Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oko 35 m funti kompenzacije u slucaju otkaza Murinju.

    Mendes otac oceva
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Seti se koliko je Mojes dobio. ma nema ništa od odlaska murinja. A to ako se desi tek tamo februar-april relacija. Neće pre.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Oko 35 m funti kompenzacije u slucaju otkaza Murinju.

        Mendes otac oceva
        Šta se drugo moglo očekivati od kombinacije Mendes Murinjo , ne zna se koji je mutniji
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • A najmutniji Venger!!! Jače od mene je bilo
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • 20 godina po 7 m plata godisnje. Sasvim solidno
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              A najmutniji Venger!!! Jače od mene je bilo
              Dobro je Limeni skontali smo da te još uvek boli poraz ali proći će nema potrebe da offuješ ljudima temu.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Veliki udarac za Murinja,povredio se Bane,mada staviće on Zumu na desnog beka,samo Babu da ne metne,ipak ne sme na visini da se izgubi
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • hahaaa kralj si
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • "Chelsea bira da se brani u trenucima kada je i napad opcija. Mourinho uvijek bira da se brani. Čak i kada njegov tim povede sa 1:0, oni će pokušati da odbrane vodstvo, a ne da postignu još neki gol", kazao je Koeman u razgovoru za britanske medije i dodao: "Sa druge strane, Arsenal ubije protivnika. Zbog toga je njihova pobjeda protiv Manchester Uniteda bila impresivna. Igrali su 20 minuta fantastičan fudbal, dok Chelsea radi suprotno. Chelsea branjenjem daje šansu protivniku da se vrati u meč", smatra Koeman.
                    Totalno nepotrebna ovo uporedjivanjo sa Arsenalom jer smatram da prvenstvo ne može da se osvoji samo napadom ali to ne menja činjenicu da je Kuman ovde lepo "ubo" Murinja i njegov pristup u poslednje vreme.

                    Mi maltene od januara ništa drugo ne radimo,bio to QPR,PSG,Liverpul,Sanderlend mi se samo branimo,izuzetak su utakmice u prvim kolima kupova protiv nižerazrednih ekipa a i tu je zatvarao utakmice il pak ispadao. I sad će doći neko i pisati kako uprava nije podržala Murinja,kako su igrači krivi itd ali sve to ne može da opravda Murinja za ovakav pristup,to je njegova odluka i mi smo sad tu gde smo zbog njega.

                    Evo sad čitam u Telegrafu da njemu ništa posebno ne zameraju iz kluba na ovim rezultati,u fazonu,svesni su da je situacija alarmantna ali i dalje ima podršku i zapravo jedno od ključnih pitanje jeste to da uvede mlade igrače u prvi tim i kako ti sad od čoveka koji je najveći ziheraš treba da očekuješ da on rizikuje sa nekim tamo Babom,Loftus-Čikom,Solankeom...Ne tražim ja od njega da igramo sexy fudbal i da svake godine izbacimo Mesija iz akademije al ovo što on radi je van svake pameti,pa klubovi koji se bore za opstanak bolje igraju nego mi,gledam MOTD,ti nemaš šta da kažeš za našu igru kad se ništa ne dešava,ništa se ne menja,crna rupa 8 jebanih kola.

                    I na kraju da dodam da je žalosno to da smo došli u situaciju da se "radujemo" što je Bane povredjen
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Ovde imate intervju sa Bejkerom,na sajtu FA redovno izbacuju tekstove posvećene igračima koji igraju za njihove mladje selekcije.
                      Izbegavam u poslednje vreme da pišem nešto na tu temu,ne zato što je to komplikovana problematika,više zbog trenutne situacije u klubu,bilo bi smešno da se hvalm sa mladim igračima kojima raspolažemo kad niko od njih i ne dobija priliku u prvom timu a da ne pominjem milion obećanja Murinja u tom pravcu..

                      Ovo je prvi put da je nekolicina igrača sa ostrva otišlo na pozajmice van svoje matične države(Bejker,Solanke,Braun),piše se dosta na tu temu kako je to njima totalno nepoznat svet i da su dosta skeptični i "uplašeni" kad su u pitanju te pozajmice preko kanala,mahom klubovi sa ostrvu šalju na takve pozajmice igrače druge nacionalnosti.

