Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nema veze sa tim Vengerica,on je totalno nebitan u celoj priči,čak šta više,siguran sam da ima veliko poštovanje prema njemu,to što ga trola redovno i proziva je samo posao i ne treba to shvatati lično.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Kenedi na klupi. Koliko bih voleo da debituje danas...

      Comment


      • Nemaš brige,ulazi brat Mikel umesto Pedra pri rezulatu 1:0 za nas i Otac zatvara utakmicu
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by Princ View Post
          Istrosi on sve svoje trikove za tri godine i cao, zdravo. Zato je i ljubomoran na Vengericu . Hteo bi on da ima sigurno mesto u velikom klubu, ali ocigledno nema dovoljno materijala za tako nesto
          Pre bih zeleo u 10 godina da se smena trenera vrsi jednom godisnje, nego Venger da mi siluje omiljenu ekipu 10 godina i da izmislja igracima nove pozicije.

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post

              Klub stagnira već 6 meseci i najveći krivac za to je naš trener bez kičme.

              samo da se zna da sam ga kritikovao pre utakmice....tolko o tome

              a sad hejteri,sladite se...
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ti si bre baksuz Saburo. :P

                Comment


                • Mijenjaj tim Mou. Ima covjek toliko igraca i nista ne radi. Bane, Matic, Sesk i Vilijan su spremni za klupu, jednostavno nisu u formi. Nek da sansu sad Kenediju i Loftus-Ciku, pa i Babu Rahmana da probamo odma, sto da ne.
                  sigpic

                  Comment


                  • Matić mora da bude na terenu ali sveža krv nam je prekopotrebna,pa pogledajte kolko smo se razdrmali kad su ušli Kenedi pa i Loftus-Čik,
                    morao je babu da gurne,Kosta se bori kao konj al jbg

                    Tim nam je u kanalu,ne u kanalu,u djerdapskoj klisuri zbog ovog bezmudnog pristupa,bekovi moraju više da se uključe,ne pravimo višak,Azpiju treba vremena da se namesti na desnu nogu a Ivanović je level bogalj
                    Last edited by saburo sakai; 29-08-15, 17:05.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Comment


                      • Kenedi mora da igra. Posebno bi ga stavljao na ove jake utakmice dje se igra otvoreno, njegova brzina je nesto sto se mora iskoristiti. Samo se nadam da ga necemo gledati na lijevog beka, vec da gazi na krila.

                        Siguran sam da je Stons dosao, isao bi on na desnog beka. Ovako moramo da cekamo Babu da se privikne. Ivanovic je stvarno rupetina, nema koji ga igrac nije nagrdio u ove cetiri utakmice.
                        sigpic

                        Comment


                        • Isto mislimo Reise.

                          Ali kada vidim sumorvacko pozicioniranje Baneta u odbrani kada ga napada protivnicki igrac, jos onako ide unazad pa ga ovaj normalno izlomi kao mladog pavijana sto kaze brat Saburo.

                          Comment


                          • Tibo, Aspi, Kejhil, Zuma, Baba, Matic, Loftus, Kenedi, Pedro, Azar, Kosta..
                            Ovako nesto sledece kolo, ne moze biti gore od ovoga sada.
                            Ali sanse da se to desi su jednake tome da ja prestanem da pijem, tako da jbg.

                            Comment


                            • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo..._campaign=1490

                              odustalo se zbog cene,mi nudili 15m funti,igrač potpisao sve,želi da predje kod nas,Monako sad traži 22 i tolko
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Zavrsila je to Valensija za 25m eura sa ukljucenim bonusima. Trenutno je sam Abendur u Valensiji da zavrsi posao.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X