Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ja pokusavam da skontam kako,ali ne znam koga dovesti,svaki malo jaci igrac se cijeni 30+ cini mi se...daj neki prijedlog da cujem
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Drogba View Post
      A zaboravili ste interesovanje za Medu Kamaru !
      To je vec gotovo a u Partizan kao zamene idu Mata i Staridz.

      Akane, zaboravio si Pirla uz Cabija i buduceg princa Rima.
      sigpic

      Comment


      • Ma nisam zaboravio,Pirlo je doktor,ali je stariji sada i malo manje pokretan i jak nego ova dvojica,znanjem je tu svakako
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Evo ja pokusavam da skontam kako,ali ne znam koga dovesti,svaki malo jaci igrac se cijeni 30+ cini mi se...daj neki prijedlog da cujem
          Pa konkretno za napadaca moja zelja je Higuain. A sto se tice poluspica mozda bi solidno resenje bili Marek Hamsik ili Pjanic, koji bi mogli da se kupe za sumu do 20 miliona( pojedinacno naravno)
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Evo ja pokusavam da skontam kako,ali ne znam koga dovesti,svaki malo jaci igrac se cijeni 30+ cini mi se...daj neki prijedlog da cujem
            Za pice je dogovoreno, meni moze eto Heineken, da se ne razbacujes mnogo...

            Imas ovih talenata dosta, ali skoro svakom malo boljem talentu pocetna cijena je €20m (Eriksen je primjer za to, on nece ispod 20m nigdje ici) Lucas Moura takodje, a tek oni tipa Gotze, Hazard, Neymar, Ganso itd., njima je 30+...

            Ja sam samo za to da dodje neko ko je u stanju da prodrma ekipu. Hulk ne bi bio promasaj 100%. On je tip igraca koji moze igrati sam za sebe a jos je kao super-pokretni tenk. Radio je sa Boasom i prije, poznaju se odlicno. S druge strane Hazard... Necu o njemu nista pricati.

            Ma samo da dodje neki kvalitetan igrac... A klubovi kao da se ne "bude" po tom pitanju, sve zasad miruje.

            @ivan piper

            Hamsik ne bi otisao ispod €30m siguran sam.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Sto se tice kvaliteta igraca,ubo si nema sta,slazem se 100%

              Vidi ovo,citam neki dan na MARCA-i gdje agent Higuaina(njegov otac) kaze da ce Gonzalo sigurno odraditi svoj ugovor do 2015. i da ne namjerava nigdje ici,covjek je drugi strijelac Real Madrida ove sezone i cini mi se da nikad bolje nije igrao,problem je sto i Benzema jebe i moraju dijeliti minute,ali on svakako nece nigdje a to je potvrdio Mou

              Na emisiji u kojoj su gostovali Totti i De Rossi ispituje ih voditeljica nesto i kaze kapiten "Pjanic je nas najbolji igrac" a De Rossi dodaje "Potvrdjujem" ,tako da on je tek dosao u Romu i nece otici jos par godina jer grade igru oko njega,a znate i sami sta ova dvojica znace u Romi i njihova rijec.Pjanic svakako nije bolji igrac od De Rossi,ja ali ovo pokazuje koliko ga uvazavaju,a citao sam i on njih.

              Hamsik je igracina i moja je velika zelja,ali ti i njega bez 40 miliona nece pustiti,a ako je Hulk 50 ja bih ipak njega
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • A sta mislite o Eriksen-u iz Ajax-a za krilo? Ima 20 godina, ali mislim da bi i kod njega pocetna cijena bila oko 20 miliona...
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Dobar igrac i svi ga traze,gdje ce on otici to ne znam,ali ja se nadam ipak nekom jacem igracu jer je potreban Chelsea-u,pare se moraju staviti na sto,nema vise vremena za eksperimentisanje
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by ivan piper View Post
                    A sta mislite o Eriksen-u iz Ajax-a za krilo? Ima 20 godina, ali mislim da bi i kod njega pocetna cijena bila oko 20 miliona...
                    Ako mislis na Christiana Eriksena, bila bi sigurno...

                    Mada je on vise ofanzivni vezni a ne krilo, a moze igrati i klasicnog veznjaka. Ali svakako da bi olaksao posao Mati, i njih dvojica bi se mogli rotirati za vrijeme utakmice.

                    A k'o da vidim, na kraju nam nece doci nijedan kvalitetan igrac... Nazalost.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Sve je ovo cudno nekako...
                      I da dodam jos za stopera, ukoliko ne dodje Cahill, ja bih volio da dodje Steven Taylor. Ali on se povrijedio sada, ukoliko se ne varam?

                      EDIT: A za koliko bi dosao Pato? Pored Higuain-a, njega bih volio da vidim u klubu. Cuso sam da se pominjao njegov prelazak u PSG, ali navodno on je to odbio... Mozda bi mogli da se okrenemo njemu
                      Last edited by Drunken Whaler; 05-01-12, 21:57.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • pa Cahil je nerealan trazi toliku platu niko nije lud da mu da toliku platu,mozda Siti....


                        EDIT: kad bi doso bar jedan igrac od ovih sto ste pominjali...ja bi bio presrecan...

                        Comment


                        • Dakle, sve se nesto stisalo oko transfera . Iskreno, pata necu jer je stalno nesto povrdjen i takav igrac
                          ne treba nikome. Iguain mi se prosto ne svidja kao igrac.
                          Ja bih voleo Hulka, siguran sam da bi nam momentalno mnogo toga doneo. 50 nije nikako malo al bi se isplatilo, i mislim da je vrlo moguce da dodje kod nas. Dalje, od igraca napolija zaboarvite do leta, nema sanse niko sad da nam dodje 1000 posto. Voleo bih hamsika i kavanija naravno.
                          Dalje, Gece isto nece napustati borusiju sada nego tek na leto. Oko hazarda nemam ideju.