                      "I'm really enjoying it, the football [at Eredivisie] is slightly different and is a lot more technical and tactical out there. When we play the bigger teams, it's also a physical game and I think I'm going to learn a lot out there."

                      "I've already learned a lot in the first few months and hopefully that can increase and next season, I'll return to Chelsea as a better player."

                      "The Eredivisie is a top league and I think it's a good learning place for me, on the pitch and off the pitch, seeing different cultures and the way players live with different playing styles. It can all just help you as a professional and add little bits to your game."
                      Pomenuo sam par puta da me u21 prem liga najviše podseća na Holandiju,ovo je svakako korak napred za te klince,obratite pažnju samo na prvi komentar,prvi pasos.

                      "We all [Baker, Solanke and Brown] live by ourselves, but in an area where we're five minutes from each other and five minutes from the training ground. And that's what we're there to do, concentrate on our football and become better players."

                      "It's not been too bad for us, because everyone in [the Netherlands] speaks English so off the pitch, we're all coping very well and we try to do it on our own basis. But it's helped having the three of us out there because if anyone is feeling homesick, and Dom and Izzy are a bit younger than me, then we can all get together."

                      "We've all helped each other out in the few months that we've been there, sometimes there's been good times and sometimes there's been bad times but we're all helping each other."
                      Ranije smo mi imali problem sa Viteseom,jedan od naših glavih skauta se žalio na tretman koji ta deca imaju,u fazonu da im se ne posvećuje dovoljno pažnje nakon treninga.




                      Svidja mi se to što se dosta pažnje posvećuje tim mladim igračima,ništa preterano,koji intervju,analiza,tako da mi je to ok.
                      http://www.thefa.com//news/england/u...venture-111015

                      E sad da li će neko od njih stići do repke,to je neko drugo pitanje,pogledao sam gomilu utakmica na tom u21 nivou,talenta ima ali problem nastaje u onom trenutku kad oni treba da predju iz mladog tima u prvi tim,tu se bez nekog preterivanja gubi većina tih igrača,da ne dužim sad nešto,ne verujem da će taj problem da reši ni povećanje HG kvote iako bi možda donekle nateralo klubove da pruže više prilike omladincima.
                      Last edited by saburo sakai; 13-10-15, 12:26.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Chelsea will sell midfielder John Obi Mikel to #Besiktas in the January transfer window, according to reports in Turkey. #CFC (Express)


                        Comment


                        • Skeptičan sam u tom pravcu,sećam se teksta iz telegrafa da je pisalo da će se Mikel ili Ramireš prodavati samo ako nadjemo zamenu,nešto se šuška da bi Ramireš trebalo da dobije novi ugovor tako da on verovatno ostaje.

                          Na drugu stranu nema greške nikakve,bilo ko da se dovede na tom mestu to bi značilo da Loftus-Čik otpada što bi bilo bar iz mog ugla za ubistvo nekog iz kluba.

                          Više sam za to da se dovede "Deep-lying playmaker" ili ti DPL,recimo meni se svidja onaj Neves iz Porta,lupam sad,u prošlosti su nas povezivali Kokeom,nebitno to u teoriji naklapam dok mi u akademiji već imamo takvog igrača u Kolketu koji je mene oduševio ali ne znam kakav status on ima u klubu a da ne pričam kolko mi je nezamislivo da se njemu pruži prilika
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Ako ide Mikel, dovodimo nekog sigurno. I sto Saburo/Jiraiya kaze deep-lying playmaker nam treba. To ce biti zamjena Fabregasu, on sigurno ne moze cijelu sezonu da iznese. Jos kad se doda da je u velikom kanalu, onda ima jos vise smisla. Ja sam da se da sansa RLC-u, ali sam nesto skeptican da ce on dobiti veliku minutazu.
                            sigpic

                            Comment


                            • José Mourinho is considering using Kurt Zouma as a full-back in Chelsea’s vital Premier League game against Aston Villa on Saturday after Branislav Ivanovic was ruled out for up to a month with a hamstring injury sustained while on international duty with Serbia.

                              The Guardian
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Gdje Baba brat, jel prenizak?
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X