Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma on je siguran cim je napisao "Nikad".
    Ovo ti je klasicno lecenje komplekse.

    Sto volim ovakve tipove.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Samo da se u temi prikladnoj za to naklonim ocu svega Jose Mourinhu na pobjedi i emotivnom dizanju ekipe

      Idemo dalje...
      Tacno se vidi da nisi gledao tekmu, inace bi se zahvaljivao Dinu koji vam je poklonio ovo kolo skoro isti broj bodova koliko ste sakupili u prvih pet kola

      Comment


      • Originally posted by Princ View Post
        Tacno se vidi da nisi gledao tekmu, inace bi se zahvaljivao Dinu koji vam je poklonio ovo kolo skoro isti broj bodova koliko ste sakupili u prvih pet kola
        Nemoj zaboraviti Gabrijela.

        Comment


        • Originally posted by Princ View Post
          Tacno se vidi da nisi gledao tekmu, inace bi se zahvaljivao Dinu koji vam je poklonio ovo kolo skoro isti broj bodova koliko ste sakupili u prvih pet kola
          Nema veze jos mi je sladje ovako,cujem za moral da me prozivas
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by legolas View Post
            Čelzi je najmanja briga ove sezone. Žalosno je to što se navijači Chelsea raduju a Arsenalu kod kuće ste jedva dali gol sa igračem više, da ne pričam o igri sa dva igrača više.
            A vi ste napunili Njukasl sa igracem vise?
            sigpic

            Comment


            • Ja bar znam da Arsenal nema kapacitet da uradi nešto značajno u ligi, ali mi je smiješno što se vi zabavljate oko ovakve pobjede nad ovakvim Arsenalom pritom misleći da su nakon ove utakmice riješeni problemi u vašoj ekipi.

              Još se fakeri kao našli šprdati sa mojim riječima. Zato ja vama ostavljam na maštanje šta će se desiti sa superiornim Čelzijem u nastavku lige, jer očigledno ste ubjeđeni da ste sposobniji nego što jeste.

              P.S. S obzirom da očekujem predškolske odgovore tipa: "Sposobni smo da vas pobijedimo", prvo pročitajte još jednom prvi dio ovog posta i prečešljajte cijelu utakmicu još jednom, onako kroz glavu. Nakon toga se malo zamislite o svom divnom Chelseau i igračima koje imate na raspolaganju, odgledajte na miru Manchester City, te poštedite tastaturu i ne bacajte suvišne komenare na ovaj post, jer ja kao ljubitelj fudbala u ovu temu gdje uglavnom pišu ljubitelji antifudbala i bezobrazluka više neću svraćati.
              sigpic

              Comment


              • Niko nigdje nije pisao nista o ocekivanjima nikakvim osim tebe koji to naklapas sam od sebe...za pocetak fino je osvojiti 3 boda jer ovakvi mecevi dignu ekipu emotivno,a sto se tice nekog posebnog rezultata ove sezone ocekujem plasman u LS i pokusaj osvajanja jednog od kupova

                Ti sam umisljas stvari ovdje to je barem jasno.Trebali su svi kolektivno ovdje da se rasplacu jer su zaboga osvojena nova 3 boda
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Nema veze jos mi je sladje ovako,cujem za moral da me prozivas
                  Uvek moralni akan, veliki humanista i borac za pravdu i pravicnost

                  Comment


                  • Drago mi je sto smo uzeli tri boda samo opet ne mozemo da se pohvalimo igrom (nisam gledao prvo poluvreme),nekako jos uvek slabo dolazimo u prilike da damo gol...
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • Niko odje nije pricao o superiornom Celziju nakon ovakvog starta, vec samo o problemima sa pocetka sezone.
                      A to sto se mi zabavljamo nije samo sto smo pobijedili, vec su odje dosli da placu navijaci Arsenala, ukljucujuci i tebe. Sudija je pogrijesio i poklonio nam laganu pobjedu, to je i nama jasno. Kosta isprovocirao, Gabriel nasjeo sa sudijom i gotova stvar. Vi i dalje pricajte kakav je Kosta covjek, da je on neigrac i te stvari. Iskalite tu nervozu odje slobodno, ali isto i ocekujte odgovore.
                      A ako je bezobrazluk braniti Celzi u temi namijenjenu za Celzi, onda stvarno...
                      sigpic

                      Comment


                      • Asmir-Aina-Papi-Teri-Baba-Mikel-RLC-Rami-Kenedi-Traore-Falkao
                        Ovaj tim bih ja izveo veceras.

                        Comment


                        • Prvo je bilo alarmantno,ta situacija sa Banetom pa se potvrdilo da je istina,zatim žalosno a sad već postaje komično.Gledam,Lalkovic ga prelazi bez problema a ovaj kao da ga to ne dotiče Bila je ona situacija kad je stigo protivničkog igrača al tad ga je više prebio rukama i uplašio,u premu to više ne može da prodje.

                          I što je najgore Murinjo nije ubacio Ainu,ne znam šta da kažem na to,razumem da je pobeda bila imperativ ali ponovo preteruje.Protiv trećeligaša ubacuje Matića,zašto nije Kolket bio na klupi da mi je znati dok je Traore jadan prekucao Vitese a ovde ne dobija priliku ni u ovom miki maus kupu i kao šlag na tortu šef zatvara utakamicu u jednom trenutku i ubija ritam,nije da bi se ne znam kolko istrošili za tih 20 min.

                          Sad možda ovo što pišem zvuči nezahvalno ali isto sam ga tako kritikovao posle te sada već čuvane utakmice protiv WBA,ništa se od tad nije promenilo u njegovom pristupu

                          što se tiče pozitivnih stvari,nastupi kenedija i loftus-čika,maltene nam je njihova sveža krv i donela pobedu u suprotnom bi prošli kao prošle sezone u FA kupu kad ti tim vode Mikel i Ramireš
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Ja reko ti dosao da pohvalis Murinja posle 3 vezane pobede. :P

                            Comment


                            • A sto ne probate Aspija na desnom beku sada kada imate jos jednog levog beka?
                              sigpic

                              Comment


                              • To ce se i desiti vrlo brzo, trenutno je svaki igrac u Celsiju bolji od Baneta koji je kriv za 70% golova koje smo primili ove sezone.

                                Samo jos malo da se Babara oslobodi

                                Comment

                                Working...
                                X