Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Terry je vrlo moguce popusio zbog Eve. Vjerovatno je on taj igrac s kojim se maznula

    Inace ako se dokaze da joj je rekao Mou sto joj je rekao, 5 tekmi suspenzije i ogromna kazna, plus sto ce ona izgleda tuziti klub zbog loseg odnosa i klevetanja. Nije lijepo mjesto trenutno Chelsea i vjerovatno zato Murinjo pretjeruje sa pljuvanjem Wengera i ocekujem opet da ga pljune sada po pitanju Lige Prvaka ili ce nesto novo izmisliti, samo da izbjegne neugodna pitanja jer ocito nesto ozbiljno ne stima u klubu.

    Menije zapravo frapantno kako nekolicinu igraca boli kurac kako igraju, uopce se ne trude.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Prva dva pasosa neću da komentarišem al sa ovim trećim se slažem,izgleda kao da su se neki igrači pobunili protiv njega,možda ja tripujem al ono,ko se ne bi smorio da igra bunker svaku utakmicu

      i što je najgore ovi koji su i pokazali neku želju(o čemu Mou kuka) ne dobijaju priliku u premu nego se forsira sve ista ekipa
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • He slammed: "I think maybe one of the reasons why Newcastle over the years doesn't get good positions is because of this mentality, it's because they choose some matches to sweat blood and in other matches, they don't. "This is an attitude typical of a team that wins nothing."
        Kriv je Njukasl zato što igraju dobro baš protiv nas jok trebali su da skinu gaće čim se specijalni pojavi
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Podsjeca ovo na Arsenal prosle sezone, samo sto je Arsenal imao problema sa povredama, a igraci su izgarali na terenu dajuci sve od sebe ali nije bilo rezultata. Ovo sada je cista kurcobolja igraca i strucnog staba.

          Ne znam kakav vam je raspored sad, ali ako ne uhvati neku seriju rezultata u PL, mogao bi Mou bez posla ostat prije bozica.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Problem je u tome što je potpisao novi ugovor,ja sam pisao o tom scenariju(otkaz) pre produžetka saradnje,sad ne znam kakva je situacija tj atmosfera u klubu po tom pitanju.

            Druga stvar,ne znam dal bi to uticalo na klub iz ugla FFP,trebalo bi valjda i plata trenera da ulazi u rashode kluba to mi je sad palo na pamet i da ga otpusti ajd što bi morali da mu isplate sve nego bi ga vukli ko teret naredne 4 godine
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Nista to ne bi uticalo na FFP, jer bi to cika Roman sredio ispod stola. Vamo ga potpise da se odrice prava na obestecenje plate po ugovoru, a Roman mu recimo uplatio istu sumu na neki offshore racun i kraj price.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • hehe može dobro si se setio

                Nego sad baš gledam,mnogo kasnimo sa izmenama,ajd što svaku utakmicu bijemo sa istim sastavom al i kad treba da menja nešto a bar je poznat po tome da zna blagovremeno da reaguje ,transformiše svoj tim u trenutku sad menja igrače ako se ne varam tek posle 65 min ,recimo Fabregasa je ostavio protiv Evertona do 75 min a bio je najgori na terenu i što je najgore od početka sezone imam neki dojam da ako prvi primimo gol da je to to,znači kao da smo kakvi fenjeraši,jedan Lester ima snage da se vrati a mi kao šampioni furamo gubitnički mentalitet.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Ah jebiga posao mi je da znam sta se dogadja ispod stola.

                  Fabregasa nece da tutne na klupu jer zna da je bez njega donji, jer gubi kreativca u ekipi koji jednim potezom moze da okrene tekmu, ali je on vec skoro godinu dana u takvom mamurluku da to nije normalno. Mozda ima cinjenica da mu je ona zenska opet trudna, a i napokon je uspio osvojiti EPL, mozda ga je i pojeo pritisak da obori Thieryev rekord od 20 asistencija u sezoni, pa kad ga nije oborio, sjebo se jos vise.

                  Hazard se izgubio isto. I njega kao da je pojeo pritisak nagrade najboljeg igraca lige te cesta poredjenja sa Ronaldom i Messiem. Costa je mazga, plus nije ni pogodio formu. Ivanovic je u nekom svom svijetu otkako mu je Montero napravio dinastiju djece u prvom kolu.

                  Povrh svega problemi sa Evom Carneiro, Murinjovo ludilo i gubljenje tekme od Wengera u Community Shieldu, pa ona drama oko rukovanja. Mozda je Murinjo psihopata, ali dotice njega to sto ga osoba koju konstantno proziva, trenutno kulira 100%.

