Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja bih voleo da vidim Celsi sa dva vrlo ofanzivna krila, sa Oskarom koji daje 80% sebe napadu, a ne odbrani zbog znamo svi kojih razloga. Voleo bih Sisoka npr. pre svih u ovom timu i jednog Kokea, drugim recima...jednu pravu zivotinju u bukvalnom smislu te reci i jednog tehnicara zivotinju koji zna da trci i to je to. I J.l.gAYA jer je decko spanac i do jaja

    Razumeces me Saburo verujem, nasa odbrana krece od napada i samo, daje primer, Azar se ne vrati na vreme to sve gubi smisao onda ulece cmf aka mikel, matic pokrivaju to krilo i onda ostaje prostor na drugoj strani. tako u krug, prekidi su jezivi, ne smem o tome da pricam, matic jadan koliko nas je spasao ove sezone toliko nas je i unistio KRETNJOM ali glavni krivac je Sesk i ta prostor koji on i npr. krilo ostave to ne moze bogotac da stigne i onda se stvara veliki prostor za protivnicku ekipu, a skontaj tek kontre... tek to izgleda ubedljivo..

    Msm ti mene pitas kakav bih ja voleo Celsi, eo kazem ti kao prosle godine i to je to, kao prosle godine samk sa apgrejdovanom sredinom... samo to..

    A JA BIH VOLEO DA ZNAM KOGA BI TI STAVIO NA KLUPU CELSIJA POSLE MURINJA, KO BI TI GARANTOVAO TROFEJE?

    Comment


    • I ja bih voleo da sam milioner ali nisam

      Slazem se sa sve sta si napisao #fabregasklupa

      Comment


      • Fabregas je igrac sa najvise netacnih pasova od igraca u polju sa 81.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Fabregas je igrac sa najvise netacnih pasova od igraca u polju sa 81.
          Tako je to kada Vengerica prokune nekoga, kao i sa Persikom scenario . Spreman je i Sesk za tusku ligu

          Comment


          • Originally posted by Princ View Post
            Tako je to kada Vengerica prokune nekoga, kao i sa Persikom scenario . Spreman je i Sesk za tusku ligu
            Ali barem su osvojili nesto, sto u Arsenalu nisu mogli...
            Jadni oni, sve mi ih zao!

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Ali barem su osvojili nesto, sto u Arsenalu nisu mogli...
              Jadni oni, sve mi ih zao!
              Pa to je fora Vengericine kletve, osvojis jednu PL i vise te nema na mapi ozbiljnog fudbala

              Comment


              • Originally posted by Princ View Post
                Pa to je fora Vengericine kletve, osvojis jednu PL i vise te nema na mapi ozbiljnog fudbala
                Barem nesto posle 7-8 susnih godina.

                Comment


                • Pa ko je prokleo nastavnika ovih 10,11 godina,ko je taj as
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Evo i ja se pitam ko ga je prokleo najvecim menadzerskim performansom u historiji ljudskog drustva
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Evo i ja se pitam ko ga je prokleo najvecim menadzerskim performansom u historiji ljudskog drustva
                      Nije Fergusona niko prokleo.

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Evo i ja se pitam ko ga je prokleo najvecim menadzerskim performansom u historiji ljudskog drustva
                        Na čemu si?

                        Evo brata Miletića, odmah ubo tačan odgovor

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Evo i ja se pitam ko ga je prokleo najvecim menadzerskim performansom u historiji ljudskog drustva
                          Idi umij se zivota ti i ne lupaj gluposti

                          Rafa Benitez bi s ovom ekipom barem polufinale LS-a igrao on ce se boriti grupnu fazu da prodje
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • I Aki slušao Ljupku , bem ti izbiće epidemija
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Barem nesto posle 7-8 susnih godina.
                              To ti je Gigsaro kao kod sexa izmedju bogomoljki, kada zenka otkine glavu muzijaku u toku odnosa, i dzabe njemu sve kada ostao bez glave . Tako dzabe i Persiki titula kada ga izvezli za Tursku u jos uvek fudbalskim godinama. Taj scenario ceka i Seska

