Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ekskluzivna vest stiže iz adidasa,4m evra ulažu u razvoj kopački na štiklama kako bi Baba debitovao u Čelziju
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Ne moze Baba da igra sa ne bi krao minute Azaru . Da mi je znati sto li ga je uopste dovodio.

      Comment


      • Koliko je placen Baba?

        Comment


        • 18m ako se varam
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Nije Baba Murinjov igrač,klub ga je skautirao i pratio,doveo ga je sportski direktor
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Opusteno, Zuma ce igrati RB, a Aspi LB.

              Comment


              • Genijalna ideja,kad igramo kući protiv jedine ekipe koja izgleda gore od nas i kad trebamo da napadnemo iz svih oružja lik igra sa Dejvom i Zumom kao bekovima

                Zemljo otvori se i progutaj nas
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • To sam napisao jer se ne bih uopste iznenadio Zumu da turi desno.

                  Naravno da sam i ja za to da se Babi (pogotovo sad) mora dati sansa, neka pokaze sta zna i toeto.

                  Nego, nesto vidim postoji mogucnost Bamforda da vratimo sa pozajmice.. Oterati Falkaa i dati Bamfordu sansu.. sanjam...
                  Last edited by Avramovic; 13-10-15, 18:37.

                  Comment


                  • a ne znam šta bi dobili tolko sa tim,Kosta bar meni izgleda nabrijano a i protiv Porta je odlično odigrao,napadači su mi sad najmanja briga
                    ne znam šta nije radio,fajtao se,spuštao loptu,dodavao,vidi se da ima želju da igra i da sve od sebe

                    nama treba expresno rešenje,sad ne sutra,videćemo dal će Loftus-Čiku da pruži šansu,po mom mišljenju,najbolja bi kombinacija bila Matić da igra baš DM a ispred Loftus i Oskar ,vamo Baba i Dejv na bekovima

                    #powerofyouth Gai Sensei
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Radije bih Bamforda gledao i trpeo nego njega. Ne vidim smisao Falkaa u timu.

                      Sve to izgleda lepo ovako na papiru, treba videti na terenu kako ce to ici.
                      Moramo dovesti kreativca na sredini pre svih i svakako osvezenje u odbrani. To je po meni kljucno.
                      RLC/Matic/Ramirez pa i Oskar..malo tu kreativnosti ima.

                      100 kombinacija imam u glavi..

                      Comment


                      • Sto se tice odbrane Markinjos se pojavljuje kao opcija u januaru jer je navodno nezadovoljan u PSZ-u. Ne znam koliko bi kostao transfer ali Markinjos je po meni odlican igrac.

                        Comment


                        • pa oni su već poslali 2 ponude za njega u poslednjem trenutku pa su nas odbili,jeftin sigurno ne bi bio ,35m funti pa na gore što je baš preterano
                          mislim boli me uvo za pare al valjda mogu da nadju nekog mladog štopera za 10-15m funti,kako su Zumu lebati iskopali a novac da se sačuva za neko drugo pojačanje

                          Spoiler
                          eventualno Murinjov otkaz
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Pa Marquinhos je visok svega 1.83cm, da nije mozda mali za CB jer Mourinho-u smeta sto je Baba Rahman nedovoljn visok za LB a ima 1.80 cm.

                            Comment


                            • Na beka ce njega Mou.
                              sigpic

                              Comment


                              • Opet ne zadovoljava kriterijume

                                I zamisli dovede skupocenog CB da mu igra RB Razapeli bi ga

                                Comment

                                Working...
                                X