                  Plus vjerovatno je i iziritiran cinjenicom da nije dobio svoje primarne mete u transfer roku. Mnogo faktora ovdje ima, pitanje je koji su aktuelni i vazni za trenutni tim Celzija.

                  Solidan raspored imate sada. Porto ce se proci vrlo lagano, ali Sautempton koji je ulovio formu bi mogao biti zajeban, poslije toga idu nizerazredni klubovi u PL, ali pitanje je poslije ovog performansa protiv tima koji jos nije pobjedio u PL ove sezone.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • http://www.theguardian.com/football/...ampions-league

                    Physically there’s no problem. Tactically it’s the same. Clearly it’s an attitude perspective of some individuals
                    Ponovo se vrtimo,sad nije kriva Eva,nije kriv kompjuter,nisu sudije kriv,nit Njukasl što dobro igra samo protiv nas,sad su i igrači krivi što nisu jbg serijski šampioni. E moj Murinjo a ti igraš bunker 9 meseci,pa protiv tog istog Njukasla ništa nisi napravio 45 min,mi šansu ne možemo da kreiramo iz otvorene igre,samo iz prekida.Malo su se nešto pokazali u prvom poluvremenu protiv Arsenala i onda se ponovo sve vraća na isto.Ne igramo presing,samo čekamo,pročitani smo,natrpaš igrače na stranu Azara,tu ga opteretiš,vamo mučiš Baneta i tolko i onda lik da 20m funti kupi Babu i ne pruži mu priliku,ništa ne menja.

                    U sredini smo spori,svaki igrač po 5 dodira sa loptom ima,ne igramo direktno samo se nešto mulja da bi na kraju lopta završila kod Ivanovića,pa koji tim još postoji gde bek treba nešto da napravi i to još onaj koji ne zna da ubaci.

                    “They fight and want to improve, but we have some players I want more from,” he added. “I look for consistency. If we don’t find it, we become a Newcastle. Everyone knows when Newcastle play Chelsea they play amazingly well but against other teams, not so well. This happens with most of the teams whose objective is to stay between eighth and 16th in the league.


                    But if the season becomes ‘closed’ and we can’t win trophies, I will go just with the kids instead. It makes no sense to play the older players when you have nothing to win. There can be a moment where I will look to the kids and say: ‘Let’s go, non-stop.’ I am ruthless. But at the moment, everything is open.”
                    buhahahahahahahahah pa "king" igra u rezultatski nebitnoj utakmici sa prvotimcima a sad već prosipa žuč i pravda se,kakva su ovo opravdanja,znači sad ne može da da priliku Loftusu nego treba mrtvog Mikela da gledam al zato ako izgubimo sve onda će da ga gura i da to je taj šampionski mentalitet
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • šteta

                      Spoiler
                      Last edited by saburo sakai; 30-09-15, 12:15.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Ovde se baš vidi zašto pizdim

                        Spoiler
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Priča sad nešto da Baba nije dobio pravu priliku zato što se Murinjo još nije uverio u njegove kvalitete,poznato je da imamo dve struje u klubu koja dovodi igrače,jednu vodi sportski direktor drugu Murinjo.

                          Ništa mi tu nije čudno,isti tretman je prošo i Zuma,problem je samo taj što ja ne mogu da verujem da on i dalje stavlja Ivanovića i pored ovakvih partija(slika koju sam postavio gore),dal tolko ne sme da rizikuje,ono jbt ne kažem da Emenalo svakog igrača pogodi al eto,ubo je sa Zumom,Azpijem,De Brujnom,Kurtom...polako ulazimo u oktobar a mi već imamo 5 poraza što je najgori skor u poslednjih 37 godina .

                          Protiv Porta primamo gol iz kornera,nemamo igrača na stativi,čini mi se da smo i protiv PSG ispali tako,ajd nije to bio jedini razlog al vredi da se obrati pažnja i na to.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • http://www.skysports.com/football/ne...r-eva-carneiro

                            No FA action for Chelsea boss Jose Mourinho over doctor Eva Carneiro
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Puko Mou ko kokica..

                              Marco Amelia will reportedly sign for Chelsea tomorrow after impressing in a trial this week.

                              Comment


                              • Samo konstatujem...
                                Od smekrskog poteza do potapanja.
                                Pokusali ste da sa Evom malo "zaintrigirate javnost" u mnogim pravcima,
                                riba fizio i tako to... pa jos lepuskasta.
                                Ali muski fudbalski klub je kao podmornica, zeni tu nije mesto ako nista onda zbog prokletstva (osim ako nije direktorka kluba)
                                I onda se desi nesto bezazleno sto se pretvori u domino efekat i sve razara.
                                Imali ste sezonu na dlanu, sada je situacija bas teska za najvece domete ali imate jos vremena
                                za popravak.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X