Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verujem da će ga tek tako otpustiti možda na kraju sezone . Prosto tako je krenula sezona nema trenera koji će izvući Čelzi iz ove situacije gde je sad .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • zašto nema,zašto bi čekali,LŠ smo osvojili nakon što smo otpustili trenera,koja svrha držati nekog ko ne čini apsolutno ništa da popravi stanje stvari

      Iskreno,imao bi moju punu podršku da on radi nešto ali "king" od januara sistematski uništava klub u svakom pogledu,niko mu nije kriv za to
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Brate LŠ ste osvojili na čistu sreću budimo realni , i to se tako desilo sad i nikad više , prosto smatram da se trenutno ne može naći bolji trener od Murinja kakav god on bio . Kontam da ga ne voliš i sve ali budimo realni Murinjo i Gvardiola su trenutno najbolji treneri u ovoj generaciji , problem je psihičko stanje igrača što može da se popravi koliko sutra . Jbg ovakve stvari se svakom klubu dešavaju , Junajtedu pre dve godine , nama pre tri , Liverpulu pre četiri počela je loše sezona ali ima tu još dosta da se igra .
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Podrska Murinju!

          #NijeSarkasticanPost
          sigpic

          Comment


          • Grešiš,ja nemam ništa protiv njega,nema to nikakve veze sa osećanjima i dal ja njega volim il ne,prosto me interesuje samo posao a to što on radi nije dobro za klub,nema tu neke filozofije

            Niti sam hejter, izjasnio sam se protiv njega još od kad sam došo na forum i to potrkrepio razlozima,nisam došo i odjebao ga zato što proziva ovog,tera Evu i šta ti ja znam a branio sam ga vala svaki put kad sam našo da je to celishodno

            Svako može da vidi da nikad nisam napisao išta loše posle utakmice,svaki moj post je bio isključivo pre postavljen




            neću da ulazim sad u to dal smo osvojili LŠ na sreću il ne ali poenta jeste da smo mi tom promenom trenera razdrmali ekipu a usudjujem se da napišem da je taj potez umnogome odredio i dalju sudbinu kluba jer je naša odskočna daska bio upravo taj pehar LŠ,pitanje je gde bi sad bili da Roman nije imao muda da povlači takve poteze
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • I ja sam protiv njega i stvarno mislim da je nula od čoveka da ne može da prihvati poraz i da uvek svaljuje krivicu na druge iako je osvojio šta je osvojio divim mu se kao treneru ali kao čovek mi je totalna nula . Samo mislim da bi po vas bilo najbolje da sa njim izgurate sezonu do kraja i da bi vam njegov otkaz doneo više štete nego koristi .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Koga boli briga kakav je kao covek? Da si sef nekog preduzeca, da li bi radije doveo radnika koji je dobar kao covek a lose radi posao ili onoga koji odradi posao nebitno kakav je.

                Murinjo je najbolji trener na svetu trenutno, tu nema nikakve dileme. Gvardiola po meni ni izbliza nije, jos uvek, mora da se dokaze na dva mesta on sa Bajernom(top 3 ekipa otkad je on tu) nema finale LS, a ako ga ne bude imao ni ove sezone definitivno ce zavrsiti misiju u Minhenu bez LS trofeja a i bez finala, Murinjo je uzeo LE i LS sa Portom koji je bio sastavljen od prosecnih igraca u tu vreme, ti igraci koji su uzeli LS su tek kasnije zaboli masne ugovore i izgradili svoje pravo ime u fudbalu. Samo pogledajte reprezentativne nastupe tih igraca pre Portovog osvajanja LS. Da ne spominjemo dominaciju sa Interom koji ni iz bliza nije imao na papiru ekipu kojoj bi pre sezone neko dao ozbiljnu sansu za osvajanje LS.

                Celzi je u bas nezgodnoj situaciji, Murinjo je izgubio kontrolu nad svlacionicom, takav je utisak a to je nesto najgore. Ja ga ne bih menjao, ne jos, trener takvog kalibra ne zasluzuje da leti nakon 8 kola, pogotovo ne nakon sezone u kojoj je osvojio titulu.
                A i prosto je, ako Murinjo ne izvuce situaciju onda nema trenera koji bi je izvukao, a i realno osim Klopa na trzistu nema kvalitetnih a slobodnih trenutno + sve vise se u Nemackoj prica da ce Klop da preuzme Bajern od sledece sezone, ali otom potom.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Koga boli briga kakav je kao covek? Da si sef nekog preduzeca, da li bi radije doveo radnika koji je dobar kao covek a lose radi posao ili onoga koji odradi posao nebitno kakav je.
                  Osobu koja je postena i lojalna, te zna raditi svoj posao. Murinjo samo jednu od te tri karakteristike posjeduje. Ako imas osobu koja ti donese samo dobro i onda kad ti treba, napravi sranje i ode i svali krivicu na nekoga drugog, takvog zaposlenika niko ne zeli.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Mr.M View Post
                    Murinjo je najbolji trener na svetu trenutno, tu nema nikakve dileme.
                    Gde to piše?

                    Comment


                    • A kada je to Murinjo ''izvadio situaciju?'' U Celziju u prvom mandatu? U Real Madridu, sa problemima u svlacionici, kada je napustio klub na mala vrata i kada je njegova aura zestoko okrnjena?

                      Nije iskljuceno da ce on srediti situaciju, ali to se moze tvrditi jednostavno na osnovu toga sto je odlican trener sveukupno, a ne zbog toga sto je uze specijalizovan za psihologiju, ili odnose u svlacionici. Jer da jeste, on ovako stravican pad ne bi ni dozvolio. Pogotovo se bruka izjavama u poslednje vreme, izgubio je nit. Pomenuta dva zesca pada u formi i odnosima u klubovima koje je vodio zavrsila su se njegovim odlascima.

                      Videcemo sta ce biti, ali se za Romanov projekat Portugalac pokazao kao najbolji izbor i na mestu trenera je stigao do statusa legende kluba. Neka Rus dobro razmisli.
                      Last edited by Bogi; 03-10-15, 21:25.

                      Comment




                      • Dobar trener ne drži ovakvog igrača u prvom timu svako kolo,starom Murinju se to nikad ne bi desilo
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Video sam i ja ovaj Vine , iako ga gotivim puno Bane je baš katastrofalan ove sezone
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Bogi View Post
                              A kada je to Murinjo ''izvadio situaciju?''
                              Nisam za takav pristup,treba da se postavi pitanje kako smo uopšte došli do ove situacije,gde ste "vi" bili na forumu kad su se videli prvi simptomi ove propasti,provalija se otvara polako,nije da se to desilo u zadnjih mesec dana.

                              Šta imamo mi više da pričamo kad lik protiv WBA,umesto da da priliku mladima,Loftus-Čik da mu igra,da uloži nešto za budućnost,on trpa Fabregasa koji zaradi jedan od najglupljih crvenih kartona u istoriji.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                Nisam za takav pristup,treba da se postavi pitanje kako smo uopšte došli do ove situacije,gde ste "vi" bili na forumu kad su se videli prvi simptomi ove propasti,provalija se otvara polako,nije da se to desilo u zadnjih mesec dana.

                                Šta imamo mi više da pričamo kad lik protiv WBA,umesto da da priliku mladima,Loftus-Čik da mu igra,da uloži nešto za budućnost,on trpa Fabregasa koji zaradi jedan od najglupljih crvenih kartona u istoriji.
                                Kako saburo gdje smo bili. Evo ishetovali me svi od januara zbog price o propadanju Celzija od januara, jedino se ti slazes s tim
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X