da bi skrenuo pritisak sa igraca.

                            Originally posted by saburo sakai View Post
                            Što se tiče mladih,sramno je šta čovek radi,prvo iskulira Loftusa pa mu da priliku,kad ovaj "izdominira" on ga zakuca na klupu i pusti životinju Mikela da se posprda sa protivnicima a ovaj završi u kanti. Druga stvar,ona izjava da će dati mladima priliku tek ako vidi da je sezona pukla je za streljanje,to dovoljno govori o tome kakav je njegov pristup tome,pa kad on njima nije dao priliku protiv WBA prošle sezona,šta sad treba očekivati da će nešto napraviti.
                            E sad, mislim da je Murinjo ispizdeo na RLC opasno. Dao mu je sansu i ovaj se izivljavao na terenu protiv Vile. Vise je gledao na sebe nego na tim. Dobice on opet sansu ali mora pametno da iskoristi. Kraj prosle sezone je bila idealna prilika da se pruzi sansa i tu nema opravdanja zasto Murinjo nije to uradio.

                            Comment


                            • Murinjo jeste najbolji trener za Čelzi po mom mišlenju iz odredjenih razloga i to ne može da promeni nikakva loša igra tima ove sezone niti ostale gluposti zbog kojih ga kritikujem.

                              Taj trener koji vodi Čelzi mora ne samo da vodi bitku na terenu nego mora da vodi rat i u medijima i iz tog ugla je Murinjo napravio fantastične rezultate,jeste doći će sad neko i pričati kako njegov nastup može da izazove i neke negativne posledice ili pak da se loše odrazi po imidz kluba,iskreno i sam sam kritikovao dotičnog u više navrata,pogotovo nakon onog cirkusa na gala večeri,tako da to ne dovodim u pitanje.

                              Na drugu stranu,kad je Roman kupio klub mi smo bili samo klub pun para koji je jurio titulu a novac ko novac ne može sam da kupi taj status top kluba.Onog trenutka kad nas je Otac preuzeo,njegova arogantnost i ceo taj paket koji sa sobom nosi specijalni nas je pogurala te smo za jedno kratko vreme krenuli da "gazimo" protivnike nemilosrdno i to je nešto što je Murinjo ostavio Čelziju a ne vidi se na papiru niti kroz te titule koje nam je doneo.




                              Kod Loftus Čika se vidi ta nezainteresovanost ali nije on jedini slučaj,znam da je nezahvalno sad da navodim druge primere ali nije on jedini,Jaja pa i Pogba ne ginu non-stop na terenu,baš je Lampard skoro u MNF pričao kako Ture ne igra odbranu,sad ne kažem da to ne može da se ispravi ili da ovaj to ne želi da ispravi ali baš zato sam i napisao da od njega treba praviti box to box igrača a ne pravog DM zato bih voleo da vidim trojac Matić-Loftus-Oskar
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Ma samo da on pregura ovu sezonu, nema sanse da ovo moze da se ponovi opet. Samo tu trecu sezonu da izdrzi! Jebeno mu se divim kako on podnosi te ratove sa novinarima. I nema sanse da odustane. I kad nije u pravu i dalje tera po svome. Kakvi su oni prema njemu takav je i on prema njima. Prva stvar kada je dosao opet je rekao da je dosao da napravi Celsi za narednih 10 godina. Evo i sada posle svega ovoga drze se zajedno svi i to ne govorim napamet vec se vidi kod igraca zelja da krenu sa pobedama. Ono sto frustrira je koliko nemamo srece. Mi igramo skroz solidno, nekad i vise od toga, u poslednjih par meceva ali sve je protiv nas.

                                Evo utakmice do januara:

                                Norwich (H)
                                Maccabi (A)
                                Spurs (A)
                                Bourne. (H)
                                Porto (H)
                                Leicester (A)
                                Sunderland (H)
                                Watford (H)
                                Man Utd (A).

                                Isto razmisljamo kako vidimo RLC u buducnosti. Meni nije jasno zasto Murinjo nije probao da promeni formaciju malo kada vec ne ide. Jasno se vidi da nas protivnici jedu na sredini svaki put kad Matic ne igra ili nije na Maticevom nivou. Zao mi je RLC u neku ruku, ali opet on mora da shvati da iovako na kasicicu mladi dobijaju sansu i on to mora jebeno da iskoristi. I krenuo je pametno ali onda je izgoreo. Eno juce Murinjo i njegovi gledali mlade, mozda ga opet tutne da djuska.
                                Last edited by Avramovic; 09-11-15, 12:15.

                                Comment

                                Working...
                                X