                              Comment


                              • Originally posted by Avramovic View Post
                                Spoiler
                                ja bih voleo da vidim Celsi sa dva vrlo ofanzivna krila, sa Oskarom koji daje 80% sebe napadu, a ne odbrani zbog znamo svi kojih razloga. Voleo bih Sisoka npr. pre svih u ovom timu i jednog Kokea, drugim recima...jednu pravu zivotinju u bukvalnom smislu te reci i jednog tehnicara zivotinju koji zna da trci i to je to. I J.l.gAYA jer je decko spanac i do jaja

                                Razumeces me Saburo verujem, nasa odbrana krece od napada i samo, daje primer, Azar se ne vrati na vreme to sve gubi smisao onda ulece cmf aka mikel, matic pokrivaju to krilo i onda ostaje prostor na drugoj strani. tako u krug, prekidi su jezivi, ne smem o tome da pricam, matic jadan koliko nas je spasao ove sezone toliko nas je i unistio KRETNJOM ali glavni krivac je Sesk i ta prostor koji on i npr. krilo ostave to ne moze bogotac da stigne i onda se stvara veliki prostor za protivnicku ekipu, a skontaj tek kontre... tek to izgleda ubedljivo..

                                Msm ti mene pitas kakav bih ja voleo Celsi, eo kazem ti kao prosle godine i to je to, kao prosle godine samk sa apgrejdovanom sredinom... samo to..

                                A JA BIH VOLEO DA ZNAM KOGA BI TI STAVIO NA KLUPU CELSIJA POSLE MURINJA, KO BI TI GARANTOVAO TROFEJE?
                                Što se tiče prvog bolda,pratio sam Oskara na Olimpijadi i tamo je imao nešto drugačiju ulogu,nije dzabe Dunga za njega izjavio da je mozak ekipe,vraća se na svoju polovinu po loptu,prenosi je,šalje dijagonale,nešto što je Mata ranije radio kod nas.Valjda je jasno da on nije i nikada neće ona destka kao iz udzbenika ali meni to ne smeta a ta njegova igra u fazi odbrane može samo plus da bude ako to trener zna da iskoristi,ono jbg dal bi i mogo da nadješ trenera koji bi mu "naredio" da kulira u tom pravcu još kad uzmemo u obzir to da je ovo prem i da je zalaganje svakog igrača na terenu samo još jedan plus.

                                Jedino kad bi dodao pored Matića nekog box to box igrača,nema tu onda Fabregas šta da traži,Mikel je tu previše pasivan,nisam ja dzabe palio slavsku sveću da bar proba sa sredinom Matić-Loftus-Oskar s tim da sve to ne može da izbriše problem koji Oskar ima sa "glavom",tako da ništa to ne garantuje da lik neće ponovo da ispari u jednom delu sezone.

                                Što se tiče drugog bolda,pada mi na pamet utakmica sa Svonsijem od godine,Matić izlazi na igrača a Fabregas umesto da čuva prostor on trči za njim i ostavlja sredinu praznu i stvarno mi nije jasno da Murinjo nije radio sa njima,ajd da se to tad desi,tek je stigo u klub al jbt oni su već godinu dana zajednu a ništa posebno nisu napredovali sa tom koordinacijom




                                Sad me recimo nervira to što se Murinjo žali kako je trebao da promeni čak 6 igrača na poluvremenu,to mu je čini mi se već 2 il 3x da daje istu izjavu i ko je sad tu lud,ajd da se to desi jednom,to je izuzetak al ti tebra od početka sezone ništa ne menjaš,sve ulazi maltene sa istom postavom i onda se žali kako ima samo 3 izmene

                                Samo mi nije jasno zašto se koplja lome na teriju Ivanović je debelo zajebao ,Fabregas isti nivo a on "KING" zakuca Terija na klupu




                                Što se tiče ovog "tvog" Čelzija,trebalo bi da je Murinjo tako nešto i imao u planu jer smo i tokom prošle predsezone vežbali presing al se videlo da to nismo u stanju da izvedemo kako je on to zamislio i jedno vreme se i ta neka (bar ja to tako vidim) poluvarijanta i forsirala,baš tad smo i imali fine rezultate s tim da je očigledno da dokle god je Teri u timu,pa i Kejhil mi nikad ne možemo da postavimo visoku liniju,zato se i krenulo po Varana,Stounsa al smo ga izduvali.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X