Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tacno sam znao da ce Mikela tutnuti. Nema Remija i Seska ni na klupi.

    Aj da vidimo jbg kako ce ovo izgledati.

    Comment


    • Tacno mislim da bi Mikel preziveo duze na Marsu nego Met Dejmon
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Dobro pa nije toliko lose na klupu su omladinci e sad da vidimo ko ce da udje.

        Comment


        • Nek mi samo neko kaze koju formaciju smo mi igrali? Trcali smo po terenu kao muve bez glave, bukvalno su se poigravali s nama...
          Sreca je danas bila na nasoj strani, a i sudija izgleda. MUN je toliko sansi propustio da to nije normalno, malko nam fali onaj cuveni autobus.
          Drugi deo je bio solidan naspram prvog, ali Matic da onako promasi >.<
          Oscar je opasno dobio po nogama i Rooney je za to trebao da dobije crveni.
          Koliko sam hvalila Wiliana za stvarnu pozrtvovanost na utakmici s Watfordom, toliko danas nije zablistao.
          sigpic

          Comment


          • Comment


            • Hiddink izmislio novu formaciju
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Moglo se i pobjediti i izgubiti,ali eto na kraju bod nekakav...

                Ova ekipa nije za neke eksperimente i samo tranzicija dolazi u obzir.Meni sramotno danas kad vidim Willian jadni sprinta s jedne na drugu stranu,pa nisu na rekreaciji
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Srecna Nova svim navijacima posebno ovom klubu.

                  Comment


                  • Comment


                    • Samo za Sabura
                      Spoiler
                      ''On je igrao odlično i na prethodnim, a ne samo na meču protiv Kristal Palasa. Po mom mišljenju, Mikel je idealan igrač za balans u ekipi. Na primer, ako tim ne može dovoljno dobro da se brani, i nema balans između defanzivnog i ofanzivnog dela igre, onda je veća mogućnost da primamo golove. Uveđen sam da Džon Obi Mikel može da bude ključna figura u tom balansu između naših linija'', rekao je Hidink i nastavio:

                      ''Mikel odlično čita igru, zna koje su najjača oružja rivala i ume predoseti, nađe se na pravom mestu da spreči opasnost. Ima neverovatan osećaj, i nije ni najmanje brutalan, oštar, naprotiv, svoje zadatke obavlja elegantno. Uživanje je gledati takvog igrača. Njegov zadatak nije da da završni pas, već da ostalim saigračima omogući takve situacije'', objasnio je Hidink
                      Last edited by Lion; 04-01-16, 09:00.

                      Comment


                      • Saburo sad negdje mota omcu zbog ovih hvalospijeva Mikelu i razmislja koji mu je najbolji nacin da se objesi
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment




                        • Celebrating like my bro didierdrogba

                          Comment


                          • Zinedine Zidane makes Eden Hazard his number one transfer target
                            http://www.givemesport.com/685015-zi...aika-III-1sted
                            sigpic

                            Comment


                            • Gledam sad na SK/Chelsea TV The best of Essien

                              Kakvi Matici, Fabregasi i ostali.. Kakva je ono zver bila!

                              Comment


                              • Najjaci BTB veznjak koga sam gledao. Kao Junajtedovac vrv sam malo subjektivan i naginjem ka Skols-Kin (Bekam-Gigs) sredini, ali ta vasa sa Lampsom i Balakom, pored Esijena, je vrv najbolja u istoriji PL.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X