                          Dakle da zakljucim, jedni igrac top klase koji bi mogao sad da dodje je hulk, ne vidim ko bi od ovih mladjih sada mogao da dodje ? Jedino ti igraci do 20 mil, eriksen...

                          Sto se tice odbrane, tu se uvek mogu dovesti neki igraci, tako da za to ne brinem.

                          Mislim da se velika dovodjena biti tek na leto.

                          Comment


                          • Originally posted by Drogba View Post
                            Dakle, sve se nesto stisalo oko transfera . Iskreno, pata necu jer je stalno nesto povrdjen i takav igrac
                            ne treba nikome. Iguain mi se prosto ne svidja kao igrac.
                            Ja bih voleo Hulka, siguran sam da bi nam momentalno mnogo toga doneo. 50 nije nikako malo al bi se isplatilo, i mislim da je vrlo moguce da dodje kod nas. Dalje, od igraca napolija zaboarvite do leta, nema sanse niko sad da nam dodje 1000 posto. Voleo bih hamsika i kavanija naravno.
                            Dalje, Gece isto nece napustati borusiju sada nego tek na leto. Oko hazarda nemam ideju.

                            Dakle da zakljucim, jedni igrac top klase koji bi mogao sad da dodje je hulk, ne vidim ko bi od ovih mladjih sada mogao da dodje ? Jedino ti igraci do 20 mil, eriksen...

                            Sto se tice odbrane, tu se uvek mogu dovesti neki igraci, tako da za to ne brinem.

                            Mislim da se velika dovodjena biti tek na leto.
                            ma nema nista od Hulka....to je sigurno jer mu je klazula mnogo velika......najvise bih da dodje Eden Hazard....

                            EDIT: Lampard da ode u Junajted..hahahhaaha ja vecu glupost nisam procitao u zivotu....
                            Last edited by amare@stoudemire; 06-01-12, 10:17.

                            Comment


                            • Originally posted by amare@stoudemire View Post
                              ma nema nista od Hulka....to je sigurno jer mu je klazula mnogo velika......najvise bih da dodje Eden Hazard....

                              EDIT: Lampard da ode u Junajted..hahahhaaha ja vecu glupost nisam procitao u zivotu....
                              E stvarno ne kapiram kako te novinare vise ne mrzi da pisu ovakve gluposti. Zar nisu shvatili da Lampard i Terry nikad nece otici iz kluba... A i realno ne verujem da bi Ferguson ponudio 10M funti za igraca 33.godine. Ako se to stvarno desi.....

                              Prelistao sam vase postove od sinoc, uglavnom pominjete standardna imena, svi su odlicni igraci i svaki bi dobro dosao. Sad da li treba placati 50M za te talente, ja mislim da ne treba, ali na zalost politika kluba je takva da ce se upravo to desiti. Ja sam uvek bio za razvoj mladih igraca, Chelsea ima nekoliko velikih talenata, ali nista ne cini po tom pitanju. To su naravno Kakuta, McEachran, Bertrand, van Aanholt, Lucas Piazon, Lukaku. Kad bi tim igracima dali sansu u prvom timu u roku od godinu dana bili bi rame uz rame sa sa ostalima koje ste naveli. A letos su inace pustili Gokhana Tore-a koji je isto izuzetno talentovan igrac i bas kakav fali Chelsea-ju, brz, prodoran, vrhunski dribler, eno sad igra odlicno u Hamburgu... Ja sam mislio da je poenta dovodjenja klinaca od 14/15/16/17 godina upravo da se ustedi i da sutra ne moras da dovodis igrace od 50M, nego das priliku ovim mladim talentima i tako ustedis a efekat manje vise isti. A ova sezona je bila savrsena za to, znali smo svi da ce biti sezona tranzicije, i da su dali priliku tim igracima, videli bi ko moze od njih da konstantno igra na visokom nivou, to bi bila pozitivna tranzicija. Medjutim ovako mi deluje da su samo bacili sezonu. Naravno ne mogu samo mladi igraci da igraju, dovodjenje Mate je svakako bio pun pogodak. Ali npr. ja bih jos letos oterao Maloudu, Kaloua, Anelku, i umesto njih koristio Kakutu, McEachrana, Lukakua. Imalo bi mnogo bolji efekat na duze staze...
                              sigpic

                              Comment


                              • Sad sam procitao, pominje se trampa Lampard - Giggs, joj matero... Ova vijest ulazi u konkurenciju za najgluplju ove godine.

                                Od svih ovih talenata sto si naveo, najvece sanse za igru je imao McEachran i zao mi je sto nije dobijao vecu sansu. Bertrand pored zivog Colea (sa vec 7. asistencija) nije mogao igrati, jedino u nekim Cup utakmicama u kojima je i igrao ali eto ispali smo... Kakuta pored Mate isto tako ne bi vidio svjetlost dana, Lukaku pored Torresa i Drogbe tesko da je mogao dobiti priliku, samo u Cup utakmicama u kojima je i dobio, ali kao sto sam rekao, rano smo ispali. Sada je Torres dosao na red i Lukaku ce mozda tek na ljeto uletjeti u planove za prvog spica, zavisno od forme Torresa. Piazon tek 20. januara ove godine dobija dozvolu za nastupanje u prvom timu, tako da nije mogao prije ni dobiti sansu. A pitanje je i koliko ce je dobiti pored Dannyja na krilu koji je odlican. Tako da je jedino Josh mogao dobiti najvecu minutazu od pomenutih i zao mi je sto nije dobio...

                                Sto se tice Cahilla, pregovori jos traju, klub ne da vise od 70.000 funti, a Cahill ne popusta...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X