Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam nikakvo mislenje o Falcao i njegovog dolaska u Chelsea, nemogu sad da trazim ali neko je pobarao da otkupi Bamforda,
    trazimo 10 miliona eura juce sam procitao da ce Mikel da ode jer nece vise da greje klupu 12 miliona eura za njega se traze
    Kvadrado enigma teska... e i prenekoliko dana DiMarzio javio da Atletiko Madrid i Wolsburg oce da kupe Salah-a stim da Fiorentina
    ceka dali ce ga dobiti jos jednu sezonu na pozajmicu... trazimo oko 16 miliona eura... Cristijansen oce da ide na pozajmicu
    Menhengladbah oce da ga dovede...

    Comment


    • više se traži za bemforda,10 m ali funti i to su pisale neke lokalne novine pošto je Njukasll navodno zainteresovan za njega
      on naravno ne vredi tolko,više je to neka cena da se odbiju zainteresovani
      al eto to je prvi put da je neko uopšte pomenuo cenu,pošto se do sad manje/više sve pisalo i o prodaji,posudbi,novom ugovoru,sad je došla na red i cena i tačka na njegovu karijeru u čelziju

      rekoh da ne vredi tolko al sad sa ovim novim ugovorom za tv prava,biće tu dosta para za preplaćivanje ,ono i Long nije vredeo kolko,12 pa je sautempton bez problema iskeširao novac za njega

      ovo za Mikele je perneo neki Afrički sajt izvorno,stvarno mi je nepoznat
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Nekad i sad : ))
        sigpic

        Comment


        • Butra izgleda ko da ne brije pazuhe. Fuj. Ispala je iz nekog gulaga, tamo je bila narednik.

          Comment


          • šta znači to "butra"?
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Znas kako nisam svatio sta je pjesnik hteo da kaze.

              Comment


              • Originally posted by saburo sakai View Post
                šta znači to "butra"?
                Ma ova vasa Maria koja je stopirala transfer Falcaa. Izgleda ko da rusi drva za zabavu u sumi.

                Zaboravljam da sam na multikulturalnom forumu. Butra je zenska u zagrebackom slengu.

                Comment


                • Ma nebitno pisi ti kako oces samo nas je tesko da te razumemo....

                  #Atletico Madrid are interested in Chelsea's Cuadrado, the winger is also being pursued by Inter and Roma. #CFC (via @DiMarzio)
                  ......

                  Paulo Freitas ‏@Cynegeticus 2h2 hours ago Rio de Janeiro, Brasil
                  'Record' says that @Atleti & @ChelseaFC want Talisca (Benfica), he would cost abt €25m, Atlético favs to sign him as talks already started.
                  .....
                  Last edited by DeMoN17; 09-06-15, 12:36.

                  Comment


                  • Taj Taliska se povezuje sa nama od kad je Murinjo došo,par puta ga je baš nahvalio....možda bi ga i doveli ranije ali je problem čini mi se bila radna dozvola...sad ...nego to me sad nešto i ne interesuje posebno




                    John Stones se ponovo javlja kao moguća meta,verovatno kao opcija b,ako Murinjo ne dovede Varana,ovo je preneo Di Marzio još pre par nedelja i sad je priča ponovo aktuelna dok se za varana ništa ne piše ,zapravo ništa konkretno nije bilo(da smo poslali ponudu i tak to) za Varana al je 100 % sigurno da je velika želja Murinja
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Znam procitao sam to podole na ovaj tweet sta sam postavio neki klinci su to rekli.... Eto vidis ovo za Stones nisam znao da je preneo Di Marzio
                      mozda uzmemo i bude novi Terry.... A ovaj Taliska nije mu prevelika otkupna klauza... Inace danas Murinjo rekao da ce da kupuje napadaca
                      igrac sredina terena i defanzivca... Jedno je sigurno... Felipe Luis odlazi, Mikel i on, Salah, a ovaj Kvadrado teska enigma samo ne znam sta su
                      ga kupovali kad ce sad da ga prodaju ili prate na pozajmicu, ne znam jel marin prodan i on ce da leti ako nije... Mozes za njega moze se uzeti dobra lova.
                      Igrao je odlicno za Stouka dok se nije povredio....

                      Comment


                      • mmmmm ,sad mi samo ovo privuklo pažnju za tog iz Evertona
                        slučajno sam video da je prvo dimarzio preneo ,kad bi se krenulo po njega,čini mi se da bi nas dobro izmuzli,ono za Zumu smo dali kolko,10-12 m funti ovaj još englez samo bi mu nabili cenu za varana neću ni da lupam,on bi tek bio skup papreno

                        btw kristijansen je novi teri
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Ja tog Talisku nikada nisam gledao, ali je u pesu bogotac sto se potencijala tice

                          Comment


                          • ne znam zašto se Murinjo uhvatio za njega,jer on retko kad hvali nekog,a ovo je baš bilo otvoreno doduše i pored toga,nikad nije bilo nekih vesti da smo mi nešto baš zainteresovani za njega
                            kako bi se on kod nas uklopio jer je baš specifičan igrač ,nije ni AM ni CF ,nego neki SS,kao drugi napadač,ima jaku levicu al je zato sav kao antilopa,visok ,190,Hesus reče da ga podseća na Rivalda,jer stvarno ne znam sa kim bi mogo da ga uporedim

                            baš zato imam neki dojam da bi mu više odgovaralo da igra u 4-4-2 sistemu sa nekom slobodnijom rolom
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Mohamed Bouhafsi ⚽️ ‏@mohamedbouhafsi 1h1 hour ago
                                - @whufc_official a ouvert les discussions avec l'entourage de #Remy pour un transfert ! Bilic aime son profil !
                                Dozvolili smo West Hem-a da pregovara o transfera Remy-a....

                                Lyall Thomas ‏@LyallThomas 1h1 hour ago
                                #Chelsea youngster Tomas Kalas joining #Middlesbrough on loan for entire next season. Full story on way. #CFC #MFC
                                Kalas na pozajmicu u Middlesbrough jos jednu sezonu...


                                Jose Mourinho wants Walcott or Oxlade-Chamberlain in part exchange for Petr Cech (Telegraph) #CFC #AFC
                                Ajde Jose uzmi ga Walcott....

                                Comment

                                Working...
                                X